Хелоуин

  • 2 807
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 803
Аз бих отишла в секс-шоп и бих си взела костюм на палава мед. сестра Flutter

Иначе има много магазини за карнавални облекла - виж там.

# 16
  • Мнения: 5 713
Нищо чуждо не празнувам аз, дори и да съм на 10000км от България.

# 17
  • Мнения: 343
Много си е забавен празника, чудесно е, че ще го празнуваш. Peace
За мен (както си личи и от аватара ми) вещиците са класика в жанра. Дали ще си раздърпана шарена вещица или стилна, издържана в черно магьосница - все си е забавно. Има много готини островърхи вещерски шапки по магазините. Може да пробваш и вариантите секси вампирка или дяволица Wink С един куршум - два заека Sunglasses Само не принцеса, моля те, че захаросаните костюми на Хелоуин наистина ме ужасяват Mr. Green И едно домино да си сложиш само, настроението в крайна сметка е по-важно от костюма.

# 18
  • Мнения: 912
На мен ми се иска да го празнувам заради детето заедно с куп други деца, но знам че тук няма да се получи. Дали някой от форума организира някакво Хелоуин парти за децата?

# 19
  • Мнения: 2 161
Разбира се ,че се празнува и то не в къщи . Като не сте запознати по добре си спестете мнението . Аз питам за идея за костюм ,  а не да обсъждаме къде ще го празнуваме.
Ей, че хапеш.
Облечи си костюм на Баба Яга  Mr. Green
Не,не,аз си те представям така:

# 20
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
На мен ми се иска да го празнувам заради детето заедно с куп други деца, но знам че тук няма да се получи. Дали някой от форума организира някакво Хелоуин парти за децата?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=233129.0

# 21
  • Мнения: 912
Отвори ми се началната страница, сигурно имаш предвид да гледам календара на събитията?

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Отвори ми се началната страница, сигурно имаш предвид да гледам календара на събитията?

На мен ми се отваря тема пусната от Румя,но правилно си ме разбрала къде да гледаш!

# 23
  • Мнения: 3 521
Маскирай се на смъртоносно ранено, прободено с нож в стомаха Плейбойско зайче.

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 14:48 от surfline

# 24
  • Мнения: 2 759
Маскирай се на смъртоносно ранено, прободено с нож в стомаха Плейбойско зайче.
                   Ха-ха-ха, това си го бива  hahaha!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 11 340
На мен ми се иска да го празнувам заради детето заедно с куп други деца, но знам че тук няма да се получи. Дали някой от форума организира някакво Хелоуин парти за децата?

Да, аз организирам. Във Варна е обаче.  Peace

# 26
  • Мнения: 274
Само ей така от любопитство да попитам католици ли сте? Или имате някакви други подбуди да празнувате този празник? Действително ми е интересно какви са!

# 27
  • Мнения: 60
Разбира се ,че се празнува и то не в къщи . Като не сте запознати по добре си спестете мнението . Аз питам за идея за костюм ,  а не да обсъждаме къде ще го празнуваме.
Ей, че хапеш.
Облечи си костюм на Баба Яга  Mr. Green
Не,не,аз си те представям така:


За пореден път се убедих ,че в този форум има само злобни к............. , който по -цял ден нямат какво да правят и се чудят къде да си изхвърлят негативната енергия.

# 28
  • Мнения: 2 161
 Joy Joy Joy
Това к..........,от красавици ли идва?

# 29
  • Мнения: 60
минало покрай красавици , значи куче в женски род.

Общи условия

Активация на акаунт