ДЕКЕМВРИ наближава вече, но дано не бърза малкото човече!

  • 11 727
  • 291
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 534
Добро утро,
нощес като се ококорих в 3ч. и няма заспиване...надникнах тук с надежда да прочета новини от Муниека, но уви...дано всичко е ок Peace
Макси, много сладък ти е обиколника Hug...ама какви са тези мърдания в рамките на 2ч. newsm78 накара ме да се замисля...нали казват, че последния месец бебето е по-малко подвижно заради мястото вътре, а и аз усещам малката когато легна, иначе през деня като се движа  Thinking...може и да се движи, но не се замислям върху това и за това да казвам, че не я усещам...но като легна, определено "постила тепиха" и елате ни вижте Wink
Иринче, радвам се, че всичко при теб е наред Peace ...аз ще ходя утре при моят доктор да се видим...

...по Нова дават за инфекцията!!!

# 226
  • София
  • Мнения: 1 078
Почна по "Нова" за бактерията...

# 227
  • Мнения: 42
Добро утро, мамчета! Simple Smile

Муниека, стискам палци всичко да е наред с жената на брат ти!

Макси невероятен комплект, направо се влюбих в него!

Вещичка, ако можеш да го гледаш и да ни кажеш какво ще съобщят, защото тези, които сме на работа нямаме тази възможност.

Лек дъждовен ден ва всички Simple Smile

# 228
  • Мнения: 280
В крайна сметка докторите си измиват ръцете и всичко по старому. Осъдени лекари няма и няма да има. Цялата ни работа в България е такава  #Cussing out .

При нас е хладно ,но пък слънчево и дано така си остане.
Муниека , не ни дръж в напрежение. Дано всичко е наред  Praynig

# 229
  • Мнения: 534
май нищо конкретно не казват...особено изп. директор newsm78
имало случайно някаква инфекция от бактерия, няколко бебета били заразени, но са се оправили и са изписани, освен едното, което е в тежко състояние, но то било родено в 35г.с., демек недоносено и за това така се е получило...
абе...прехвърлят си топката, нищо не е имало и толкоз...правили са им проверка от РИОКОЗ и нищо не са открили...

както е написала и Дари лекарите никога не са виновни, няма осъдени и всичко продължава...

# 230
  • Мнения: 2 641
добро утро   bouquet

като гледам времето какво е май и днес ще си седим в къщи. снощи на 2 пъти като ме заболя корема от единия край до другия, какво беше това незнам. чудя се дали не съм сънувала ама май не съм. Малката пак се настанява при нас и уж я отдалечавам от мен ама знам  ли като заспя дали не си забутва краката в тумбака ми.
ще чакам да пишете, че май с друго няма с какво да се забавлявам, дано поне стане за излизане навънка.

приятен ден от мен   bouquet като гледам някои вече сте толкова напреднали направо сте 9 месец  Shocked

# 231
  • София
  • Мнения: 1 078
Ами какво съобщават...все същото - всичко е чисто,бактерията била навсякъде и можело отвсякъде да влезне...дрън-дрън- глупости- всичко е скрито-покрито.
Майките им казват коко е мръсно в детското отделение,как влизат майстори по работни облекла,татквци и лекари по цивилни дрехи...-болницата не била затворен обект,влизали всякакви хора.
Само майките не могат да влизат и нищо не им се обяснява при нужда...Малоумие,което дълги години няма да се промени.

# 232
  • София
  • Мнения: 136
Всичката ни е на нас такава за съжаление. Миналата година в ИСУЛ в отделение УНГ къртят и ремонтират отделението, а болни с оперирани гърла, носове и т.н. тътрят крака из пушилката. Без повече коментари. Некадърници с лопата да ги ринеш  Crossing Arms

# 233
  • София
  • Мнения: 210
Добро утро, момичета  Hug
Гледам по "Нова" за инфекцията и нищо не ми се изясни. От една страна, фактът, че бактерията е подействала по този начин само на едното от децата говори, че тя не действа еднакво на всички организми и така както четох, че майката е пристигнала болна и бебчето е родено недоносено, възможно е това да е част от причините за тежкото му състояние. От друга страна, няма какво да се лъжем, инфекциите си ги има, а особено за коките да не говорим.
Това, което мен ме притеснява най-много в момента е, че аз хубаво искам да раждам във ВИП-а, за да сме по-малко в стая и да могат да ме посещават вътре, но при грипните епидемиите, които ще върлуват зимата, надали точно ВИП-а със свободния си режим е чак толкова добро решение, колкото ми се струваше. Тотално се обърках.
Муниека никаква я няма, а аз даже на няколко пъти сънувах как получаваме добри новини. Дано всичко е наред.

# 234
  • Мнения: 534
http://dnes.dir.bg/2007/10/22/news2241552.html

май не само у нас се прехвърля топката от едни ръце в други newsm78
ужас... #Cussing out

# 235
  • Мнения: 127
И аз нищо не разбрах за тази инфекция,освен,че болницата била чиста,но все пак не стерилна,влизали всякакви хора и всеки можел да пренесе нещо!Дано бебенцето има късмет и оздравее!
 Муниека,какво става,всички чакаме хубави новини!
 Макси,страхотно е комплектчето с обилолника!Защо и тук няма такива хубави цветове!

# 236
  • Мнения: 2 641
и в МД е така. влизат всякакви циганки и прости татковци. право при бебетата. като ги видях такъв скандал вдигнах и бързо ги изхвърлиха.шефа на това отделение е малко луд и щеше да ги уволни всички акушерки ако беше разбрал. ама този път ако е така няма да си мълча а направо ще го викна. естествено заядоха се само с майка ми която е и лекар на всичко на отгоре.

# 237
  • София
  • Мнения: 294
Добро утро на всички  Hug .
Отдавна не съм писала, но пък ви чета редовно. От известно време такъв мързел ме е налегнал. Нищо не ми се прави. А и времето е едно скапано, не става за разходки.
Муниека почва да ме притеснява, мина толкова време а още нямаме новини Thinking . Дано всичко е наред и сега празнуват, та за това да не е писала  Praynig .
И докато не съм забравила: Честити рожденници на maxi_d&d и Anichka .Много да ви радват и бъдат добри батковци на бебоците. Също така честити  нови придобивки на всички , със кеф да си ги ползвате.
Аз също сложих в албумчето с покупки някои от нашите придобивки(любимите ми).
 

# 238
  • Sofia
  • Мнения: 408
Бързам да пиша после ще ви чета! вече съм ЛЕЛЯ НА МАЛЪК МЪЖ - роден снощи в 20,00ч.,  цели 3кг и 50 см!!! име още си няма щото родителите мислят, но днеска вече ще ни кажат!
И майката и бебето са добре, дори в 22,30 се набутах заедно с брат ми в стаята й на 12тия етаж, след като подкупихме пазача и без да ни усети дежурната на етажа, то май нямаше никой, и видях бебока, който си стой при нея!!! много е макъл,беше още син лилав и многооо рошав!!! хвана ме шубето толкова са беззащитни!!!!


# 239
  • Хасково
  • Мнения: 999
Честито  бебе!
Да е жив и здрав и много да радва мама, тати и всички близки!
А това че е синичък е много индивидуално някои бебета са си чисти и белички при всички е много индивидуално!

Общи условия

Активация на акаунт