Грозната Бети

  • 37 317
  • 601
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 567
Анту, "Влюбена в Берлин" го дават пак, всяка събота около 15 часа.
А "Грозната Бети " все повече ми харесва.Гледам я и се опитвам да си я представя без шини, с грим и хубава коса.... Thinking




Ето така ще изглежда без шините и не загрозена  Simple Smile

Актрисата от латино сериала ми е по готина, а и беше много по загрозена.

# 46
  • Мнения: 2 567
Ето я оригиналната Бети  Simple Smile

А на тази снимка е още по готина  Laughing

# 47
  • Мнения: 2 567
За който се интересува, тук са всичките сериали направени по подобие на Грозната Бети.
http://www.telenovella-bg.com/Yo%20soy%20Betty%20la%20fea/index.htm

# 48
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 797
Актрисата не са я загрозили много. Дори е доста симпатична. Латино версията обаче е супер.

Я тези, които са следили латино версията да каже как се движи американската версия - точно или пропускат някой неща и ще бъде по-кратък.

# 49
  • Мнения: 995
Актрисата не са я загрозили много. Дори е доста симпатична. Латино версията обаче е супер.

Я тези, които са следили латино версията да каже как се движи американската версия - точно или пропускат някой неща и ще бъде по-кратък.

Американците май са взаимствали само основата- грозното момиче попада в света на красивите и се влюбва в шефа си, а по-късно и самият той разбира, че красотата не е всичко и също се влюбва в нея. Естествено по някое време и Бети ще стане красива Mr. Green Няма ги основни персонажи като сектетарката на шефа и безумния дизайнер, които допълваха колорита и бяха много смешни.
В латино версията сериите бяха свързани от определени събития, а в американската във всяка серия си има различна история. Поне засега.

# 50
  • Мнения: 3 042
И аз не съм гледала първата серия, ама подразбрах, че това е предишната редакторка на списанието, която май е трябвало да бъде убита. Таткото на Даниел е платил на някакъв, ама той нещо не е свършил работата.
Но пък как се е сдушила с Вилхелмина не разбрах.
Аха, и аз така си помислих. Ами как се е сдушила, тя Вилхелмина си е bitch. Абе тази жена защо все кофти роли поема? В смисъл, на някаква ултра неприятна личност? Thinking

Току що изгледах първата серия, но в нея изобщо не става ясно даже коя е тайнствената жена. От следващите серии, който гледах по тв ми беше станало ясно, че това е бившата главна редакторка. В първата серия само се разбира, че Вилхелмина и тайнствена жена са в комбина и целят да превземат управлението на списанието. Но подробностите явно ще се разкриват по-нататък.

Гледала съм и латино версията, но в тази версия има доста променени неща и ми стана доста интересно. В началото си мислех, че както при други филми ще е същата история, но с променен актьорски състав . В последствие обаче останах приятно изненадана.

# 51
  • Мнения: 4 514
Брех, заинтригувахте ме да гледам и латиносапунката! Mr. Green Не я ли дават някъде? Аз по снимките, дето ги е пуснала Летисия, се сещам, че съм я мяркала, но не съм гледала сериала. Лелеее, едни очила с дебели рамки какви чудеса правят! Иначе и двете актриси са доста симпатични. Испаноговорящата си е направо красавица!

# 52
  • Мнения: 4 496
Няма ги основни персонажи като сектетарката на шефа

Ааа,има я!Онази русата фльорца,дето все върти очи! Crazy
Филмчето е направено така, че не прилича на сапунка.Латиноверсията също много я харесвах, даже наскоро гледах повторението... Flutter

# 53
  • София
  • Мнения: 9 977
Анту, "Влюбена в Берлин" го дават пак, всяка събота около 15 часа.

Ей, благодаря. Аз точно началото не съм гледала, може да наваксам сега.

# 54
  • София
  • Мнения: 15 466
Аз направо с нежелание седнах да гледам, но филма няма много общо с другите и засега ми харесва.

# 55
  • в стаята
  • Мнения: 469
Снощи за пръв път имах възможност да го гледам, много ми хареса.
Вече и аз съм от феновете му Grinning

# 56
  • Мнения: 4 496
"Влюбена в Берлин" го дават пак, всяка събота около 15 часа.


Да се самоцитирам, а и да допълня, че дават по 3 или 4 серии наведнъж. Flutter

# 57
  • Мнения: 1 313
И на мен много ми хареса това филмче. А от къде другаде могат да се драпнат всички серии? Защотото в посочения сайт не ми приема регистрацията

# 58
  • Мнения: 4 514
"Влюбена в Берлин" го дават пак, всяка събота около 15 часа.


Да се самоцитирам, а и да допълня, че дават по 3 или 4 серии наведнъж. Flutter
Мерси! Ох, ама така се засича с "Приятели" по Фокслайф! Crazy  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 459
Снощи го гледах за първи път и ми хареса.

Общи условия

Активация на акаунт