Фотошопки творят за Коледния базар!

  • 17 108
  • 446
  •   1
Отговори
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Ето и какво ще правим фотошопките за коледния базар!

1. Плакат.
Размер А3 или А4, с минимум 200 ппи. Да не е много претрупан, фонът да е дюс, надписът да привлича вниманието. Информацията да е точна. На 15 и 16 декември 2007 г от /часът ще бъде уточнен допълнително/ в МОЛ София ще се проведе Коледен благотворителен базар, организиран от фондация "Движение на българските майки". Изписва се в кавички като име на фондация, не се членува и прочие.  Запазете непременно и работен файл в .psd или .tiff формат, евентуално за изваждане в печатница! Плакатът ще се използва за реклама на базара.
Албум за публикации:
http://konkurs1.multiply.com/photos/album/64

2. Коледна и новогодишна картичка
Размер 10/15 с  минимум 200 ппи. Тук имате пълна свобода на действие откъм сюжет. Може дори да е авторска снимка. Запазете непременно и работен файл в .psd или .tiff формат, евентуално за изваждане в печатница! Картичките ще се продават на базара.
Албум за публикации:
http://konkurs1.multiply.com/photos/album/65

Работите няма да бъдат анонимни. Името на файла, който участва в конкурса, да бъде никът на автора, изписан точно, както е във форум, на кирилица или латиница. С цел по-добро възприемане от широката публика, плакатите и картичките, които се пускат за участие ще бъдат коментирани в момента, в тази тема, ще се дават идеи за по-добра реализация. След приключване на работата по нещата, ще има гласуване. Обмисляме вариант анкетата да е в Клюкарника, за да видим как се възприемат нещата от останалите потребители. Крайното мнение за това, кой плакат ще се отпечата, ще имат организаторите от ДБМ. По-късно ще стане ясно и колко от картичките ще бъдат отпечатани.

Краен срок за обсъждане и редактиране на плакатите и картичките - 18 ноември.
Срок за окончателно качване на работите в албумите - 20 ноември
Срок за гласуване - 21 и 22 ноември

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 14:16 от микки

# 1
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
....и естествено първа  Mr. Green
.. Микки, поздравления отново!!  bouquet / абе каква ти е професията, справяш се наистина чудесно синтезирайки нещата!/

# 2
  • Мнения: 1 630
запис
Браво мики
  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 810
математичка е! Като мен Mr. Green
Нищо че сега съм сърничка...

# 4
  • София
  • Мнения: 2 371
микки, прекрасна идея. Браво и на двете!!!   bouquet   bouquet

Последна редакция: пт, 19 окт 2007, 00:21 от Vesika

# 5
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Кате, как не си разбрала досега-даскал под прикритие съм аз Mr. Green Но този път заслугата е на друг човек, вие си знаете кой е организатор на мероприятието, аз само предавам желанието й. Grinning

# 6
  • Мнения: 1 084
Запис Simple Smile)

# 7
  • Мнения: 377
И аз ще се опитам да направя нещо Wink.

# 8
  • Мнения: 286
Идеята е чудесна! Peace

# 9
  • Мнения: 11 306
Подготвена съм, подкована, чакам музата! Peace

# 10
  • Мнения: 1 873
Микки дай някакви логота, които можем да използваме?

# 11
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Лого на ДБМ ли? Ще питам Дамаянти има ли нещо такова.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 743
Микки, велика си - както винаги  Heart Eyes  Hug
Първо да отбележа , че е "Движение на българските майки" - изписва се в кавички като име на фондация, не се членува и прочие  Embarassed Извинете, че го напомням пак, но за да няма поправки по-добре от сега да е уточнено.
Виждам питате за логото.
Лого естествено има, но не мога да го пусна просто така в публичното пространство (не, че някой ако реши не може да го изкопира, но не е редно)
Имам го във векторен формат и когато изберем вариант на плаката, ще го изпратя на автора да го добави или пък аз ще го добавя - както се разберем  Blush
Надявам се ме разбирате  Blush
Ще се включа и аз с удоволствие в направата на картички  Hug
БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО НА ВСИЧКИ   bouquet   bouquet   bouquet

# 13
  • Мнения: 11 306
Tц, Дамаянти, не съм съгласна! Naughty Поне дай размери в пиксели, за да го предвидим като място на файла. Да не става сбутване с другите елементи.

# 14
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Тук е сайта на ДБМ, но кое точно е логото newsm78
http://fdbm.org/site2/
Може да се свали с по-лошо качество, евентуално, пък после да сложим хубавото

Общи условия

Активация на акаунт