Само от мен ли не става нищо?

  • 3 732
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 950
Само дъвчех дъвка , нищо друго. Laughing
Да не забравя , сега правя и двете и дъвча и пуша  Wink
Само не го прави едновременно  ooooh! било доста опасно, съм чела...  Tired
Сериозно ли чувам го за първи път , а защо ?


А сега сериозно , след толкова години брак и промените стават по-трудно сигурно ,
desi minkowa , a oпитвала ли си да не му обръщаш внимание , знам че е трудно , но трябва да се опита или категорично да му заявиш ,че  не ти е приятно  и тези обиди са излишни .

# 16
  • Мнения: 950
Да не би ти да си се реализирала успешно професионално , а съпруга ти не , и да избива комплекси ?
Трябва да намериш причината за това , при положение че не е бил такъв от самото начало .

# 17
  • Мнения: 3 036
Неведнъж!!!!Резултат тц!Казвала съм и внимание не съм обръщала,но идва момент в който вадя  #Sniper и  .....
Колкото до реализация не  - той е системен администратор в банка а аз професия , която ви е надула главите през последния месец

# 18
  • Мнения: 310
Деси, идея нямам какво трябва да се направи. Моя семеен живот е значително по- кратък, но положението е същото. Нервните изблици започнаха от преди три- четири месеца, по дребни поводи. Една цикличност се наблюдава. Понеже обясних доста категорично, че тая няма така да я бъде, трае месец някъде и пак избухване. Използваните думички са крайно неприятни.Днес поредния случай, накрещя се и отиде на работа, е и аз не мълчах, но сега на мен ми е подтиснато ужасно. Така че. . . . И сме говорили и други пъти, че не ми е приятно, аз никога не използвам каквито и да било епитети, като обръщение, още по- малко -обидни. Та след някои такива разговори го обръща на майтап, но на мен хич не ми е до смях. Всички сме с изострени нерви и всички ходим на работа, нали. Щом единия се сдържа и другия трябва да го прави. Пък ако случайно дори и не в ход на кавга повища тон за нещо, веднага се започват забележките - " не крещи, не съм глух".  Ужасно съм объркана от това- в чувтвата...

# 19
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моят също не си мери приказките когато се хване на работа... просто е ужас, не се търпи около него. Днес пак се карахме- купих една страхотна лампа на Масив, която той монтира... Като се започна какви боклуци купувам постоянно и се стигна до там как нямам акъл за 5 ст. ooooh! Като я закачи се успокои и сега й се радваме Simple Smile Лошото е, че и аз не си мълча, като ме погне и стават луди скандали Confused
Може би и твоя мъж е такъв тип... емоционален и се изнервя, ако нещо не върви работата както би му се искало. В такъв момент най-добре е да не се мотаеш около него Peace

# 20
  • Мнения: 3 459
Става ли въпрос за ремонт става нетърпимо  Twisted Evil Не се впррягай толкова  Wink
Някои мъже са свикнали да употребяват въпросите : "Ти да не си луда?", "Ненормална ли си?", "Глуха ли си?'' ,"Ти да не си болна?" и всякакви такива като: Добър ден,прибрах се. В такъв случаи задавам същия въпрос на човека,който ме е попитал  Grinning

# 21
  • Мнения: 3 036
Добре бе няма нищо лошо да си с "лабилна психика"да ти избиват нервите, ама защо този до тебе да обира пешкира.Лошото е че все повече се хващам, че нещо като не стане така както съм го замислила, то настина нещо съм сбъркала и аз съм виновна т. е. едва ли не аз съм виновна и не ставам за нищо.Нали знаете едно нещо като се повтори 100 пъти ....Ох, изцяло се обърках....

# 22
  • Мнения: 3 611
От теб едва ли "нищо не става". Не се комплексирай и не се врьzвай на думите му.
Но с постинга си ме наведе на мисьлта, че мьжьт ти не те уважава...  Confused

Време е zа промяна.
Докажи му, че можеш  Peace

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Добре бе няма нищо лошо да си с "лабилна психика"да ти избиват нервите, ама защо този до тебе да обира пешкира.Лошото е че все повече се хващам, че нещо като не стане така както съм го замислила, то настина нещо съм сбъркала и аз съм виновна т. е. едва ли не аз съм виновна и не ставам за нищо.Нали знаете едно нещо като се повтори 100 пъти ....Ох, изцяло се обърках....
Обясни му същото на него, но го хвани в добро настроение.

# 24
  • Мнения: 138
Добре бе няма нищо лошо да си с "лабилна психика"да ти избиват нервите, ама защо този до тебе да обира пешкира.Лошото е че все повече се хващам, че нещо като не стане така както съм го замислила, то настина нещо съм сбъркала и аз съм виновна т. е. едва ли не аз съм виновна и не ставам за нищо.Нали знаете едно нещо като се повтори 100 пъти ....Ох, изцяло се обърках....
Обясни му същото на него, но го хвани в добро настроение.
Оооо не е само да го хване в добро настроение ,а в начина на показване и доказване на противното ....

# 25
  • Мнения: 1 413
Има хора, които просто са такива - като се изнервят говорят без да мислят много и без да съзнават, доколко думите им обиждат другия, а след 5 минути им минава - на мен самата ми се е случвало да избухна така. След няколко минути се осъзнавам и се извинявам, просто съм си такава, експанзивна.Може би и твоят мъж е такъв.

# 26
  • Мнения: 3 036
Е да, но ако за някой важи - брой до 10 , аз броя от 100 назад.
И аз имам нерви  и то щадя тези около мен .
И аз се изнервям.Защото тичам около котлона, пералнята и накрая не съм разбрала че вместо горе в ляво, съм хванала горе в дясно.
Трябва ли в такъв момент да се смята че съм виновна и за земетресението в Бангладеш!?

# 27
  • Мнения: 2 829
Деси ,  bouquet  bouquet  bouquet
я не му се втелявай толкова Winkдълъг брачен живот имате,през различни етапи сте минали,и ти имаш нерви,особено в последния месец нещата във вашата професия станаха напечени,
гледай по отгоре на нещата и когато приключи ремонта и сте се поуспокоили -привикай го на разговор и обсъди с него как си се чувствала

# 28
  • Мнения: 950
според мен той е натоварен и разтоварва не по-най добрия начин , а ти desi minkova не бива да си променяш самооценката , като че ли си му повярвала .

# 29
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз се изнервям.Защото тичам около котлона, пералнята и накрая не съм разбрала че вместо горе в ляво, съм хванала горе в дясно.
Трябва ли в такъв момент да се смята че съм виновна и за земетресението в Бангладеш!?
Аз за това 'дигам гири Twisted Evil Говорим, обесняваме се... и до следващият път Tired Научих се да не си ги слагам на сърце тия караници. Препоръчвам същото и на теб!

Общи условия

Активация на акаунт