А къде "хвълихте пъпа" на Junior

  • 3 986
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 744
На каката в Софийския университет, до стаята на ректора. И на малките там ще ги оставя, та да им се отдава учението. Peace

# 16
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
В шкафа.....И двата пъти....... Laughing

# 17
  • Мнения: 134
В Летния Театър на постановка на Нешка Робева! На мъжа ми са го хвърлили в болница, да стане лекар (не е ). Когато е боледувал като малък, е обвинявал майка си.

# 18
  • Мнения: 447
Нашият е в банка  Peace

# 19
  • Мнения: 959
В биохимичната консерватория в Шотландия  Mr. Green

# 20
  • София
  • Мнения: 1 230
Вкъщи си е пъпчето, в кутията за спомени на Ани Wink Все си мисля, че където и да го хвърля, накрая ще се озове в кошчето за боклук. Идеята за река е много добра, по вода да му върви на детето.

# 21
  • Мнения: 1 426
И нашият пъп си е останал в болницата, мислех си дали няма да се заинтересува от лекарската професия, ама не, професионалните интереси му са съвсем в друга посока, но затова пък много си се грижи за здравето  Laughing

# 22
  • Мнения: 7 201
На Дани също.

# 23
  • някъде
  • Мнения: 4 955
още е вкъщи

# 24
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
В болницата са го изхвърлили Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
Още е в къщи. Така и не реших къде да го хвърлим  Thinking

# 26
  • Мнения: 200
  Hug Благодаря момичета.... Joy Joy Joy искрено се посмяхме в къщи.... А мъж ми се засрами Mr. Green Дано ви е харесала темичката  Peace

# 27
  • Мнения: 423
А аз имам въпрос, ако искам да го хвърля някъде (напр. в някой офис) къде то4но трябва(е предполагам 4е коша за баклук не става) и трябва ли този в 4иито офис ще го хвърля да знае или съответно - не?

# 28
  • София
  • Мнения: 518
В университета Peace

# 29
  • Мнения: 453
Вкъщи си е... Да си е до мен...

Общи условия

Активация на акаунт