брачна халка - традиция или по желание

  • 6 398
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 2 354
харесва ми и ще си я нося.


Темата не е ли за ДиС ?  newsm78

# 16
  • Мнения: 469
Вече не я нося.На нейното място сложих,много красив пръстен(подарък от щастливия татко по случай раждането на нашият син).

# 17
  • Мнения: 4 420
суеверие или не но както я сложа така сме се изпокарали а без нея вече 15 години сме ок Peace

# 18
  • Мнения: 7 474
Вече има толкова много модели халки,
че спокойно можеш да си избереш нещо нетрадиционно.
Моята не я нося от години, но
само защото не ми става след бременността Laughing

# 19
  • София
  • Мнения: 17 592
Ми ние сме си много щастливи, но халки изобщо не сме правили. Не ми е нужно да съм белязана, за да знам, че обичам някого.... но не ми и пречи, че другите носят.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 134
В началото я носих, чувствах се някак си специална... Вече три години си стои в скрина, слагам я понякога когато излизам сама вечер.
Не мисля, че носенето или неносенето на халка показва/доказва отношение към човека до теб.

# 21
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Свалям я много рядко. Нося я,защото е подарък от любимият ми мъж! За мен е символ на любовта му! Heart Eyes

# 22
  • София
  • Мнения: 1 423
Цял живот, защото ми харесва.  Heart Eyes
Носенето на брачна халка ме кара да се чувствам някак си специална.
Не я носих само по време на бременността, но сега отново ми става и си я нося.  Peace

# 23
  • Мнения: 5 026
1 опция

# 24
  • Мнения: 130
Моята я носех докато забременях. После взе да ме дразни и от тогава я слагам само на специални случаи  Laughing
А мъжът и изобщо не търпи нещо по ръцете си.. Язък за хубавите халки Simple Smile  ... Но това, че не ги носим не означава, че не се обичаме. ПХознавам много хора, които винаги са с халка, но това е само лицемерие. Така че, важното е как го чувсваш

# 25
  • Мнения: 617
първа опция  Peace

# 26
  • Мнения: 159
Цял живот,защото ми харесва и съм щастлива:)

# 27
  • Габрово
  • Мнения: 1 220
Ще си я нося цял живот,защото ми харесва.(или поне докато ми става Mr. Green)

# 28
  • Bristol
  • Мнения: 9 367
Традициите са за това, да бъдат нарушавани Wink
Не мога да отговоря с "няма да я нося", въпреки че вече 12 години не я нося  Crazy защото не знам, утре какво би ми хрумнало  Mr. Green Съпругът ми също не я носи и двамата не търпим пръстени по ръцете.

# 29
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
нито една от опциите не съм маркирала  Crossing Arms
Понякога я нося понякога не  Whistling вкъщи определено я свалям , не ми е удобно да върша някои домакински задължения
Не мисля, че носенето или неносенето на халка показва отношение към човека до теб.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт