Зимата дойде

  • 2 166
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 688
В къщи май аз съм по-зиморничавата, но откакто сложихме пролетта топлоизолация на таваните (последен етаж) и външна миналата година в къщи е добре, нищо че още го няма парното (София - център). В момента е 20 градуса.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 397
Надежда 2 съм целия вход сме си спряли парното. Отопляваме се с климатици  Peace

# 17
  • на село
  • Мнения: 3 933
е ние от прованса сме с на локлно-наше!и си ми е топло!! Peace

И ние така, ама още не сме го запалили,
но като гледам прогнозата сигурно ще стане / палването де/ или тази вечер, или утре.
Досега  сутрин включвах климатик.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Включваме климатик и радиатор от доста време. Няма обитаваме северни стаи.

# 19
  • Мнения: 5 393
И ние имаме парно от вчера(София,Дианабад).Май ще го ползваме и тази година.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 578
И ние имаме от вчера - Младост 1, супер е, че ми беше омръзнало да тичам с вентилаторната печка по стаите.
Да, ама още нямаме....изравнителна сметка за мин. година. Само при нас ли е така?

# 21
  • Мнения: 2 716
Не сте само вие. И ние чакаме изравнителните сметки. И не сме си платили таксата за топломерите. Защото не я искат, че се съдели  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
С парно сме и е много топличко. Чак не ми се подава носа навън.

# 23
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
От четвъртък сме с парно и е толкова топло и уютно, думи нямам  Hug
Никъде не мръдам. А и заваляло междувременно...

# 24
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
нямаме парно още, дано поне в понеделник го пуснат!
Но това е Студентски град все пак, тук пускат когато реши съответния университет  Twisted Evil

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
е ние от прованса сме с на локлно-наше!и си ми е топло!! Peace
Peaceи си го палим когато ни е необходимо

# 26
  • Мнения: 950
Зимата дойде и не "мирише на море "а на сняг , да ни е жив и здрав климатика !

# 27
Зимата дойде и ще се стягаме за ски Hug Hug Hug

# 28
  • Мнения: 1 925
От събота имаме парно, т.е. пуснали са го в блока, но е доста слабо и затова сме от 2 години на климатици. Да не говорим, че първата година като ни дойде изравнителнта сметка, при положение, че сме плащали чинно всеки месец и бяхме така  Shocked 500 лв. + сега 150 лв. за общи части и тинтири-минтири и се оказа, че ни излиза по-евтино с 2 климатика, да не говорим, че ни е по-топло.  Peace

# 29
  • Мнения: 4 916
По принцип сме на парно, но все още не са го пуснали. Иначе топли много добре, в смисъл, че е силно и не ни се налага да включваме допълнително печки, дори вентилаторната я занесохме на вилата, понеже цялата минала зима не я включихме нито веднъж.
Обаче сега е студеноооо... ззззззз... (тук се чува звук от тракане на зъби)

Общи условия

Активация на акаунт