ВМ-НВХ Стопявам се всеки ден с пържол,сметан и лень-25част

  • 14 779
  • 443
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2 897
А сметана? Тя хем млечно, хем не е. newsm78
Щом може зеле, дали може броколи и карфиолец? Embarassed

По принцип може, ама аз говорех за МНОГО ама МНОГО драстичен вариант без броколи, карфиолец и сметана.

# 91
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Мммм Тихомир не се лъже лесно
ИЛи всичко или нищо-то като ще има сметан, брокол, зеле-тооо сичко може, пак ще отърва края, тряба драстичност,ама друга-аз съм лигла, нищо не правя-нищо,съвсем нищо. Не че ям сладко,обаче пак не правя 100% ВМ НВХ
За туй искам да се мъча-няма лесно, а с ВМ НВХ е лесно

# 92
  • Мнения: 2 897
Тони, просто направи следната диета - месо, яйца, зехтин, масло, зелена салата и краставица. Мисли за това не като за ВМ НВД, а за отделна диета, в която се ядат тези 6 храни и НИЩО друго. Да видим дали ще е лесно.. Послушай ме. Убедена съм, че ако изкараш известно време само на тези 6 неща и НИЩО друго моментално ще си забързаш метаболизма много здраво!

# 93
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Хамчи Дени, дано си прав,ама сякаш не съм убеден-ще почна от петък, щото на работа зор се яде.
В петък ще се скрия да си ръфам пържолата,дето ще си я домъкна. Утре обезателно на пазар трябва да отида
Зелена салата няма сега-по-точно в Пикадили и Бурлекс изглежда гадно, затова или без нея или с китайско зеле-нашето е мн въглехидно.
Яйца и масло и сметана мога да ям до припадък

# 94
  • Мнения: 2 897
Без сметана, че нали е част млечна!
Нали ти казах, че не е толкова лесно колкото звучи!
Замени зелената салата с китайско зеле.
Носи си на работа сандвич от листо зеле, парче месо, листо зеле, парче месо и т.н.
Дето се казва и в тоалетната можех да влезеш да си го хапнеш за 2 минути. И такива съм ги вършила. Може да звучи гнусничко и твърде екстремно, но отново ще ти припомня, че ти търсеше трудното и че целта ти е да слабееш, а не да ядеш в приятна обстановка  Crazy!
Като станеш фидана ще ядеш само на приятни места, мисли в тази насока..
Просто съб убедена, че ако изкараш няколко дни на такъв режим ще се убедиш, че това е най-добрият от екстремните начини.
Направо те моля да ме послушаш.

# 95
  • Варна
  • Мнения: 5 193

Като станеш фидана ще ядеш само на приятни места, мисли в тази насока..
Joy
След успешното приключване на таз мисия ще си сменя титлата-Тони Вафелини с Фидана-ясно Peace отсега си го заплювам
Пък то в таз лъскава сграда и в тоалетната мож се яде-всичко е метално-като в хирургия,един микроб не се задържа
Ади туй е-утре ще закуся с яйца и масло, за обяд обаче не мога да намеря сносна пържола, пък и ще търся шивач-излезе нужда да стеснявам пола на цялото ми надебеляване Laughing туй совсем ме изненада Laughing

# 96
  • Мнения: 2 897
А да и още нещо - няма НЕ МОГА, няма НЯМА КАК и т.н.
Ядеш тея 6 неща и това е.
ВИНАГИ има начин.
Като си на шивач грабни ако трябва 100-150 гр шунка или нещо такова от някой магазин, верно, че не се знае какво точно има в нея и може да е солена, но по-добре отколкото разни яйчени салати и т.н.
А друг много удобен за пренасяне вариант е пасирани на пюре яйце, зехтин и накълцано малко зеле. Само една мини-нано кутийка ти трябва и една пластмасова лъжичка.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 5 193
А да и още нещо - няма НЕ МОГА, няма НЯМА КАК и т.н...............
ВИНАГИ има начин.
Виж сега какиното-като ти казвам,че няма откъде да си купя сносна пържола на обяд-значи наистина нямя.
 И като казвам,че мразя магданоз,а всеки ден го ям в салата и ми е гадно-означава,че ям за да не гладувам, което означава,че изобщо не ми е вкусно и предпочитам да гладувам

Затова повече не искам да чувам колко е полезен-гади ми се от него, всеки ден се тъпча с полезност а после ми идва да си
бръкна в гърлото-не понасям миризмата и вкуса му Close

Тия 5кг ги качих,точно защото покрай офиса храната е отвратителна-ти пропусна постовете ми, в които обяснявах как два пъти изхвърлих пилешката плескавица,а от "нормална" пил.пържола повръщах цял ден-за стомаха да не говорим
Когато се заредя (днес)с магазински пържоли и изпека вкъщи-тогава ще направя бруталното 100% ВМ НВХ


# 98
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Вече не обичам такива спорове 

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 16:39 от RosiK

# 99
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Искам да ви кажа на всички-като преди това ви благодаря за съветите и вниманието,че в офиса няма-Н-Я-М-А подходящо място за хапване,освен ВЦ-то, няма стая с хладилник, но затова пък има стая с климатик-където е топло и почти невъзможно да се отвори прозорец
Прекрасния сандвич с яйце и месо/или едно от двете ще ми пасне идеално на стомаха и чревцата, ако престои 2 часа в стаята.
Българска кухня е мястото,откъдето съм погнусена. В Жар имат пилешки хапки-първи вариант-в сос "Барбекю", втори вариант- "панирани"-и двете са много вкусни
До Чаталджа ще стигна чак в събота-вечер-към 18.30-19.00 часа едва ли ще има сергии с марули, а може и да има,но в тъмното всички марули ще ми се сторят прекрасни
Време имам
Как някакси да го обясня...

# 100
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Извинете ме, че дадох предложение

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 16:34 от RosiK

# 101
  • Мнения: 509
Здравейте и от мен  Hug. Най сетне мръднаха килограмите и вече съм 77 кг. newsm68, но имах един чай "Инхуа", залежа вече в шкафа и реших да го свърша та да не ми е пред очите. Пих го вчера, добре че си бях вкъщи не излязох от ВЦ'то и сигурно за това е намалението на килограмите  newsm78  . И аз днес излизам на пазар, марули, зеле и броколи съм си намислила. Вчера си взех пилешко и сега ще го готвя.  chef

# 102
  • Варна
  • Мнения: 5 193
нЕ,просто вече не ми се обяснява
Роси-ти си с кола,аз съм пеша-в колко часа ще се прибера,ако отида до Чаталджа след работа. Пазарувам и зареждам само през почивните-ако свърши през седмицата-чакам почивния ден, или купувам каквото има наоколо
Край

# 103
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Край я!
Вишти ко. Положенйето е много, много, твърде сирьзно. Голям срам, всичко свърши.

Яхнах го тоз кантар и тоой припадна.  ooooh! Показа Восемдесет (80) килоджаула. килограма всъщност. Това е повече от 10 (даже 12, но нека между нас да си остане) в сравнение с миналата есен... Кой съм аз+? Къде съм? Какво съм наделал??
Чувствам се престъпник. Предумишлен престъпник. Уаха! Туй е ужасяващо. Ой, ой, позор голяма!

Мързел, не мързел, тоз гъз скоро няма са събере на никой обществена пейка и ще го обявят за враг на обществото. Тряба се почва хард, иначе ще качи още двеста отгоре. Ти помниш ли кат бях 376, а?  Party Майтапът настрана, тиганя пътува в асансьора и ще пече омлет в близката петилетка.
Абе! Харесах огромен хладилник, специален за пържоли. Ама разкошен, 1 метър дълъг, пълен с лед и зелена салата!! Мога да спестявам от захарните изделия, ще остане и за яхта даже.
Какво ще ме посъветвате, да почвам ли да смята първите 2 седмици или да се свиква с режимата? От психологическа гледна точка, ще ми се да не смята, защото не знам защо. Обикновено ми е труден достъпа до пс-то, но пък получил оферта за лаптоп за 150лв.  Mr. Green Не знам какво прави, но поне може да стане луксозен калкулатор за калории.  Joy
Дайте енергия, стиснете му палец, посъветвайте го, защото е много неприлично да се ходи дебел.
А, спортуван`то... Аз с болно гърло съм труден за спорт, кашля, киха, сополя капе, по-скоро сега спортувам бърсане на нос, че и на Майчовия... Въобще съм фабрика за боклукци.

Добре. Туйто. Рекох и отсекох. Край на тестени и захарни. Ядат му се ябълки и мисли да ги яде предиобедно. Основна храна ще са йца, месо, салата. Ядки за следобедна утеха, нещата са ясни.
Ади, влизам в схема, тургам кралска диадема!  animal085

# 104
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Небесен зеленчук , ами какво да кажа освен " стискам палец "

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 16:36 от RosiK

Общи условия

Активация на акаунт