Има ли желаещи за 4-те отделни сайта на KINDERBUTT?

  • 17 138
  • 449
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 595
Супер си Таня,още веднъж,благодаря за всичко-нямам думи Peace.А сега отчет :
1. шейна : http://www.erwinmueller.de/eshop/produkt_ansicht.php?db_sess=1d2 … %7C%7C&ss_n=2|17|902|902|||Winterspa%DF|||
 - супер е,от здрава качествена пластмаса,удобна извивка,коланче през кръста-много съм доволна,ех ако има и снежна Коледа, идва ми още сега да тръгна към малката къщичка в планината...


Колко е голяма шейната, става ли за 3-4 годишно дете?

Дават че е за дете до 20 кг.
а като размерчета? Ще можеш ли да я премериш
Благодаря   bouquet

# 391
  • Мнения: 290
тенк ю пийпъл за мечкитее Hug

# 392
  • Мнения: 25
И моите неща пристигнаха.Благодаря ти Таня  bouquet
Количката не съм я виждала.Прибрана е за Коледа.
Коша за играчки с коронките ми харесва.Отдавна си търся нещо такова.
И комплект кърпи за малката-и те ми харесват.

# 393
  • Мнения: 701
Ето го и моя ски комплект

Да ви кажа честно от към качество на изработка имам забележки-висят конци, тегелите не са зашити право.Дано поне материята да се окаже сполучлива.А на това отгоре и са го намалили с още 8 Е. Другият път май ще си поръчвам само играчки и маркови дрешки. Flutter
На Таня хиляди благодарности за организацията по събиране, получаване и изпращане на поръчките.  bouquet  bouquet  bouquet

# 394
  • Мнения: 2 220
Кога ще се пуска нова поръчка?

# 395
  • Мнения: 678
И аз да благодаря на Таня за търпението,желанието и усилията всяка от нас да получи поръчката си.
Аз получих няколко нещица само,но да кажа че са супер
1.Трите кърпи за баня за детенце.Доволна съм но вече много ми станаха,ще ги пазя за подарук.
2.Боди с еленче-много хубаво,плътно и стегнато трико.Яд ме е че си поръчах само едно
3.Една играчка за моториката с жиравче.Малката много и се зарадва въпреки че имме и по голяма подобна с тази си играе повече.
Супер много съм доволна и бих се включила с удовоствие към следващата поръчка Hug

# 396
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Кога ще се пуска нова поръчка?

Ами да се посъберем още малко.  Peace

# 397
  • Мнения: 4 181
- това отдавна го търся. А и не само аз  Mr. Green, имаше подобна тема във форума. Край вече на деформирани сутиени, паднали банели в пералнята и червене пред майсторите  Mr. Green


Моля те, дай линк на това уникално приспособление  Praynig Ще те обичам цял живот  Mr. Green

# 398
  • Мнения: 1 437
и аз искам да се включа в новата поръчка Laughing

# 399
  • Мнения: 305
може ли и аз ама ми дайте линк на онлайн магазина за тая поръ4ка Blush

# 400
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Аз също искам да се включа в следващата поръчка.

# 401
  • Мнения: 1 685
 PeaceАма няма да успеем за коледа май/аз пак мойто си Embarassed/ newsm78

# 402
  • sofia
  • Мнения: 1 426
Ще ми се да поръчам коледни подаръци за децата, така, че хубаво е да успеем  Rolling Eyes.

# 403
  • Русе
  • Мнения: 1 302
Нямам нищо против да организираме нова поръчка, но нещата няма да дойдат до Коледа. Днес е 8-ми. Поръката ще се пусне най-рано 11 /докато се съберем и преведем парите/. В Германия я бавят два-три дни докато я пуснат и ще стане 15-ти. От опит вече знаем, че нещата пристигат за 16-17 дни. И всъщност трябва да ги очакваме началото на януари. Ако при това положение сте навити, нека всяка от вас да потвърди, че ще участва.  Peace

# 404
  • Мнения: 2 936
от мен Танче, Peace

Общи условия

Активация на акаунт