любовни смс-и

  • 10 745
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 39
При мен стана същото с тези тъпи sms-i, сложих край на връзката си без да мисля....разговори, разговори...ама не е това което мислиш и др.от този род, ама аз "желязната" не, та не...... Вече ми е обица на ухото да не се ровя там където не ми е работа...пък да става каквото ще(то не че има къде да ровя де...) Повярвай ми когато ги прочетох изпитах точно това което и ти....болката е невероятна но си стува да вдигнеш глава и да продължиш в името на нещо свято което са децата ни. Успокой се, храни се и се бори......Заслужава си Hug

# 16
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Лиспата на уважние е много по- непростима от една забежка( било и докато си бременнна)
Пожелавам ти много кураж Hug

 Peace

И забежката, И неуважението - ОЩЕ ПОВЕЧЕ пък когато си бременна!!!

мда това с тъпата овца го бях попропуснала вчера
наистина аз не бих и стояла ако той си бе позволил подобен коментар
бих го накарала да се извини
ако не го направи - лоша работа, за мен този човек не е читав
моя мъж дори като се обиждаме не си е позволил така да ме нарече...камо ли тогава - да твърдеше че е невинен и всичко друго, но да си позволи да ме обиди.....камо ли да ме пратив др стая....
Джали е права за това дето ти пише, но ако нямаш къде да отидеш и ако ТОЯ просто е ИЗБУХЛИВ и не влага много много в думите когато е нервен  -ако това не му пречи да е грижовен и любвеобилен - НО САМО АКО НАИСТИНА Е всичко друго - тогава прегллътни и продължи напред с него

п.п. бе момичета сега аз като се замислих - при спор като съм гневна - аз имам склонност да обиждам. е по-културно ото "тъпа овца" ама го правя....
та може и този човек да е същия - да говори без да мисли,? това обаче не значи че не обичам човека когото обиждам - просто съм цапната в устата кво да се прави....

# 17
  • Мнения: 2 863
Катке, "тъпа овца" показва манталитет според мен, това е непроменяемо... пак според мен.

# 18
  • Мнения: 2 336
Как си, чадърче? До къде стигнаха нещата?
Бъди спокойна! Това е най - важното. Притесненията до много лоши неща могат да доведат.
Пожелавам ти бъди силна!

# 19
Момичета, махнах си халката. Отстрани може да е нищо, но за мен беше трудно да го направя и в прекия и в преносния смисъл. Тя е на пръста ми от години.  Не виждам смисъл да е там сега.  Какво прави той ли? Ами гони ме вчера цяла вечер и днеска цяла сутрин да си я сложа обратно. Все едно това ще върне доверието ми в него. Едва ли. Извинява се, съжалява, изтрит бил вече ОНЗИ номер и т. н. и т. н. Да, ама има някои неща, които не можеш да ги изтриеш като телефонен номер, нали?  Искам да остана за малко сама. Да си помисля, да се събера. И да е имало и да е нямяло нещо обидата ми е голяма, просто ..... едва ли скоро ще забравя. И не е честно, аз гледах прашинка да не падне върху него , а той ....... за минути направи дните и нощите ми кошмарно изживяване . Аз неприятни емоции, особено сега, не искам. Даже не искам да го погледна.

# 20
  • Мнения: 2 336
За отношенията между вас трябва да се помисли трезво. Предполагам, че на този етап не е толкова лесно това. Знам колко боли предателството. Знам какво е в момент, когато най - близкият човек трябва да ти подаде ръка не само, че не ти подава, ами и нож в гърба ти забива.
Имате ли други деца?
Вярвай нещата могат да бъдат много по- зле. Моят избяга, пари не дава, от детето не се интересува. Даже имаше наглостта да ме блъска, когато реших да отида да видя с очите си това, за което разбрах.
Не че е много успокоително, но все пак има и по - зле.
Не знам дали на този етап е най - подходящо да взимаш решения. Просто се възползвай максимално от него, колкото и гадно да звучи.
Мисли за бебенцето!

# 21
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
виж сегане се поддавай на гнева
щом имаш ГОДИНИ за д гърба си брак с този човек - значи нее от сега вашите взаимоотношения
за предателството ... ми няма да е първия няма да е последния и както и СИСИ /много препатила/ може да ти каже - има далеч по-лоши неща о т любовни смс-и
и от мой опит - това наистина може и да отмине...доверието не с връща...ама аз на себе си нямам доверие ....

не те карам да му простиш, но и да не се поддаваш само на гнева и обидата

и повярвай - наистина има и по-лошо от кръшкането

# 22
  • Мнения: 911
Виж сега, чадърче...

Само една кратка история ще ти разкажа: имам близка, която цял живот се бори сама, отгледа си детето, успява що-годе да свърже двата края...Преди година тя за първи път сподели как се е разделила с мъжа си = той не се прибрал една нощ (служебен купон уж) и на другата сутрин тя си хрърлила халката през прозореца. И сега страшно съжалява за това. Мисля, че много отдавна съжалява.

Не прави резки движения!!!
Много си обидена, много ти горчи! В такова деликатно положение си! Погрижи се за себе си, както другите вече са ти казали - иди за известно време другаде, просто за да не го виждаш, щото ти е черно пред очите и най-черен ти е той.

Ако ще предприемаш някакви действия, то нека да е на по-трезва глава.
Разбирам, че ужасно ти е болно, но ако хвърлиш халката през прозореца...няма да идеш да я търсиш в снега. Опитай се да се успокоиш и наистина се махни за малко, ако имаш възможност!

# 23
  • Мнения: 660
Почувствах се много гадно,като прочетох постовете на авторката на темата,върнах  се пак назад в месеците,в които и на мен се случи подобно нещо.....
И както виждам това е нормално за мъжа  да прави все едни и същи изпълнения-любовните смс-си.... Жалко е,че постъпват така с бременните си жени,с децата си,не мога да повярвам,че хората станаха такива егоисти,да я е страх в днешно време една жена да забременее,защото видиш ли мъжа и ще се побърка и ще я изостави заради друга жена или ако не я изостави ще я натовари многократно през бремеността и с тези му постъпки...
Знам,боли много когато откриеш нещо което не  е трябвало да виждаш никога,особенно боли когато носиш детето на този мъж и разбираш,че изведнъж всчико е рухнало,че някой е предал собственото си дете,и то всъщност не някой а собственият му бъдещ баща Cry Cry Embarassed
Само искам да ти кажа да се стегнеш колкото е възможно заради новият живот който носиш в себе си,той не е виновен,че някой е направил нещо.
Бъди силна заради бъдещото си дете,за да може то да се роди живо и здраво,за да може после да ти е лесно на теб и на малчо,всичко друго е отрицателна енергия,освободи се от нея,просто я разкарай поне на момента от съзнанието си....
Аз също трудно приех предателството и досега ми е много мъчно,че няма с моето бебе да имаме нормално семейство и след време чужд човек ще нарича татко сигурно,ако избщо имам сили отново да се разкрия и доверя на някой вече така изцяло...
Още понякога се събуждам през ноща и се разплаквам,връщам се назад и виждам грозните картини на предателството и си викам боже как може някой да причини такова нещо една бременна жена и детето си и изморена и омаломощена заспивам пак на мократа си от сълзи въглавница,но може би  времето лекува и най дълбоките рани........
Само мога да ти кажа отново дръж се и споделяй с нас,ако това те прави по спокойна,бъди егоист,така е ще е по леко може би..... Confused

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 21:57 от Ирра

# 24
  • Мнения: 268
Чадърче, съжалявам за това, което преживяваш..  Cry
както каза някой преди мен, толкова са еднакви мъжете.. в жестокостта си, в непукизма си, в предателствата си... Болката е непоносима  Cry. Мислех, че съм най-голямата глупачка на света, и може би наистина съм... Колко сълзи съм изплакала заради този мой съпруг.. Дори и сега, в момента плача като чета темата ти.. Дано намериш сили в себе си да изкараш нормално бременността си, дано всичко с теб и бебето е ОК - пожелавам ти го от все сърце! А колкото до мъжа ти, дано това сътресение го накара да осъзнае колко много би загубил, ако не си част от живота му! Дано  Praynig

# 25
  • София
  • Мнения: 6 999
За това човек не трябва да се рови в чужди вещи...

Ааааааааааа... точно обратното мисля пък аз.  Naughty Изневяра мога да преглътна - лъжи - не. А да ме нарече "тъпа овца' пък... За това си хвърлям халката одма.  Stop

Джали го е казала другото  Hug

# 26
  • Мнения: 2 723
Изневяра мога да преглътна - лъжи - не. А да ме нарече "тъпа овца' пък... За това си хвърлям халката одма.  Stop

Абе и аз така мислех, но се оказа, че нито изневяра мога да преглътна, нито лъжи, а имайки предвид, че те си вървят комплект, работата става още по-гнусна  Sick
Ама изневяра, лъжи пък и обиди като капак, не бих търпяла нито миг  Stop

# 27
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
И аз така Иса,опитах се да преглътна изневярата и щях да я превъзмогна,но лъжите те не спираха Stop.Лъжа след лъжа,а смс-ите говориха друго, в тях беше истината. Naughty
Не не си мислете,че ровя без причино в тела му Naughty(започнах когато ми даде повод за това).
Лъжите ,обидата и подценяването тях не успях да преглътна Naughty

# 28
  • София
  • Мнения: 932
Чадърче,имаш една силна виртуална прегръдка от мен  Hug, мога само да ти пожелая да се опиташ да се стегнеш и да бъдеш силна заради малкото същество,което расте в теб, повярвай ми то не заслужава майка му да страда и с теб да страда и то, говоря ти от опит защото минах по твоя път само преди няколко месеца, знам че болката е изгаряща и огорчението е голямо, но опитай се да бъдеш над всичко заради малкото човече в теб, остави го мъжа ти за момента той не е важен.
Знам че е трудно да го осъзнаеш и аз не го осъзнавах, до момента, в който не гушнах бебка, сега доста често ме е яд, че без да искам и без да осъзнавам съм  й причинила някакъв вид болка докато е била в мен.
Мисли за детето си, а какво ще правиш с мъжа си, времето ще ти покаже, аз самата още не съм решила.Но то няма много пътища или ще сме заедно или няма да сме заедно. Важното е детето да е живо и здраво. Пожелавам ти час по скоро да излезнеш от тази дупка   bouquet


Целувки и прегръдки и много кураж   bouquet

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 18:26 от nellyani

# 29
  • Мнения: 94
чадърче,каралили сте се с твоя често?Може пък да е някоя върти опашка,която иска да му създава проблеми Rolling Eyesима ги сякви к.....защо не седнете и да поговорите без сълзи и упреци и да ти обясни всичко ако има наистина нещо с нея и даржи на тебе ще си признае.Кураж!Стискам ти палци дано всичко да се нареди Simple SmileНие сме с теб!

Общи условия

Активация на акаунт