Обичате ли да се гримирате - част 8

  • 17 669
  • 461
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 19 383
msbilt,сега вече снимките ти се виждат.трябваше да дадеш линкове оше от самото начало.
имаш много дълги мигли и хубави очи.наистина си постигнала ефект на изкуствени мигли.слагай повече спирала и на долния клепач,за да отваря окото повече  Peace

# 376
  • Мнения: 19 383
мацки,кажете как да се гримирам.днес съм на парти и ще има разни префърцунени мадами.смята да облека кафява блуза със златиста нишка.след малко ще я снимам и ще кача сникми.проблемът е,че не ми отива много кафяв грим ,а за златист да не говорим.

# 377
  • Мнения: 912
b_u_b_i, благодаря Heart Eyes Не слагам на долния клепач, защото ме дразни заради лещите, които нося (за корекция), много ми се размазва и смъди като че ли...
Беше се гримирала страхотно за конкурса, не мисля, че се нуждаеш от кой знае каква помощ  Wink Peace

# 378
  • Мнения: 1 668
msbilt в предишната тема или няколко страници наэад ти пак обвиняваше, че не те коментира никой и т.н. , эатова подчертах с удивителни, че никой не е длъжен да коментира в темата неэависимо мен или теб! Коментира, който иска  и има време най-вече Naughty
Нека написаното не те кара да мислиш, че се эаяждам с теб просто каэвам това което мисля Peace
Напротив, мисля, че вече си пролича какво целиш. Ако наистина се беше върнала назад, щеше да разбереш, че е ставало въпрос за съвсем различно нещо и не съм обвинявала никого, явно само ти се чувстваш така.
Опитах се да бъда полезна с нещо, дано съм успяла.

НЕ ЖЕЛАЯ ПОВЕЧЕ ДА СЕ ЭАНИМАВАМ С ТЕБ Stop

Ето какво беше написала ти малко по-наэад:

Явно наистина пропускате моите постове, щото казах, че съм за лилаво и с него вървеше и зеленото, на което вече се бяхте спряли. Аз и въпроси съм задавала безброй тук по повод различни гримове, но рядко някой ми отговаря.

# 379
  • Мнения: 912
Все пак благодаря ти за страхотното отношение, явно нещо си настроена срещу мен по незнайно каква причина. Мога и да не влизам вече в темата ТИ.

# 380
  • Мнения: 1 668
Все пак благодаря ти за страхотното отношение, явно нещо си настроена срещу мен по незнайно каква причина. Мога и да не влизам вече в темата ТИ.

 smile3502 smile3534

bubi пускай снимки да видиме блуэата Simple Smile

# 381
  • Мнения: 25
преди си ми беше навик преди да излезна ,но сега вече изобщо не се исещам да се гримирам

# 382
  • Мнения: 19 383
всъщност още не съм напълно решила .блузата е прозрачна и леко широка .отдолу трябва да се сложи потник като мога да избирам между оранжев,този,който е на снимкиата и жълт.
другата комбинация с черното бюстие май не ми харесва много,а и не знам дали бих се осмелила да я сложа,но все пак реших да ви я покажа.



# 383
  • Мнения: 401
Аэ както вчера така и днес невиждам никакви снимки Naughty следователно немога да коментирам а и НЕ съм длъжна!!!!!!!!!!!!!!!!!
Е, това също е някакъв вид коментар Wink Но защо такава реакция и с толкова удивителни знаци при това?
Вчера се занимавах да режа и да качвам снимки в албум и тук във форума, просто исках да разбера след като ги оправих дали се виждат.
Може би с линк ще е по-добре, за тези които въобще се интересуват или искат да коментират:
http://picasaweb.google.com/msbilt/MakeUpArtist/photo#5128226734179787442
http://picasaweb.google.com/msbilt/MakeUpArtist/photo#5128226699820048994
http://picasaweb.google.com/msbilt/MakeUpArtist/photo#5128236956201951970


с каква спирала си Simple Smile много ми харесват миглите ти.  bouquet

# 384
  • Мнения: 401
всъщност още не съм напълно решила .блузата е прозрачна и леко широка .отдолу трябва да се сложи потник като мога да избирам между оранжев,този,който е на снимкиата и жълт.
другата комбинация с черното бюстие май не ми харесва много,а и не знам дали бих се осмелила да я сложа,но все пак реших да ви я покажа.





2рото по  ми харесва-с  черното на бели точки Simple Smile кафяво и червено не го харесвам като комбинация.

# 385
  • Мнения: 1 941
msblit може ли да пуснеш все пак и снимки, на които си без спирала. За да се прецени ефекта, не за друго..

# 386
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Аз съм почти убедена, че спиралите нямат нищо общо с дългите мигли на msblit
Получава се малко като в рекламите- избират жени с много дълги мигли, а после уж със спиралата го били постигнали Wink Който си няма хубави мигли като мен и триста спирали няма да му помогнат, а само може малко да се подобрят положението.

Буби, аз за грим не мога да ти дам съвет, но за тоалет бих предпочела втрия може би Rolling Eyes

# 387
  • Мнения: 912
B_u_b_i, само един съвет- бъди смела! Wink Тоалетите ти са жестоки Peace
sugarcandy, благодаря, използвам няколко вида наведнъж. "Пристрастена" съм към точно определени и нищо ново, което съм пробвала напоследък не ми е харесвало повече като ефект.
msblit може ли да пуснеш все пак и снимки, на които си без спирала. За да се прецени ефекта, не за друго..
ОК, ето линк (малко кофти качество, правени са с мобилен)
http://picasaweb.google.com/msbilt/MakeUpArtist/photo#5113690777423090050
http://picasaweb.google.com/msbilt/MakeUpArtist/photo#5113690923451978130

# 388
  • Мнения: 619
Бъби тоя впотрия тоалет.. с чс белите точки и.. #Crazy
иСКАМ И АЗ ТаКАВА РИЗАААААААААААА

# 389
  • СОФИЯ
  • Мнения: 860
Bubi,  а кафявата блуза с какво ще я комбинираш? Много е симпатичен моделът, но важно е и от долу с какво ще си.
Имай в предвид, че и черният тоалет не е лош.

Общи условия

Активация на акаунт