ПАЗАРДЖИК задрямал е в мъглата, студ и дъжд обрули дървесата

  • 12 687
  • 285
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 227
  Ако днес сте чули зов за помощ от него беше,



но остана неразбран горкият прасчо...
Това от мен,за всеки,който му допада пържола крехка,ухаеща  и холестеролна



ха сега,наздраве,да преглътнем...
днес колехме прасе и черпя ви момичета.
Спокойна нощ от нас!

Последна редакция: сб, 01 дек 2007, 21:57 от viva333

# 271
  • Мнения: 227
   Добро утро,
 денят ще бъде хубав и слънчев,само за разходки,а на мен ми е едно такова... коледно и искам сняг да има,ама нЕма..
 Мислех си за коледно заглавие на темата,някой не го ли е осенила музата в последно време?Коледно ли ви е на вас усещането,настроението вече...


Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 11:17 от viva333

# 272
  • Мнения: 2 336
Що се отная до заглавията на темите Нели е специалист в това отношение Peace Вече може да се заема с тази задача

# 273
  • Мнения: 941
   .....................................Коледно ли ви е на вас усещането,настроението вече...
Добро да е.. smile3507  утрото...

Едно такова ми е коооолеееднооо, едноооооо свинскооооо, едноооо винско...  grinning012 май пропекалих с виното снощи
отивам да се възстановявам с кафеееее kaffeetrmker_2

# 274
  • Мнения: 227
  нещо смешно за снега,на който му се чете,ето ви сняг -  http://zaedno.de/postt1481.html

# 275
  • Мнения: 1 163
 GrinningМного интересно и ме развесели,въпреки че в момента децата се пребиват и се носят зверски писъци.

# 276
  • Мнения: 1 938
Що се отная до заглавията на темите Нели е специалист в това отношение Peace Вече може да се заема с тази задача

Не, благодаря!  Stop
Миналият път kamyst нещо се засегна. Сега ме избива на благородство и и отстъпвам възможността тя да озаглави следващата тема. Иде Коледа все пак. Да бъдем добри!  Joy
Е, и сега ако някой пак се обиди...  Close

# 277
  • Мнения: 2 336
стига с тези обиди де, омръзна ми ooooh!
очаквам заглавие, от всеки  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 278
  • Мнения: 2 577
Малииииииииии, момета, Гери ме сети за Коледа и миризмите покрай празника. Ох, свинска мръвка, ох, ох, ох....
Яко ще се муа, вервайте ми. Ох, перличке, слюнка ми потече Mr. Green
Хайде да споделим кой какво прави за празника - трапеза, някакви по-интересни обичай в семейството... Въобще нека си помечтаем Heart Eyes
Дечицата, каква музика, кога редите елхата - има ли обичай при това...Айде, кой е на ход?

Последна редакция: нд, 02 дек 2007, 14:01 от mama_iana

# 279
  • Мнения: 2 336
Какво ще кажете за това заглавие на новата тема-някой може и да си го познае smile3534
"Люта зима иде тук - ПАЗАРДЖИК  сковава в студ."

# 280
  • Мнения: 1 938
Идат свински пости!  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 270
Добър ден и от мен  Mr. Green.Ох Тед хич не ме бива с римите но твоето заглавие определено го бива  Peace.Ех с нетърпение чакам и аз Коледа и особено много обичам Бъдни вечер питката,сърмичките и най-много ми се хапва бобче не знам защо но тогава ми е най-вкусен  Close-mas:.Направо ме обвзе коледно настроение  Crazy.Момичета и да ви почерпя моят съпруг днес има рожден ден остарява с още една годинка  hahahaparty023 newsm38

# 282
  • Мнения: 2 336
да ти е жив и здрав мъжа и много да ви слуша  bouquet  bouquet  bouquet

# 283
  • Мнения: 2 577
4oko25, честито на мъжо ти! да се слвушка и да те гушка често!

# 284
  • Мнения: 941
чоко25 - честит ти рожденик - пожелавам ти  да ти носи радост и семейния ви живот да е едно море от любов.

относно наближаващите празници: как ги мразяяяя! ДА! необичам нито изненадите, нито празниците - до скоро поне беше така, докато нямах с кой да ги празнувам, докато нямах семейство.  Sad
Обичам да готвя (още една изненадка за мен) и ястията за празниците ги приготвям с наслада...но....от 3 години за всяка коледа и бъдни вечер сме у мама (свекървата). Да е жива и здрава жената - винаги се представя отлично. В началото се чувствах гузна, че не аз приготвям семейния празник, но сега такова удоволствие ми доставя, тя да го прави, пък и на нея така и е по-хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт