царевични пръчици

  • 1 172
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24 467
Аз пък не купувам. Само ако на площадка някой ни почерпи- тогава децата ми са яли. В дома си не ги внасям. Не давам пари за зрънчо, чипс и други от сорта. Не мисля, че съл ги лишила от нещо, без което не могат.

# 16
  • Мнения: 189
Ние сме на 9 месеца.Преди няколко дни,каката си хапваше пръчици и малката я гледа в устата,ама толкова милно и жално като някое просяче.Дадохме й естествено,но тя взе една пръчица,подържа я малко,поогледа я и я хвърли на земята.Повече не съм й давала,но в него момент не я лиших,защото си мисля,че е по-добре да опита и самото дете ще си покаже дали проявява интерес към този вид храна.

# 17
  • Мнения: 2 908
А ако те гледа милно и жално как пиеш ракия?Не ми е ясен този метод... newsm78

# 18
  • Мнения: 171
Аз съм на мнение,че докато детето ти не стане достатъчно голямо и само да си иска не му предлагай Peace
Peace
Царевичните пръчици не са храна, която "трябва" да се дава, че да се чудиш да ги започваш ли или не.
Най-добре ще е, ако детето изобщо да не ги опита, но това е прекалено оптимистичен вариант.  Grinning
Peace Peace Peace Peace

# 19
  • Мнения: 4 621
Давам и от 11 -12 месеца. Знам, че не е от най-добрите храни, но позволявам в рамките на нормалното Peace

# 20
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Известно време не давах, обаче той виждаше, че другите деца ядат и започна и той да иска. Беше на 9-10 месеца някъде.

Общи условия

Активация на акаунт