Къде в Бургас - 5

  • 25 715
  • 311
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 995
Ау, това мечешко семейство много ме изкефи за подарък на едно момченце, което скоро ще стане на 2 годинки. От къде мога да купя такова тук в Бургас?
ами там е работата, че го няма в бургас, аз вчера го поръчах от този сайт и ............................

Значи са оправили проблема с доставката до Бургас. Аз ще го поръчам за Коледа.
и другият ми въпрос - препоръчайте ми седалка за тоалетна чиния за малката

Бубичко, бях купила от "Метро" седалка без дръжки за 8лв. Не е много стабилна но става. А онзи ден взех за 6 лв. най-обикновена от "Щъркел", че малката ходи на занималня. Слага се под капака, стабилна е, според мен върши чудесна работа.

# 271
  • Мнения: 1 298


И нашата е такава.Закрепя се на капака.Не мисля че има нужда от дръжки,поне засега.
От Синди я купихме.

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Къде се намира "Самолетния център"?

# 273
  • Мнения: 784
Знаете ли къде продават "магическа дъска" - от тези за рисуване, по възможност с по-голям екран и печатчета?

Втори и по-спешен въпрос - препоръчайте ми добър зъболекар, някой който работи с нови и добри материали!

# 274
  • Мнения: 995
Знаете ли къде продават "магическа дъска" - от тези за рисуване, по възможност с по-голям екран и печатчета?


От магазините за 1лв. съм купувала на Станислава. Също така има и в повечето детски магазини, но са по скъпи, а се счупват за същият период като евтините Wink

# 275
  • Мнения: 1 813
Знаете ли къде продават "магическа дъска" - от тези за рисуване, по възможност с по-голям екран и печатчета?

Втори и по-спешен въпрос - препоръчайте ми добър зъболекар, някой който работи с нови и добри материали!

Аз видях такива дъски във "Вега" /големият магазин за детски играчки в паркинга на новата поща/ .  Simple Smile

# 276
  • Мнения: 5 713
Втори и по-спешен въпрос - препоръчайте ми добър зъболекар, някой който работи с нови и добри материали!
Аз съм доволна от д-р Вида Костова. Лятото при нея си оправих всички зъби, а беше малко лоша картинката. Намира се на " Болярска " 5. Телефон, за съжаление, нямам.

# 277
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Втори и по-спешен въпрос - препоръчайте ми добър зъболекар, някой който работи с нови и добри материали!
Мога с чиста съвест да ти препоръчам д-р Стоян Карауланов. Работи в горната част на ул. "Иван Богоров", близо до Демокрация. тел. му е 0887882496.

А аз да попитам от каде мога да си купя сладкарски шоколад - този на калъпите?

# 278
  • Бургас
  • Мнения: 3 082
Втори и по-спешен въпрос - препоръчайте ми добър зъболекар, някой който работи с нови и добри материали!
Мога с чиста съвест да ти препоръчам д-р Стоян Карауланов. Работи в горната част на ул. "Иван Богоров", близо до Демокрация. тел. му е 0887882496.
Подкрепям! И ние ходим при него!

# 279
  • Мнения: 122
От години ходя при др. Димитров и съм много доволна. Кабинета му се намира на ул. "Сливница". Вярно, че работи малко скъпичко, но поне при него има защо.  Peace

# 280
  • Мнения: 784
Благодаря на всички!
Магическите дъски във Вега обаче са свършили, има само някакви скъпи с екранче, по-малко от една педя. Нямам възможност в момента да обикалям много из магазините, а имам поръчка от едно детенце за такава дъска, така че ако някой знае магазин, където ги има в момента - казвайте!

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Малко офф: Момичета, вярно ли е, че гражданската отговорност за автомобилите, ще е на старите цени до 15.11.2007г., след това ще са с нови цени.

# 282
  • Мнения: 440
Такава дъска с печати и то доста голяма мъжът ми взе от Метро. Но беше доста отдавна...
А някой случайно да е виждал да се продава кукла Барби негърка???
Каката толкова много я поръчва, че се моля поне дядо Коледа да може да й я намери!!!
И още нещо, което ме интересува - откъде да си купя прежда? Има ли магазини или складове около нас - тук в Зорница или Изгрев? Преди имаше един магазин зад Велека и беше супер зареден, но сега го няма, а и ми казаха, че май никъде не са го преместили, а са го закрили.

# 283
  • Мнения: 1 813
Разбрах,че събарят къщата,в която беше кабинета на д-р Шик.
Някой знае ли къде мога да намеря лекарите сега?

# 284
  • Мнения: 1 298
Прежди продават на Младост и по- точно горе на магазинчетата които са до спортната зала.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт