Avon - обсъждане на продукти - 2

  • 31 461
  • 628
  •   1
Отговори
# 105
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
От лосионите на Avon мн свежо миришат капина и ванилия, кокос и папая, череша и папая. Тези съм ползвала. Сега съм си порачала гланц за усни Glazewear  Praynig дано да е траен и хубав

# 106
  • Мнения: 994
От лосионите на Avon мн свежо миришат капина и ванилия, кокос и папая, череша и папая. Тези съм ползвала. Сега съм си порачала гланц за усни Glazewear  Praynig дано да е траен и хубав

Този гланц за усни Glazewear  го ползвам от много време и съм много доволна! За гланц е доста траен, а и изглежда много хубаво на устните  Peace Добър избор, според мен

# 107
  • I'm passenger through the desert from myself i come<->to myselfi return
  • Мнения: 125
Цитат на: stella_16
Този гланц за усни Glazewear  го ползвам от много време и съм много доволна! За гланц е доста траен, а и изглежда много хубаво на устните  Peace Добър избор, според мен

 Hug мерси за отговора дано е така ще чакам др седмица да го пробвам. Порачала съм си леко розово ако и цвета не е блед ще е стахотен

# 108
Моля, някой да ми каже малко повече информация за единичните сенки на стр. 33 от каталог 14. Колебая се дали да си взема Nude None или Chestnut. Кажете ми покривни ли са, силни ли са цветовете и дали си отговарят на снимката в каталога.

Много благодаря

# 109
  • Мнения: 1 818
Аз искам да попитам,някой използвал ли е дневния крем Liiv Botanicals SPF 20 i kakvo e mnenieto mu za nego?

Аз го ползвам, доволна съм. Със нормално към суха кожа съм. Наистина е малко по-тежичък, но на мен си ми е екстра, особено сега за студеното.

# 110
  • Мнения: 1 169
Какво ви е мнението за новата спирала на AVON  newsm78

# 111
  • Мнения: 994
Какво ви е мнението за новата спирала на AVON  newsm78
Коя новата?ако е тази чупещата се, напиши в търсачката, че изписахме цял ферман по тази тема ....   Simple Smile Само че не помня къде беше точно  newsm78 Лично аз много не съм възхитена, но другите мами много я хвалят и даже снимки пускаха как изглеждат миглите и наистина стои доста добре

# 112
  • Мнения: 1 169
А мнението ви за серума за лице против спукани капиляри. Действа ли наистина и за колко пъти стига

# 113
  • Мнения: 2 125
А мнението ви за серума за лице против спукани капиляри. Действа ли наистина и за колко пъти стига
И мен ме интересува  Peace

# 114
  • Мнения: 589
Пък аз съм се хвърлила този брой върху чантата и портмонето... и две колиенца, ммм  Laughing

# 115
  • Мнения: 1 169
Пък аз съм се хвърлила този брой върху чантата и портмонето... и две колиенца, ммм  Laughing

Ох, и аз въздишам по чантата и портмонето и много ми се иска да си ги купя.

# 116
  • Мнения: 589
Пък аз съм се хвърлила този брой върху чантата и портмонето... и две колиенца, ммм  Laughing

Ох, и аз въздишам по чантата и портмонето и много ми се иска да си ги купя.

Ами защо пък не  Laughing? Цената за това, което е на снимката, е супер  Peace

# 117
  • Мнения: 194
Искам да попитам за маската за лице от серията планет спа с ориз и саке хубава ли е? Simple Smile Предварително благодаря за отговорите!  bouquet

# 118
  • Мнения: 1 169
Пък аз съм се хвърлила този брой върху чантата и портмонето... и две колиенца, ммм  Laughing

Ох, и аз въздишам по чантата и портмонето и много ми се иска да си ги купя.

Ами защо пък не  Laughing? Цената за това, което е на снимката, е супер  Peace
щ

Тя наистина е добра, но ми се събраха много разходи и май няма да мога да си я купя

# 119
  • Мнения: 1 818
Искам да попитам за маската за лице от серията планет спа с ориз и саке хубава ли е? Simple Smile Предварително благодаря за отговорите!  bouquet

Доколкото разбрах не е кой знае какво.

Общи условия

Активация на акаунт