Диета "Японско чудо" - 10 част

  • 15 165
  • 319
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 76
Не се отказваи, после ще почнат лека полека да падат килогрмите, важното е да има видим ефект!
Успех Peace

# 256
  • Мнения: 67
Съгласна съм с Gold ,килограмите не са важни,важно е как изглеждаш и дали усещаш промяна  Peace

# 257
  • Мнения: 1 365
Че има промяна - има, но исках да видя и минусчета. В краен случай може ли да я направя повторно веднага??? Или да си дам някаква почивка??? newsm78

Искам да попитам - някой чувал и е и пробвал ли е "шоколадовата диета"....

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 11:09 от dessy_g

# 258
  • Мнения: 5
 newsm51
Здравейте момичета, как сте днес? Надявамсе поолекнали. newsm53

Днес ми е 4-ти ден и с 3кг. на долу. smile3501
Чувствам се много добре и продължавам напред. newsm10

Успех на всички newsm44

# 259
  • Мнения: 1 365
Страхотни резултати!!!!! smile3501

# 260
  • Мнения: X
Здрасти и от мен, днес ми е 5-ти ден и съм -2 кг, доволна съм и виждам лека промяна. Даже започнах да свиквам с глада.  Shocked
Много минуси в килограмите на всички пожелавам.    bouquet

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 14:01 от Анонимен

# 261
  • Мнения: 223
Аз я приключих и съм -3 килограма  Party Party Можеше и повече ама карай .. пак ще я повторя след една седмица  eat

# 262
  • sofia
  • Мнения: 249
здравите и от мен,аз от днес пак съм на таз диета.преди месец свалих 9 кг и се надявам пак да имам супер резултат.

# 263
  • Мнения: X
jenq20, ти 14 дни ли я прави или само 7?

# 264
  • Мнения: 179
Здравейте, днес започвам втората седмица на японското чудо, мн добре ми се отразява, макар и да прегрешавам от време на време!
Сега след малко ще си сваря, две яйца да си имам готови за обяда
А има ли някой който я е правил повече от 14 дни?
Защото мисля да продължа още една седмица с нея, но пак така малко видоизменен вариант

Хайде лека на всички и успех с излишните килограми, дано се отървем ден по скоро от тях Wink

# 265
  • Мнения: 76
Здравейте момичета, как сте днес?
На мен ми е 12-ти ден и кантара показва -4 кг. , мисля да направя диетата три седмици докато ми е привикнал организма, че декември от банкети е изключено да я подържам.
BOHU   това са страхотни резултати, завиждам ти благородно newsm10
jenq20 ти колко килограма беше като я започна диетата, това също според мен е от голямо знчение за крайният резултат, колкото по малко кг. си толкова по малко сваляш и обратно  Naughty
Аз започнах от 68,5кг. сега съм 64,5кг. целта ми е числото да започва с 5   newsm78, а при вас как е?
Приятен ден на всички  bouquet

# 266
  • Мнения: 1 365
Аз май ще продължа поне още една седмица с диетата... Кантара не ме обича и това е...

# 267
  • Мнения: 158
и аз ще почна диетата с вас,дано имам силна воля тази година имам бал и трябва да се приведа в стройна фигурка.аз съм 155 но тежа 60 килца което за моя ръст е доста поне 52 да стана ще е добре.късмет на всички

# 268
  • sofia
  • Мнения: 249
добро утро от мен,днес ми е 3ти ден още не съм се мерила а и нещо маи се разболявам та дано издържа.само се наливам с чай с мед и лимон и др такива.то меда не е много по диетата но по-добре мед отколкото антибиотик.

# 269
  • Мнения: X
Как сте японки? Днес ми е 8-ми ден и вече ми писна,  Joy но ще издържа до край. Пък и нещо зациклих на -2 кг. Дано е кратък този период  на застой.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт