За шапките, бомбетата,каскетите и ......

  • 9 169
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 7 798
Много харесвам шапки, но рядко нося.

# 16
  • Мнения: 150
офф, тъпа женка, сигурно е много трудно да пишеш така newsm78
Оффф, нъ мен винаги ми йе трудно, мъ кво да праа...

# 17
  • Мнения: 516
Имам двайсетина шапки. Фен съм!

# 18
  • Мнения: 880
Обожавам ги.Шапките са шик.Забелязала съм че хората много им се кефят и въпреки това не носят,не мога да си обясня защо.Аз от малка много съм свикнала с тях и сега  си ги нося с удоволствие.Независмо дали спортни или по-елеганти с широка периферия.
Има шапки за всякакво лице.На мен май повечето модели ми отиват. Wink
 
Вчера се захласнах по една много красива шапка с периферия в Капаска, но накрая се разколебах и не я купих.
иначе имам доста, само сламена сякаш нямам  Crazy

И аз се захласнах по нея и сега съжалявам,че не си я купих Simple Smile
Търся си  и такъв плетен каскет.Някой ако е виждал моля да сподели:  http://shop.nordstrom.com/S/2939463?cm_cat=datafeed&cm_pla=h … a070-78ca681594a8
В мола видях на 1-2 места,но нямаше в черно.
Иначе лятото  се размотавах с ето тази: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=175800&photo=20
Е,с това няма да тръгна по улиците,но пак ми харесва: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=175800&photo=30














# 19
  • Мнения: 4 435
Обожавам шапки.В първата се влюбих,само че я искам черна.

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Стояне, ще ти дам на теб аз една шапка (че и чанта му се приискала!) Laughing
Шапки обичам и нося. Само че трудно намирам модели, които съм си наумила, че ще ми отиват.
Страшно харесвам шапки с малка периферия, като на Фърги от видеото за момичетата, които не плачели.
Да сте виждали подобна?

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192

Ето я и нея. Не се вижда много добре. Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 150
Ето я и нея. Не се вижда много добре. Rolling Eyes
Ако бях мъж тая щях да я изплющъ!

# 23
  • София
  • Мнения: 4 751
Обожавам ги.Шапките са шик.Забелязала съм че хората много им се кефят и въпреки това не носят,не мога да си обясня защо.Аз от малка много съм свикнала с тях и сега  си ги нося с удоволствие.Независмо дали спортни или по-елеганти с широка периферия.
Има шапки за всякакво лице.На мен май повечето модели ми отиват. Wink
 
Вчера се захласнах по една много красива шапка с периферия в Капаска, но накрая се разколебах и не я купих.
иначе имам доста, само сламена сякаш нямам  Crazy

И аз се захласнах по нея и сега съжалявам,че не си я купих Simple Smile

Tи кой цвят хареса, имаше бежова, сивкава, розова и кафява? Приятелят ми ме хареса много с розовата, но се замислих, че може би ще ми е странно да ходя с нея по улиците  Rolling Eyes















# 24
  • Мнения: 2 309
Нося шапки...много ми харесва!

# 25
  • Мнения: 880
 Видях я само в черно(в мола).Може и за различни да говорим.Да,ще те гледат вероятно повече,защото ще си по-интересна и оригинална.Явно хората точно с това не могат да се преборят-как ще ги приемат околните.Аз например много се кефя като видя някаква свежа комбинация,жени със собствен уникален стил,които се различават от тълпата.А и сега му е времето докато сме млади да носим каквото ни се иска.Вече не правя никакви компромиси с това.Ако преди ми е пукало,сега се съобразявам само със себе си и изглеждам така както вътрешното ми желание повелява Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 4 751
Видях я само в черно(в мола).Може и за различни да говорим.Да,ще те гледат вероятно повече,защото ще си по-интересна и оригинална.Явно хората точно с това не могат да се преборят-как ще ги приемат околните.Аз например много се кефя като видя някаква свежа комбинация,жени със собствен уникален стил,които се различават от тълпата.А и сега му е времето докато сме млади да носим каквото ни се иска.Вече не правя никакви компромиси с това.Ако преди ми е пукало,сега се съобразявам само със себе си и изглеждам така както вътрешното ми желание повелява Laughing
Напълно си права.  Peace
Може би тези дни пак ще намина през мол-а, за да видя дали ме чака още и ще си я купя  Heart Eyes Вместо да я мисля.

# 27
  • Мнения: 4 202
Вчера наминах покрай Капаска и аз харесах няколко шапки, имат доста модели в магазина на Витошка,в мола е по-бедно.
Но пък в мола имаше интересни модели и в Калиопе, и в Теранова.

# 28
  • София
  • Мнения: 7 097
Не се харесвам с шапка и не нося.

# 29
  • Мнения: 4 175
Много мразя шапки!Стоят ми ужасно! ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт