ВМ-НВХ Стопявам се всеки ден с пържол,сметан и лень-25част

  • 14 749
  • 443
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 504
Здравейте   Heart Eyes Вчера бях режимна . Закуска : 180 гр. цед.кис.мляко+10 гр.лен+10 гр.орехи
Обяд шопска салата+пилешка пържола + 3 глътки ракия
Вечеря пилешки дробчета+салата зеле . Салатите бяха полети със зехтин  Heart Eyes Отичам се вече, днес съм - 800 гр., маха се водата  Peace

# 406
  • Мнения: 742
добро утро  Grinning

и аз режимна  Peace
100 гр. шунка, 50 гр. майонеза, 1 с.л. ленено семе, кафе

обяда още несъм го измислила. Нещо салатено ще да е.

# 407
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Привет bowuu, днес съм с 200гр отгоре,но сякаш е нормално-нали картоф ядох, той явно не е добър проводник на вода и взе,че остана в мен неизточена. Laughing Но се чувствам добре, толкова че като се гледах в огледалото и пак се видях на 70кг, въпреки че съм 73.2.
А това е много важно Peace, дава ми страхотна мотивация.В почивните дни храненето ще е голяма загадка,но...важното е да сме здрави,другото е на втори план

Рема-това е добре Grinning,както казах-само се забавя отслабването,после като  изчистим храната и продължаваме надолу.Само така   bouquet

Уси-питай в темата за ориенталските танци,аз няма да ходя-почивните дни съм аут

# 408
  • Мнения: X
Хилоу!
Познайте кой е 500 грама надолу newsm78 Днес кантара показа 57.200, цифра, която не съм виждала от много месеци - та до целта имам "само" 5 килограма Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Тони, наистина е важно да се харесваш и да се виждаш красива и слаба.

Уси, почивните дни съм заета и няма да ходя на танци, а малко се замислям дали да продължа, защото бях най-голямото дърво в групата. Честно да ти кажа, малко ме е срам само мен да гледат като абсолютен пън.

# 409
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Обядвах-ама много,изядох 7сухара ooooh! и едно пакетче крема-сирене.
Край,свърших вече с хлебните истории,даже хляба от вкъщи ще го чакам да мухляса и го хвърлям. Наядох се на хляб за една година напред. Нямам идея какво ще ям оттук нататък,защото като гледах на обяд храната и от всичко не ми се ядеше,но и с хляб повече не мога да се тъпча.
Много съм жадна,в 11.00 вече отварях втората 1.5 литрова бутилка, но сега с тия сухари всичко в мен ще остане.Нищо,продължавам да лоча
Приятен ден Heart Eyes

# 410
  • Мнения: 1 488
Аз се записах за танците  Mr. Green

# 411
  • Мнения: 504
Знам не биваше, ноо  ooooh! и си направих 100 гр.кисл.мляко 2 %+течен подсладител+лен 5 гр.+орехи 10 гр.+ какао 1 с.л. мнооого вкусно. Това колко често мога да го ям?

# 412
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Знам не биваше, ноо  ooooh! и си направих 100 гр.кисл.мляко 2 %+течен подсладител+лен 5 гр.+орехи 10 гр.+ какао 1 с.л. мнооого вкусно. Това колко често мога да го ям?
Рема,подобен бъркоч ядях миналата година(по-точно зима),но вместо подсладител слагах мед и си го позволявах само в неделя-нещо като награда за сериозността през седмицата.Ама имай предвид,че сериозност значи 6 дни в седмицата стриктно ВМ НВХ с въглехидрат до 15-16%. Толкова сериозна скоро не съм била, и когато имаш такива стриктни дни, в неделята не се нахвърляш на вафлата,щото просто ти е кофти да ти отиде труда на вятъра.
Сега не е така с мен, както ти сама каза-колкото по-малко остават до края,толкова по-непукистки се отнасям и газя яко през режима-а не трябва така Naughty
Яж го толкова често,че хем да ти е вкусно,хем да не те бие в съвестта и хем да не ти разваля за дълго килограмите Laughing

Аз слагам край на въглехидратното лечение-тая вечер съм на пържоли-пилешки, с две червени печени пиперки за цвят на жълата ми чиния. Обаче са посолили доста това филе, сега направо ми изгаря гърлото от сол Close

Мина-забравих да те поздравя за хубавите цифри  bouquet, ще паднат и другите-колко са те..".само 5 кила" Laughing

Деничка втори ден не се вясва....? А другите безследно изчезнали....?

# 413
  • Мнения: 2 897
Tук съм, тук съм.
Много имам за учене.
А сутринта нямах интернет и не можах преди да изляза от вкъщи да се включа.

За храненето..
Много суха шунка и пилешки шивове нагъвам между основните яденета от чиста скука, а от това се чувствам малко задръстена, опитвам се да спра, но какво друго да гризкам..?
Освен да се наливам с вода и чай.

Бъркочи всякакви обожавам.
Ама почна ли ги яко злоупотребявам.
Пробвала съм всякакви смески с ядки, с лен, с трици и т.н.
Любимо ми е чистото меко сирене наречено fromage frais, нещо средно между извара и кисело мляко е, с много, ама много какао и малко потсладител.
Семпло.
Но върховно.
Но потсладителят е вреден.
Почнах да си докарвам по 300-400 гр от него на ден.
Почти всеки ден.
А това не ми харесва и сега съм в процес на отказване.

# 414
  • Мнения: 504
Отчитам се за днес:
Закуска 180 гр. цед.кис.мляко+10 гр.лен+10 гр. орехи
Обяд:250 гр. пилешки дроб, 150 гр. салата зеле от вчера останала
по някое време от една почерпка 10 гр. луканка и 4бр. фъстъци
Преди вечерята бъркоча  Embarassed
Вечеря 250 гр. зелен боб, 200 гр. кисело мляко

Нещо бая съм жадна днес, лоча вода 4'ти литър  ooooh! У нас фризера препълнен с бланширани картофи  Close , чак не мога да намеря месата, трябва да ги изместя. Обещала съм утре баница и торта да правя на мъжо  Crazy тортата трябва да е малка, да я изял до следобяд, че аз след 17 часа пощурявам за сладко. #2gunfire

# 415
  • Мнения: X
Отчитам се за днес:
Закуска 180 гр. цед.кис.мляко+10 гр.лен+10 гр. орехи
Обяд:250 гр. пилешки дроб, 150 гр. салата зеле от вчера останала
по някое време от една почерпка 10 гр. луканка и 4бр. фъстъци
Преди вечерята бъркоча  Embarassed
Вечеря 250 гр. зелен боб, 200 гр. кисело мляко


А мазнините?

# 416
  • Мнения: 1 488
Да ви се оплача нямало места моля ви се за събота за танците и не ме записаха!И преди малко нападнах една халва изпапах 50гр.Много ми се ослади!Няма повече обещааааааааам

# 417
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Hug от Търново

Дени, четох за твоята бивша " болест "  орторексия - "прекомерно вторачване в правилната храна".  Confused
http://gotvarstvo.georgievi.net/a/ortorexia
тествах се  Rolling Eyes

Момичета, прочетете го  Peace и СЕ обичайте . Вие сте невероятни  Heart Eyes

# 418
  • Мнения: 504
Отчитам се за днес:
Закуска 180 гр. цед.кис.мляко+10 гр.лен+10 гр. орехи
Обяд:250 гр. пилешки дроб, 150 гр. салата зеле има зехтин от вчера останала
по някое време от една почерпка 10 гр. луканка и 4бр. фъстъци
Преди вечерята бъркоча  Embarassed
Вечеря 250 гр. зелен боб сложих масло , 200 гр. кисело мляко


А мазнините?

# 419
  • Мнения: 2 897
В книгата си Братман представя няколко въпроса, които разкриват наличие на орторексия, като “Различава ли се начинът ви на хранене от този на близките ви”, “Чувствате ли се виновни, ако ядете нещо непозволено за хранителния ви режим”, “Интересувате ли се повече от полезните съставки в храната,отколкото от вкуса й”.

Тези, които отговорят положително поне на един от въпросите, могат да се смятат за пристрастени към здравословното хранене, една от най-новите болести на нашето време.


Aми ако отговорим положително и на 3те в изключително тежка форма ли съм  Mr. Green?
Но съм намислила да премахна "да"то на поне един от въпросите - ще накарам близките да се хранят като мен. Дори до някъде съм успяла  Twisted Evil!
Определено не се вписвам в категорията "неядяща месо и мазнини" обаче.

Последна редакция: сб, 10 ное 2007, 01:08 от Denichkata

Общи условия

Активация на акаунт