Набор 2001 (4)

  • 13 089
  • 288
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 233
и нашето училище още стачкува... Confused

# 16
  • Мнения: 1 111
Днес като взимах моя от училище госпожата каза, че до няколко дни въпросът за стачката вече щял да се решава на местно ниво, т.е. всяко у-ще за себе си/поне аз така разбрах, учителите бяха доволни, защото не искат да стачкуват, но явно някой ги принуждава./Така че, дано и при вас се разреши проблема. Simple Smile

# 17
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
И нашето училище още стачкува,вече се изнервям. Twisted Evil

# 18
  • Мнения: 524
Пък аз си мислех, че градинката стачкува и си държа детето в къщи, онзи ден случайно разбрах, че не стачкуват и сега ще тичаме по изследвания.

# 19
  • София
  • Мнения: 8 932
Пък аз си мислех, че градинката стачкува и си държа детето в къщи, онзи ден случайно разбрах, че не стачкуват и сега ще тичаме по изследвания.
A защо са ви изследвания?

# 20
  • Мнения: 524
Защото трябваше да ходим на операция и всъщност не е ходил на градина.

# 21
  • София
  • Мнения: 8 932
А, добре, реших да не са измислили и такова нещо, покрай дългата почивка. Peace

# 22
  • Мнения: 1 817
И аз да се запиша. 'Айде пожелавам на всички скорошно приключване на стачката!

# 23
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Добро утро!

Вчера в групата на Констанца са били само 5-6 момиченца. Другите не са знаели, че работят. Малката е много доволна от женското им царство вчера.

# 24
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
А, и Тошко беше много доволен, когато преди 2 години (май когато беше големия студ), по време на една грипна епидемия, повечето деца родителите не ги пускаха на градина, и няколко дни бяха само 6-7 деца. Ставаше сутрин много рано да буди баща си, да не закъснеят за градина (тогава баща му работеше по-далеч и по-принцип си излизаха много рано от къщи, а той искаше още по-рано). Това много ни учуди, защото цялата първа година той плачеше сутрин, малко и от втората; после сменихме градината (а и града), вече не плачеше, но и не ходеше с желание. И изведнъж да каже: Хайде ставай, ще закъснея за градина.... А той искал да е първи и никой да няма.

# 25
  • Мнения: 601
А той искал да е първи и никой да няма.
A Ирен ме караше да ходя да я взема последна, че да си поиграе с каквото и се ще на спокойствие  ooooh! пък и да видела как е... то няма угодия де  Mr. Green.
Моята девойка не е спирала у-ще, но се оплака, че нямат парно  Rolling Eyes. Та са оборудвани с една духалка, но колко се стоплят - незнам. По същата причина и плуване нямат тази седмица...  навсякъде е лудница просто. Уведомиха ме, че в петък са до 13 ч и в понеделник няма да да са нау-ще. Това, заради изборите естествено Twisted Evil. Меджувременно малкия се разболя и съм го оставила на грижите на баба ми вкъщи. И хич не ми е весело. Но ще се оправя де Simple Smile.

# 26
  • Мнения: 7 263

И Лъчи учи. Не са спирали изобщо, само един ден бяха до обяд. Бих предпочела обаче баткото да учи, а малчо да стачкува  #Crazy #Crazy #Crazy. Направо вече ми се взима акъла с тази стачка. Има ли изгледи скоро да се реши проблема. Напоследък ми е толкова натоварено, че нямам време за медиите  Embarassed Embarassed Embarassed и добре че е БГ-маммата да следя какво става все пак.
Дано скоро се намери решение искрено съчувствам на майчиците на които се е наложило да командироват децата при бабите извън София, макар че и мъничко завиждам за този шанс.

# 27
  • Мнения: 2 829
незнам какво да пиша ,ние си стачкуваме и това е
5 седмица май ще стане,от 24 септември  сме в ефективна стачка
в градината работи от тази седмица само малката група,просто се чудя как ние в предучилищната група ще се подготвим Sad при положение че на 24 май е тържеството за приключване на уч.година,
е,слава богу не е първи клас,обаче ..незнам вече ooooh!

# 28
  • София
  • Мнения: 1 783
Здравейте и от мен   bouquet
Нашето даскало още е в стачка. Кирил е възмутен -  ходи му се на училище!

# 29
  • Мнения: 636
Нашата градина вече работи. Днес Криси е за първи ден на градина. Прекратили са активните стачни действия - подкрепаят стачкуващите, но си работят.  newsm44 newsm68 newsm44

Общи условия

Активация на акаунт