Детска градина - жк. Дружба

  • 89 172
  • 395
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 7
Пишете нещо за 13 ОДЗ-впечатления,мнения.

# 136
  • София
  • Мнения: 1 802
Пишете нещо за 13 ОДЗ-впечатления,мнения.
Впечатления - само за яслата мога да дам. като цяло клоня към "доволна съм", защото като цяло детето ми почти не е боледувало от септември до сега и ходи сравнително с желание. Този август щели да сменят дограмата, силно се надявам ремонта да се вмести в този 1 месец.
Сутрин определено гледат децата и питат ако има нещо притеснително /моето имаше голям ечемик на детето та ме накараха да донеса бележка, че не е заразно/.
В момента, най не ми харесва, че сутрин, когато е хубаво времето, децата влизат с обувките вътре, за да закусят и да ходят навън.
Много ми харесва, че от едно време още имат апарати и правят на децата инхалации когато, ние родителите преценим, че се налага, е срещу бележка от личния лекар.
Друго конкретно нещо ако те интересува - питай.

# 137
  • Мнения: 118
Мами, някоя има ли детенце, което е яслена група в 36 ОДЗ "Пеперуда"?Много ме интересуват вашите впечатления?

# 138
  • София
  • Мнения: 12 569
Мами, някоя има ли детенце, което е яслена група в 36 ОДЗ "Пеперуда"?Много ме интересуват вашите впечатления?

Влез в темата за ясленчетата. Там има на първа страница списък на мамите, чийто деца са в 36-то ОДЗ.

# 139
  • София
  • Мнения: 12 569
Сега и аз да попитам. Търся майка, чието дете е било в групата на госпожите Щерева и Георгиева в 4-то ОДЗ. Синът ми е приет в тяхната група и искам да си сверя часовника.   bouquet

# 140
  • Мнения: 7 424
  Ние сме се записали в 77 ОДЗ,1 градинска група.
  Външно градината изглежда доста добре.С хубав двор и разкошна гледка от него. Hug
  Би ми се искало да разбера повече за персонала...
  В тази тема видях само отзиви за г-жи Бурова,Лазарова,Пеш...ева.Но чакам и други мнения и впечатления. Simple Smile

# 141
  • София
  • Мнения: 5 658
И дъщеря ми е класирана в 77 ОДЗ, 1 градинска група, в някой от следващите дни ще се запишем. Синът ми ходи пак там, сега е 3-та А група, като цяло съм доволна от учителките - Серафимова и Колева, от помощник-възпитателката, сградата е след ремонт миналото лято, сменени са настилки, дограми, чисто е, директорката е интелигентна и разбрана жена. Дворът е поддържан и чист, храната е съобразена, менюто е балансирано, сухи пасти и меденки са изключителна рядкост. Общо взето съм доволна, друг е въпросът, че синът ми не можа да се адаптира към обстановката, но се надявам от есента да има друго отношение.

Селма, сигурно ще се срещаме наесен покрай малчуганите Simple Smile

# 142
  • Мнения: 22
nana77, може ли да дадеш линка към темата за записаните в 36 ОДЗ, защото аз не открих, а и ние сме приети там и ми се ще да добия малко информация. Благодаря предварително

# 143
  • Мнения: 7 424

Селма, сигурно ще се срещаме наесен покрай малчуганите Simple Smile
  Ще се радвам да се запознаем!Даже може и преди да тръгнат на градината,да ги срещнем някъде по площадките. Grinning

# 144
  • София
  • Мнения: 5 658
Разбира се, с удоволствие  Hug
Ние ще бъдем в група 1б, но дотогава предполагам, че ще намерим време да ги запознаем в квартала  Simple Smile

# 145
  • Мнения: 7 424
Разбира се, с удоволствие  Hug
Ние ще бъдем в група 1б, но дотогава предполагам, че ще намерим време да ги запознаем в квартала  Simple Smile
   ???Аз даже и не знам,в коя точно група сме.....Щом има Б,значи има и А,предполагам? Thinking
    Друго,което не съм разбрала,е денят на родителската среща.Май ще трябва да се обадя на директорката....

# 146
  • Мнения: 189
Здравейте,

ще ме включите ли и мен в отбора  Hug Ние сме в 36 ОДЗ, но още не съм го записала... по някаква случайност ни изтеглиха вчера newsm78

Ще се радвам да се запознаем с мамите, чиито деца също ще са в 36-то, а и не само Simple Smile

# 147
  • София
  • Мнения: 3 123
айде и ние тук.Приеха ни още на първо класиране и миналата седмица се записахме.Сега свикам с мисълта,че няма да сме заедно по цял ден.
Жори ще е в 88 ОДЗ,та и аз ще се радвам ако има някой от там,да си пишем.Нещо почти няма информация за тази ясла,но пък малкото което намерих - е хубаво. Grinning

# 148
  • Мнения: 189
angels_zg , ние с теб днес успоредно ту в едната, ту в другата тема Simple Smile

Доста положителни неща съм чувала за 88 ОДЗ

# 149
  • Мнения: 1 143
айде и ние тук.Приеха ни още на първо класиране и миналата седмица се записахме.Сега свикам с мисълта,че няма да сме заедно по цял ден.
Жори ще е в 88 ОДЗ,та и аз ще се радвам ако има някой от там,да си пишем.Нещо почти няма информация за тази ясла,но пък малкото което намерих - е хубаво. Grinning

Градината е добра.Малкия ми син ходи там,а и големия беше.

Общи условия

Активация на акаунт