Димитровградските момичета,момчета,се срещат по кафета.И не само...

  • 13 400
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 67
RAVIA благодаря за информацията   bouquet

# 16
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Малееееееее,Канеста Embarassed извинявай! На патерица Честит Рожден ден! Много усмивки и здраве да изпълват дните ти!  bouquet  bouquet  bouquet

# 17
  • Мнения: 3 342
И аз със закъснение, но явно трябваше да дойда на работа и в събота, за да намеря време да прочета внимателно написаното Embarassed

Честит рожден ден, Kanesta! newsm59
ЖЕЛАЯ ТИ ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ, МНОГО КЪСМЕТ И УСПЕХИ!

# 18
  • в къщи
  • Мнения: 467
Благодаря на всички за пожеланията  Hug.Много се радвам,че се сетихте за мен   love001.
Канеста, bdbaloni и от мен!

# 19
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Бяхме на куклен театър днес. Интересно беше, само че не за толкова малки деца. Куклите са покрити с фосфоресцираща боя и светят на ултравиолетова светлина. В цялата зала е тъмно и беба си я беше страх, а и това й е времето за сън, така че стояхме малко, но беше интересно. Тъпо беше,че имаше предизборни агитации за мамите и татковците Rolling Eyes но....
 Хубавото на предизборните кампании тази година  е ,че има доста мероприятия и то ориентирани към децата. Peace
 Как са ви ангажиментите другата сряда или друг ден дайте, ако не ви е удобно тогава.

# 20
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
На мен ми е удобно в сряда.

# 21
  • Мнения: 4 784
Аз предлагам да отправим предложение към новия кмет да организира такива празници за децата поне веднъж месечно. Освен това да помислят, ама и да го измислят за някакъв вид игрална зала на закрито, все пак и зимата, когато вали да имаме какво да парвим, а не да си стоим по къщите.
За сряда бих могла, ако не вали. Иначе не ми се мъкне в дъжда до центъра. Дано да спре до тогава Praynig

# 22
  • Мнения: 648
   Ели, честит рожден ден със закъснение  bouquet Здраве, щастие и късмет ти пожелавам от сърце Hug

Вени, знам го Узунджово, но в църквата не съм била, наистина  е много красива Peace

Момичета, последно преди да се установя в Бургас, работех денонощно в предизборната кампания за местните избори през 2003-та, претърпях огромно разочарование в края й, добре, че вие виждате само празниците, които организират кандидатите Tired
ще бъда щастлива, ако живот и здраве другия понеделник прочета различно име за кмет на Димитровград Praynig

Хубава седмица!

# 23
  • Мнения: 321
 Embarassed  4честит рожден ден на кukli4ка и Kanesta , със закъснение  Embarassed
ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ, ЛЮБОВ, КЪСМЕТ И  хиляди детски усмивки  Flutter . Дано сте изкарали весело празниците си.  smile3525

# 24
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
В сряда май няма да вали  newsm78 Хубаво е да се видим. И на мен ми се иска местенце за майки с децата,където да могат да играят на спокойствие. Peace

# 25
  • Мнения: 844
Здравейте, момичета от Димитровград!
Не съм от вашия град, но имам едно въпросче към вас тъй като една позната ме помоли да питам за вашия  пазар за дрешки - кога е пазара, и дали е все още като преди т.е заслужава ли си.
Много се извинявам че се намесвам в темичката ви, но се сетих че тук мога да попитам!
Предварително ви благодаря  bouquet

# 26
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Пазара е четвъртък вечер от 10-10,30 вечерта - до петък 8-9 сутринта.Събота през деня от 8 до към 13 часа и неделя от 8-14 часа. Струва си детските дрехи да се пазаруват от тук. Клинчета има по 3-5 лева,термодънки има и по 8 лева.  Цените са почти като на Илиенци.

# 27
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
 Остава ли срещата за утре???

# 28
  • Мнения: 3 342
Аз няма да дойда - напоследък ми е доста натоварено и срещите в работно време определено ми объркват графика.
Пожелавам ви приятни емоции Hug

# 29
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Пазара от този петък е от 6ч. сутринта.Събота ще е от 8ч.,а в неделя няма да има.
Аз ще дойда на срещата утре.

Общи условия

Активация на акаунт