Има ли желаещи за 4-те отделни сайта на KINDERBUTT?

  • 17 143
  • 449
  •   1
Отговори
# 120
  • Русе
  • Мнения: 1 302
готово Таня- само да ми кажеш дали я получи

Да мила, писах ти ЛС, че си ми пратила 2 пъти един и същ артикул.  Peace

# 121
  • Мнения: 122
Готово  Laughing

# 122
  • Варна
  • Мнения: 208
готово Таня- само да ми кажеш дали я получи

Да мила, писах ти ЛС, че си ми пратила 2 пъти един и същ артикул.  Peace


Уф верно  ooooh! Голям съм заплес - не ще я променя. Обаче надушвам още една промяна - тук се завихри спор. Ей сега ще уточня и ще ти пратя коригирана и окончателна.

# 123
  • Русе
  • Мнения: 1 302
готово Таня- само да ми кажеш дали я получи

Да мила, писах ти ЛС, че си ми пратила 2 пъти един и същ артикул.  Peace


Уф верно  ooooh! Голям съм заплес - не ще я променя. Обаче надушвам още една промяна - тук се завихри спор. Ей сега ще уточня и ще ти пратя коригирана и окончателна.

Ок.  Peace

# 124
  • Мнения: 34
Tania, и аз съм ти изпратила моята поръчка. Надявам се всичко да е О.К.

# 125
  • Варна
  • Мнения: 208
Хайде и аз съм готова. Ако има нещо нередно пак...

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Момичета, късно ли е да се включа и аз?

# 127
  • Мнения: 166
Момичета, късно ли е да се включа и аз?

Побързай  Peace

Здравейте, вчера отсъствах от града и чак сега успявам да се включа. Виждам, че някои от вас задават въпроси, на които вече съм отговорила в началото на темата. Момичета, дъщеря ми вече не е на градина, отписах я понеже не може да свикне и ще мислим друг вариант, затова нямам време цял ден да стоя пред компа. Уточнявам няколко последни неща и ще помоля всички ви да изпратят на лични нещата, които поръчат, а аз съответно ще изпратя сметката си на всяка от вас. В сряда и четвъртък събирам парите и в петък пускам поръчка т.е. ще се погрижа всяка от вас да получи номерът на сметката най-късно утре вечер.  Peace Ето и доуточненията:

1. Не се връща ДДС.
2. Доставка /20Е/ се начислява само 1 път, без значение от кой онлайн магазин се поръчва.
3. Получих писмо от Германия - доставката идва с DHL до три седмици.
4. Делим доставката на броя на участниците в поръчката, понеже сумата е твърда колкото и артикули да се поръчат. Събирам поръчките до утре вечер и изпращам на всеки кой колко дължи и номер на сметката.

Това е от мен засега.  Peace

# 128
  • Мнения: 592
Нали не си ме забравила и мен Танче,аз не пиша ,но следя темата.Аз си оставам с тези 3 неща ,които съм писала в началото.Очаквам да кажеш кога и колко да платя.
Поздрави

# 129
  • Пловдив
  • Мнения: 652
ОК, значи пиша лично на Таня77  Simple Smile

# 130
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Ето всички, които са ми писали ЛС до момента:

1. tala
2. balena
3. арабела
4. Koteto123
5. Valenciq
6. soniapro
7. bugaboo
8. buba dokeva /която трябваше да е първа в списъка имайки предвид, че тя е в началото на тази офанзива  Mr. Green/
9. JulietH
10. eftelya
11. kristis
12. marianik
13. chockolina
14. ara75
15. valeria1

с мен сме общо 16. Падат се по 1,25Е на човек, стига немците да не решат, че са ни мночко нещата за 20Е /80 артикула  ShockedMr. Green..
Изчаквам и утре и привечер пращам сметката и сумата на всеки в евро. Надявам се, че всяка от вас може да си сметне сумата от евро в лева /еврото върви 1.95583/.  Peace

Момичета, след 2 седмици ще правя и друга поръчка.  Peace

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 01:02 от tania77

# 131
  • Варна
  • Мнения: 208
Момичета, след 2 седмици ще правя и друга поръчка.  Peace

Аз съм готова и с нея  Mr. Green Ама ще чакам да видя дали няма да пуснат още нещо или на намаление - че то Коледа наближава...

# 132
  • Мнения: 2 936
може ли и аз да се включа, ако не е късно? само не разбрах за линковете... как да се оправя с тях?Embarassed

# 133
  • Русе
  • Мнения: 1 302
може ли и аз да се включа, ако не е късно? само не разбрах за линковете... как да се оправя с тях?Embarassed


Не е късно с Експлорер ли си или с Мозила?
Прочети малко по-нагоре.  Peace

# 134
  • Мнения: 122
Това за двете седмици откога чаках да го чуя smile3521 smile3508
Аз всъщност съм готова и с нея, общо взето да се стягам за третата newsm62

Общи условия

Активация на акаунт