Щъркелчето мило пътят си преполови,бърза то през МАРТ с бебчета да ни дари!

  • 9 469
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 82
секс newsm78Какво точно беше това?

# 226
  • Варна
  • Мнения: 187
секс ли какво е това - яде ли се , пие ли се ; чудно.
и ние правим много рядко - един ,два пъти в месеца,
на мен все не ми се иска и се оправдавам и казвам
"на бебо не му се прави секс",
но нали знаете мъжкия нагон,понякога трябва да се прави,че да не вземе да хукне нанякъде ,че : #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 227
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Правим си малко по-рядко от преди, но защото се уморявах през деня с бебо, вечер заспива късно, а пък аз го кърмя и докато суче и двамата заспиваме...
Иначе мерак не ми липсва, удоволствието е голямо и нямам противопоказания.

# 228
  • Мнения: 13
Ние секс правим винаги когато можем понеже не сме постоянно заедно,но първите 3 месеца доки ни беше забранил и правихме само няколко пъти.Да ви кажа обаче,ми беше малко притеснено и не беше като преди.За позите все още не се ограничаваме ,защото на мен корема не ми е пораснал и не ми пречи.
Дея радвам се,че си по-спокойна и дано след прегледа при Димитрова съвсем да се отпуснеш и да си се наслаждаваш на бременноста  Praynig.Ти на коя лекция ще ходиш?Прочетох тук,че за утре са две и аз се чудя на коя да отида!? newsm78
А каква е тази която ще бъде в МОЛ-а?

# 229
  • Варна
  • Мнения: 187
ХАЙДЕ ОТИДЕТЕ ВИЕ НА ЛЕКЦИЯТА, ЧЕ ПОСЛЕ ДА ПИШЕТЕ КАКВО ВИ РАЗКАЗВАТ НА НЕЯ,ЧЕ ПРИ НАС В ПРОВИНЦИЯТА НЯМА ТАКИВА ЛЕКЦИИ,А НА МЕН ЛИЧНО МИ СЕ ИСКА ДА ИМА

# 230
  • Мнения: 3 621
Добро утро и от нас
мнооого неприятно време искам да се разхождам а трябва да си стоя в къщи .....
аз вече нямам търпение да дойде 07.11. и да си мина ФМ , малко ме е страх от пътуването до София все пак са си 400 км , а с моите бъбреци  Praynig Praynig Praynig дано всичко мине нормално иначе утре съм на училището на 9 месеца
момичета снощи имах странното чувство че усещам как ми расте корема , досега ме сърбеше под пъпа , а тези дни ме сърби и доста над него .... ама ще се търпи , аз искам на бебчо да му е комфортно в корема ми ...
Пожелавам хубава седмица на всички и само положителни емоции и много хубави новини
Защо ще пътуваш до София за ФМ вие в бургас нямате ли си ???

Мамит по отношение на гинеколозите Бургас е .... нямам думи на 300 000-ляден град има само 2-3 на които можеш да им имаш доверие , но те пък са зле оборудвани с техника затова не ми се рискува и предпочитам да пътувам до София

# 231
  • Sofia
  • Мнения: 50
Какво е това секс и има ли почва у нас? В нашата къща няма. Първо не беше разрешено, а сега мъжа ми отказва, защото се страхува да не загубим и това бебе. Честно казано аз си мрънкам всеки ден, но също мнооого ме е страх. Embarassed

# 232
  • Мнения: 2 132
Докато ви изчета забравих какви теми се обсъждаха и какво трябваше да напиша newsm78 Joy

Секс правим. Аз като питах лекарката тя каза че може стига да не е бурен. И двамата имаме желание така че не се ограничаваме Laughing

За дрехите на мен зимното ми яке все още ми става, закопчавам си го нормално. Накупих си дълги пуловери и вече имам към 7-8  Laughing Само още някой дънки трябва да си взема. За сега имам само 1 за бременни, но старите още ми стават ( е в момента съм откопчала копчето да не ме убива Simple Smile ) Купих си ботуши , ама като ви четох се сетих, че сигурно в последните месеци няма да мога да ги убувам, че и сега трудно си се убуват. Май ще трябва да си взимам нови  newsm78

Аз съм в Пловдив, но нямаме нет тук и сме в една зала. Ако има среща на пловдивчанки свиркайте Simple Smile

И стига с лошите новини! Само хубави да чета следващия път  Hug Hug Hug

# 233
  • Мнения: 1 369
Олимпия,  Hug Hug Hug

# 234
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Диде ако ще пращаш шоколадчета да давам и аз адреса  Whistling Mr. Green

# 235
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Знаех си, че като си кажа за секса, ще завалят оферти  Joy  Joy  Joy

# 236
  • Варна
  • Мнения: 187
моят лекар казва че не е хубаво да се прави секс два дни преди и два дни след датата когато ти е идвал цикъл,че тогава било рисковано можело да има прокървяване

# 237
  • София
  • Мнения: 3 123
Диди и двете са билкови,Неоренала е много добър.
 За секса-само 3 пъти до сега сме правили.Забранено ни е.
 
 Дея, за амниото никой не може да те накара,ти трябва да прецениш как ще си по-спокойна.Според моята лекарка ,двата съда може и нищо да не значат,но може и да са свързани с аномалия,която ако не е от тризомиите,да не е видима на ехограф.С това естествено не искам да те плаша.

# 238
  • София
  • Мнения: 211
Ние не сме спирали със секса, но го практикуваме значително по-рядко - около 2 пъти в седмицата. Не се правим на акробати и само удобни пози за мен и всичко е супер Wink
Първите 3 месеца беше почти мираж.

# 239
  • Мнения: 13
Мамит за дограмата аз си поръчах PVC 5 камерна на Rehau със стъклопакет 4+5 32мм и е с обикновенни стъкла,защото е за южно изложение и няма нужда от К стъкла.Аз често ходя на Сопот и ако искаш може някои път да се видим там из района.
Зори ти утре ще ходиш ли на Плиска?

Общи условия

Активация на акаунт