Грозната Бети

  • 37 327
  • 601
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 3 408
E, да се надяваме, че след 987 епизода, може да му свикна с физиономията и да ми стане поне малко симпатичен. Wink

# 121
  • Мнения: 500
Много ме развеселява! Joy Joy Joy

# 122
  • София
  • Мнения: 15 467
И мен много ме изкефи какъв номер извъртя на гадното асистентче на Вилхелмина. А то щеше да откачи за тази дамска чанта. Ама като разбере за номера сигурно лошо ще му стане  Simple Smile
Само аз ли го разбрах по друг начин? Според мен гаджето и откупи истинската чанта от заложната къща, и тя  даде истинската на асистента, а за нея остана фалшивата.

# 123
  • Мнения: 2 047
И мен много ме изкефи какъв номер извъртя на гадното асистентче на Вилхелмина. А то щеше да откачи за тази дамска чанта. Ама като разбере за номера сигурно лошо ще му стане  Simple Smile
Само аз ли го разбрах по друг начин? Според мен гаджето и откупи истинската чанта от заложната къща, и тя  даде истинската на асистента, а за нея остана фалшивата.

   Той каза, че е имитация като й я даде  newsm78 пък и смисъла беше, че Бети преметна Марк с нея. Аз така го разбрах.  newsm78 Но все пак не беше ясно дадено точно какво стана.

# 124
  • Мнения: 4 520
И аз мисля, че Бети им пробута фалшивата. Готина усмивка дръпна накрая, демек: "Познавачи били, а?"  Гаджето няма пари да откупи истинската, на онази кокошка как й светнаха очичките, няма да я даде без нищо.

# 125
  • UK
  • Мнения: 3 959
Фалшива беше, но тя не даде ли истинската на мадамата от аптеката за хапчетата на баща й? Не в заложна къща?

# 126
  • Варна
  • Мнения: 815
Гледахте ли рекламата за серията тази вечер. Изглежда интересна и забавна.

# 127
  • Мнения: 2 047
Гледахте ли рекламата за серията тази вечер. Изглежда интересна и забавна.

Не, кажи за какво става дума?

# 128
  • Варна
  • Мнения: 815
Гледахте ли рекламата за серията тази вечер. Изглежда интересна и забавна.

Не, кажи за какво става дума?
Ами не мога да се сетя точно, ама тази блондинката не се сещам как се казваше, дето е влюбена в Даниел беше в асансьора и Салма се качи и тя, блондито  се засили да я уря с чантата. А и с Бети ще има изцепки, ще се гони с някаква в инвалидна количка.

# 129
  • Мнения: 3 042
По интересно е с какво си заслужи боят. Wink
А краят на следващият епизод е направо  Shocked
Става доста интересно по-нататък.

# 130
  • Варна
  • Мнения: 815
По интересно е с какво си заслужи боят. Wink
А краят на следващият епизод е направо  Shocked
Става доста интересно по-нататък.

Е, сигурно е интересно, ама като не съм гледала другите серии и само на ТВ-то се надявам. И ми е много кофти, като не знам какво ще се случи в близките 5-10 серии. Винаги трябва да знам предварително.

# 131
  • Мнения: 727
Следя го,лек и приятен сериал.Даже и мъжът ми гледа с мен.... Joy Crazy

hihi и моя гледа с мен Simple Smile
в оригиналната версия Бети беше супер грозилище,но отбелязвам само факта че в тази американска версия,героинята не е много как да напиша...подходяща за такова преобразяване(ако следват ориг.сюжет де),че тази си е дебеличка с едни едри крачета...лицето и косата,шините и друготе неща се махат и готово ама как ще я вталят се чудя Mr. Green

пп: Да питам,нали след коледното парти Бети заминаваше да работи на друго място ,сбогува се с всички,а в следващата серия,пак си бачкаше в Мод и се запозна с оня от счетоводството,с който в предната се сваляха...какво е това разминаване
 newsm78

# 132
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Следя го,лек и приятен сериал.Даже и мъжът ми гледа с мен.... Joy Crazy

hihi и моя гледа с мен Simple Smile
в оригиналната версия Бети беше супер грозилище,но отбелязвам само факта че в тази американска версия,героинята не е много как да напиша...подходяща за такова преобразяване(ако следват ориг.сюжет де),че тази си е дебеличка с едни едри крачета...лицето и косата,шините и друготе неща се махат и готово ама как ще я вталят се чудя Mr. Green

пп: Да питам,нали след коледното парти Бети заминаваше да работи на друго място ,сбогува се с всички,а в следващата серия,пак си бачкаше в Мод и се запозна с оня от счетоводството,с който в предната се сваляха...какво е това разминаване
 newsm78


Прочети това, което е написано по надолу. Peace

# 133
  • Варна
  • Мнения: 815
Знаех си, че ще има уловка. Тази София май ще излезе голяма змия. А тези които са гледали и другите серии може ли да кажат, София дали има нещо общо с Фей  newsm78

# 134
  • София
  • Мнения: 1 020
ТОВА момиче е направо луда работа. Много ми харесва

Общи условия

Активация на акаунт