Набор 2001 (4)

  • 13 101
  • 288
  •   1
Отговори
# 195
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Моята племеница, дето говорих по-горе за нея, е точно на 9. Laughing

# 196
  • Мнения: 3 886
Моята племеница, дето говорих по-горе за нея, е точно на 9. Laughing
Вчера Крис много ме обърка незнам сега вярва ли или не в дядо коледа каза ми че знае че родителите оставят подаръците в същото време говори за дядо коледа с желание и трепет newsm78 #Crazy #Crazy

# 197
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Моя е същия - когато дразни малката - казва, че няма Дядо Коледа. А иначе иска да му донесе подарък. Ами така ще е  - аз също не отричам че няма - няма смисъл след като вече знае. Но пък казвам да си поръча на дядо Коледа каквото иска - и той е ентусиазиран (в този случай не му идва наум, че няма Laughing)

# 198
  • Мнения: 7 821
На Вики също не му дават домашни и учителката каза, че почти няма и да им дават, там се упражнявали достатъчно. Аз не се притеснявам за първи клас, така или иначе поне първия срок ще предъвкват всичко учено в предучилищната. Повече ме притеснява да не му е скучно догодина, ако знае всичко.
Колкото до Дядо Коледа, моите знаят от минала година, че това е една прекрасна приказка в която всеки сам избора дали да вярва или не. Но подаръците под елхата са от мама и татко. Това не им пречи да очакват с нетърпение Коледа, както я очакваме всички у дома  Simple Smile.

# 199
  • София
  • Мнения: 1 783
И Кирил напира да пише писмо на дядо Коледа  Laughing Малко ме притеснява какви желания точно ще измъдри  newsm78
А колкото до домашните и той пише всеки ден по няколко реда чертички и цифри. Но честно казано, си мисля че тази предучилищна си е една ограбена година детство. Не виждам никакъв смисъл в нея...

# 200
  • Мнения: 3 271
И моите си вярват в Дядо Коледа, няма лошо. Днес тъкмо са на тема писма.
Вики е в детска градина към училището, също нямат домашни, подготвят си ги там, но следобяда нямат много занятия, тогава са плуването и т.н. неща.
Забавно ми беше, че има и други фенове на Трансформърс, Вики тъкмо получи няколко нови покрай именият си ден, но отсега си поръчва и за Коледа това Simple Smile
Ще видим какви ще ги мислим. Има чудесни креативни неща напоследък, онзи ден цял ден правихме дървеният часовник с кукувичка, който му подарихме за празника и сега е много щастлив да си гледа часа по него Simple Smile

# 201
  • Мнения: 3 886
Вчера имахме домашно по 1 страница малко голямо от А до Д Tired Shocked

# 202
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
не знам докъде са стигнали - предната седмица пишеха печатните гласни букви, само големите. Трябва да взема да го попитам, че той иначе няма да каже.

# 203
  • Мнения: 3 886
не знам докъде са стигнали - предната седмица пишеха печатните гласни букви, само големите. Трябва да взема да го попитам, че той иначе няма да каже.
питай го моя всичко си казв аи споделя

# 204
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 365
При вас не изкарват ли тетрадките, по които са работили през деня. При нас следобяда ги слагат в/у шкафчетата и виждаме какво са правили. Иначе и аз нямам шанс да разбера от Констанца. Тя е родена за партизанин-не можеш просто така да измъкнеш инфо.

# 205
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Абе казаха че поне в петък ще ги изкарват, ама вече има загубени тетрадки и без да ги изкарват и сигурно са се отказали. При нас това е проблем, защото са на втория етаж, имат си горе шкафчета, имат и долу само за обувките. Госпожите рядко слизат долу (как да оставят всичките бесове горе сами). Родителите не се качват горе. След 5-5 и половина настава една олелия от родители, деца и други деца, понякога бебета дето са с мама. И ако е мокро и кално навън, вътре става просто ужас. Изобщо никой няма да може да опази тетрадките. Тясно е, а там излизат и децата от групата дето е на първия етаж.

Моя като го питаш казва, но ако не го попиташ си трае.

# 206
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 365
При нас е абсолютно същото. Шкафовете от вън са само за обувки, горе не се качваме, но въпреки това всеки ден изкарват тетрадките. Нашата група са на 2ет., г-жата ги сваля/ тетрадките/ , докато лелята е още там, за да не оставя децата сами. Така е от първа група до сега, нямаме изгубена или съсипана тетрадка

# 207
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Така може, но в 5 и половина лелята вече я няма. Аз ходя след 5 и половина. Миналата седмица им върнаха тетрадките от 3 група (от миналата година).
Значи не оставят тетрадките без надзор? Само върху шкафчетата.

# 208
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 365
Така може, но в 5 и половина лелята вече я няма. Аз ходя след 5 и половина. Миналата седмица им върнаха тетрадките от 3 група (от миналата година).
Значи не оставят тетрадките без надзор? Само върху шкафчетата.


И ние не я взимаме преди 18ч. Тетрадките стоят там до следващата сутрин.

# 209
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Не знам, може да е по-удобно при вас. В нашата градина като се обърнеш (става въпрос за голям човек с дебела връхна дреха) и без да искаш закачаш каквото има оставено върху шкафчетата, и не рядко се озовава на земята (ако е мокро... от мокри обувки в дъждовно време...) Трудно се навеждам да му връзвам обувките. Просто няма място.

Общи условия

Активация на акаунт