Кандидатките за "Мисис BG 2007"

  • 3 242
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 417
А защо има "Мисис BG", а няма "Мистър", а?  Crossing Arms

# 31
  • Мнения: 2 891
А защо има "Мисис BG", а няма "Мистър", а?  Crossing Arms

Има мистър. Или имаш предвид мистър не ерген?

# 32
  • Мнения: 17 409
Ми сигурно щото се предполага, че само жената би трябвало да заприлича на нищо след брака. Grinning

# 33
  • Мнения: 3 611
тая като че ли най_ ми допадна, ама с тея торбички под очите...  Confused






Таzи като че ли по има шанс....



# 34
  • Варна
  • Мнения: 428
Тази на мотора е доста тунингована май...  Laughing

# 35
  • Bapнa
  • Мнения: 762
 Crossing Arms Е, на какво прилича това - докато ида до магазина и виждам 50 пъти по-хубави момичета ?! Какви са тези умрели кандидатки  Thinking

# 36
  • Мнения: 1 072
Всички момичета са много красиви. Утре ще ги огледам пак с очилата.

# 37
  • Мнения: 6 417
Crossing Arms Е, на какво прилича това - докато ида до магазина и виждам 50 пъти по-хубави момичета ?! Какви са тези умрели кандидатки  Thinking
Щото хубавите са заети да дращят в bgmamma и нямат излишно време за нагласени конкурси  Flutter

# 38
  • Мнения: 291
Ама тези са си чиста проба госпожи, пък било то и полуголи.... А като се има предвид, че Катя Дунева е на мах 29год  ooooh!

Crossing Arms Е, на какво прилича това - докато ида до магазина и виждам 50 пъти по-хубави момичета ?! Какви са тези умрели кандидатки  Thinking
Щото хубавите са заети да дращят в bgmamma и нямат излишно време за нагласени конкурси  Flutter

 smile3521

# 39
  • Мнения: 1 952
И няма жена на известен мъж. Разочарована съм  Crossing Arms

Ще се появят, баш за финала и коронясването, не бой се.

# 40
# 41
  • на село
  • Мнения: 1 028
А може ли да имат пластични операции? Защото като ги гледам, някои от тях са преправяни тук - таме  Rolling Eyes

# 42
  • Мнения: 3 576
Екатерина Дунева най-много ми хареса!  Heart Eyes
И другите не са никак лоши.
Забелязвам отсъствието на грозотии или може би не са им сложили снимките в сайта.....  Thinking

Разбира се, че може да са тунинговани - Маги Желязкова, Десислава Гръблева - особено втората бая корекции имаше.

# 43
  • Мнения: 952
и на мене Дунева най много ми хареса,макар че ми се струва тунингована. newsm78 А бе с тия силикони май не е много честно спрямо другите участнички, които не притежават тази екстра, същото и се отнася и за тези които не са раждали. Едно е да се сравнява хубавото тяло на мацка родила поне едно дете и на такава която не е раждала Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 13:14 от malka s4etka

# 44
  • Мнения: 332
И на мен ми се нрави най-много г-жа Дунева

Общи условия

Активация на акаунт