Къде в Пловдив???

  • 34 145
  • 232
  •   1
Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Няма договаряне тази година - при почти двойните наеми на площи в панаира, на много малко фирми ще им излезе сметката.

Duda123, магазинът на "Ивиа" ли (срещу стария Руски културен център, преди библиотеката)?

Да за същия става вапрос.небях сигурна дали се казва точно "ивиа".след него е детския магазин ,има една къща до магазина и след това е библиотеката.
Има абитюрентски рокли,но има и други неща.официални и не чак толковаима много ,хубави жилетки също-раздвижени ,различни номера и цветове(това е мое мнение,всеки си има вкус и предпочитания).преди 2 год си купих страхотна туника,която използвах и докато бях бременнта.Simple Smile)))
заслужава си да погледне човек.а на долния етаж има единични бройки(от някои има и номера,не е само един брой) на стари модели-пуснати на разпродажба.от там си взех страхотен памучен дълъг панталон за 5 лева,но да не ви обърквам,че това беше все пак преди 2 год.така,че можете да се поразгледате.    Hug

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 16:37 от duda123

# 121
  • Пловдив
  • Мнения: 270
На ъгъла до светофара ли!?
Там сякаш все абитуриентски рокли висят по витрината!?
Thinking
мисля ,че ти се сещаш за този който е до библиотеката.там има и мъжки костюми.аз ти говоря много преди този.отвънка (на самата Иван Вазов)един мъж продава колани и очила.има и кантарче за теглене.ако с това ще те ориентирам по-добре  newsm78    Embarassed  Hug

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 652
За палтата пак да кажа - аутлета на Батибалено на ул. Отец Паисий срещу магазина на Галинел  Peace
Страхотни палта, невероятно качество на много добра цен Peace
Моделите и размерите вече са се пообрали, обаче пак си заслужава да погледне човек.
А в аутлета на Сара Пен бях преди няколко дни - има хубави ботуши, но само гигантски размери  Tired

# 123
  • Пловдив
  • Мнения: 270
За палтата пак да кажа - аутлета на Батибалено на ул. Отец Паисий срещу магазина на Галинел  Peace
Страхотни палта, невероятно качество на много добра цен Peace
Моделите и размерите вече са се пообрали, обаче пак си заслужава да погледне човек.
А в аутлета на Сара Пен бях преди няколко дни - има хубави ботуши, но само гигантски размери  Tired
  Къде е сега магазина на Сара Пен?какви им са цените горе-долу?

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
За палтата пак да кажа - аутлета на Батибалено на ул. Отец Паисий срещу магазина на Галинел  Peace
Страхотни палта, невероятно качество на много добра цен Peace
Моделите и размерите вече са се пообрали, обаче пак си заслужава да погледне човек.
А в аутлета на Сара Пен бях преди няколко дни - има хубави ботуши, но само гигантски размери  Tired
  Къде е сега магазина на Сара Пен?какви им са цените горе-долу?
Аз зная този на ул. Маяковски /глуха улица/ срещу входа на централни гробища. До детска градина Детелина.
И аз имам един въпрос днес чух реклама на детски център в Граднда, някой ходил ли е вече?

# 125
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Аз зная този на ул. Маяковски /глуха улица/ срещу входа на централни гробища. До детска градина Детелина.
И аз имам един въпрос днес чух реклама на детски център в Граднда, някой ходил ли е вече?

Ех, как няма да го знам този аутлет на Сара пен newsm78, до скоро там бях всеки ден в този квартал и да не съм го виждала . Отскоро ли е?
bugaboo какви номера имаш впредвид под гигантски  и какви цени са горе долу?

# 126
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Аз зная този на ул. Маяковски /глуха улица/ срещу входа на централни гробища. До детска градина Детелина.
И аз имам един въпрос днес чух реклама на детски център в Граднда, някой ходил ли е вече?

Ех, как няма да го знам този аутлет на Сара пен newsm78, до скоро там бях всеки ден в този квартал и да не съм го виждала . Отскоро ли е?
bugaboo какви номера имаш впредвид под гигантски  и какви цени са горе долу?
Не зная как да ти го обясня по-добре, най-добре погледни на картата къде е ул. Маяковски.
Днес бях там наистина са останали само големи номера 39-41, цените са от 35-89 лв. Според мен ботушите си заслужават, скъпите модели са от изцяло естествени материали.

# 127
  • Зеленият рай в сърцето на България
  • Мнения: 672
Аз зная този на ул. Маяковски /глуха улица/ срещу входа на централни гробища. До детска градина Детелина.
И аз имам един въпрос днес чух реклама на детски център в Граднда, някой ходил ли е вече?

Ех, как няма да го знам този аутлет на Сара пен newsm78, до скоро там бях всеки ден в този квартал и да не съм го виждала . Отскоро ли е?
bugaboo какви номера имаш впредвид под гигантски  и какви цени са горе долу?
Не зная как да ти го обясня по-добре, най-добре погледни на картата къде е ул. Маяковски.
Днес бях там наистина са останали само големи номера 39-41, цените са от 35-89 лв. Според мен ботушите си заслужават, скъпите модели са от изцяло естествени материали.


Жалко, че няма по-малки номера.  Sad

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 270
Аз зная този на ул. Маяковски /глуха улица/ срещу входа на централни гробища. До детска градина Детелина.
И аз имам един въпрос днес чух реклама на детски център в Граднда, някой ходил ли е вече?

Ех, как няма да го знам този аутлет на Сара пен newsm78, до скоро там бях всеки ден в този квартал и да не съм го виждала . Отскоро ли е?
bugaboo какви номера имаш впредвид под гигантски  и какви цени са горе долу?
Не зная как да ти го обясня по-добре, най-добре погледни на картата къде е ул. Маяковски.
Днес бях там наистина са останали само големи номера 39-41, цените са от 35-89 лв. Според мен ботушите си заслужават, скъпите модели са от изцяло естествени материали.


надявам се да го намеря

# 129
  • Мнения: 1 685
 PeaceТочно зад спирката е уличката,като застанеш с лице към магазина за техника -от лявата му страна. Hug

# 130
  • Пловдив
  • Мнения: 652
Момичетата вече са отговорили, но да си кажа и аз  Simple Smile
Под гигантски номера имам предвид от 39 нагоре. Имаше един единствен чифт 37 и го мерих, ами толкова огромен ми беше, че сигурно отговаряше на 39  Rolling Eyes
Иначе наистина имаше и някои много хубави модели. Момичето каза, че по принцип получават и малки номера, но не ги зареждат редовно и не може да каже кога и какво ще дойде.

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 270
много благодаря за инфото.мене ме устройват гигантските номера,защото аз нося такива.  Simple Smile)) 40-41.
а случайно да знаете дали работят в неделя.(ако може и нон-стоп)
 Embarassed  Hug

# 132
  • Мнения: 1 685
 PeaceВ неделя почиват а в събота са до към 18 часа-аз  и преди май бях споменала/или в темата за аутлетите май newsm78/ че попаднах на много готин модел в лилаво и номера ми беше добре-обаче им се почудих и си викам да премисля идеята малко/че аман от импулсивни покупки Mr. Green/ то тука кой пък ще дойде та да ги купи. И като отидох следващия след обяд с парите и ясната идея че ги купувам -направо се изядох от яд-нямаше ги -момичето ми каза че още след мен са ги взели Twisted Evil

# 133
Има един фризьорски салон+спа център до ВХВП. Половината от помещението е кафене. В една нова кооперация точно на ъгъла, на втрория етаж е - точно над офиса на ЦКБ.
Интересува ме някоя от вас дали го е посещава и как са цените там, защото досега само кафе съм пила.

# 134
  • Мнения: 97
Здравайте ,искам да попитам за якета за 2год. момиченце ,но искам модела да стои леко втален.

Общи условия

Активация на акаунт