Еееех, Луис, Луис...

  • 2 107
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
 Страхотен Кими! Заслужена победа!

# 16
  • Мнения: 2 891
Е, Хамилтън сам се би........няма психиката, нито опита. Ако беше достатъчно хладнокръвен щеше да звърши в първата петица и да си гарантира шампионската титла, но......лудо-младо!


Да, трябваше да кара като Алонсо през последните две години. Важно е да завършиш с точки, а не както Кими правеше преди. Лудо каране, пилотски умения и накрая - гръмнал двигател!

м...и накрая тия тъпаци объркаха стратегията.ако бяха запазили първоначалната стратегия с два стопа,щеше да стане четвърти.тикви.


Изобщо не са объркали стратегията. Те нямаха какво много да направят, при положение, че Луис беше 18ти.

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Мъжът ми направо място не може да си намери:

- Толкова години го чаках да стане шампион и накрая - с кончетата  Crossing Arms
Моят е същият Laughing

# 18
  • Мнения: 1 002
е , ако кажете , че Хамилтън няма психика , то тогава кой има ?
та той още в първото си състезание се качи на подиума

# 19
  • Мнения: 19 302
Е, Хамилтън сам се би........няма психиката, нито опита. Ако беше достатъчно хладнокръвен щеше да звърши в първата петица и да си гарантира шампионската титла, но......лудо-младо!


Да, трябваше да кара като Алонсо през последните две години. Важно е да завършиш с точки, а не както Кими правеше преди. Лудо каране, пилотски умения и накрая - гръмнал двигател!

м...и накрая тия тъпаци объркаха стратегията.ако бяха запазили първоначалната стратегия с два стопа,щеше да стане четвърти.тикви.


Изобщо не са объркали стратегията. Те нямаха какво много да направят, при положение, че Луис беше 18ти.

ами например можеше да го оставят да кара с да стопа както е било замислено в началото и според анализаторите е щял да стане четвърти.а него пето място го устройваше да спечели титлата.
или сигурно Ники Лауда греши,а ти си права.

Последна редакция: нд, 21 окт 2007, 22:00 от b_u_b_i

# 20
  • Мнения: 19 302
как извъртяха нещата и за един месец обърнаха шампионата , и при конструктурите , и при пилотите ...
При пилотите си беше въпрос на шанс. Преди това състезание титла за Ферари при пилотите беше в сферата на фантазиите.
нищо не са извъртяли.дори и да н ебеше станал този скандал за изнасянето на инфо,пак щяха да станат световни при конструкторите.това състезание няма нищо общо с печеленето им на конструкторската титла.явно не си следила събитията.

# 21
  • Мнения: 720
Аз съм си фен на Шуми  Blush
Докато се състезаваше всичко гледах, водех дневници, пишех резултати до секунди, попълвах таблици...  Crazy
И аз и аз  smile3521
Имам папки с изрезки от вестници и списания от преди години. Следя го от смъртта на Сена и миналата година ми беше много криво, но ...
Сега не мога да се зарадвам за Ферари, заради Райконен, някак си Хамилтън ми беше на сърцето, толкова млад ...

# 22
  • Мнения: 3 153
е , ако кажете , че Хамилтън няма психика , то тогава кой има ?
та той още в първото си състезание се качи на подиума
Това не е показателно. Факт, че си даде много зор, който му изигра лоша шега. Можеше да се кротне четвърти и да си кара леко, докато види как ще се завъртят нещата.
Както и да е:) Моите тази година (след двугодишно прекъсване) са отново двойни шампиони, така че слабо ме интересува Луис какво ги/ще върши Party

# 23
  • Мнения: 1 002
честно казано , не вярвам , че тия неща станаха просто така ...че ще объркат тактиката , че той ще обърка предавките ...

Хамилтън има страхотна психика , цял шампионат беше на подиума и да се издъни в последните две състезания...не го вярвам

когато стана скандала с конструктурите , очакванията и предложението бяха , Макларън да изхвърчат за две години ,
накрая просто са се договорили - няма да ви изхвърляме , но ще сдадете титлите ..едната я сдадоха много атрактивно , при това , за
да вдигнат интереса към Ф1 , който много е спаднал - Бърни Ек. бе казал , че приходите са намалели с 300 милиона и продължават да намаляват ...
но това е положението както се казва , добре че не съм голям фен на ф1 , че иначе щеше да ме е яд доста ...

# 24
  • Мнения: 19 302
white_r,стига бе да са се договорили да дадат и пилотската титла ?не го вярвам.а и ферари имаха проблем  в началото на сезона.после задобряха.това е нормално .и миналия сезон беше така.
а и Хамилтън не е обърквал никакви предавки.това беше грешка в електрониката.
имало е случаи ,когато и Шумахер се е издънвал или се е чупила колата в последния момент.
само в 8 сезона на формулата е имало трима фаворити за титлата.тази година беше доста инетерсно.

# 25
  • Мнения: 2 891

или сигурно Ники Лауда греши,а ти си права.

Ники Лауда има право на мнение, а аз не, така ли  Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 19 302

или сигурно Ники Лауда греши,а ти си права.

Ники Лауда има право на мнение, а аз не, така ли  Rolling Eyes
право на мнение има всеки.въпросът е кой разбира нещо от това ,което казва. Peace

# 27
  • Мнения: 2 891
Благодаря за корекцията, повече няма да си позволя да се изказвам при наличието на подобни капацитети  Whistling

# 28
  • Мнения: 19 302
Благодаря за корекцията, повече няма да си позволя да се изказвам при наличието на подобни капацитети  Whistling
не искам да става спор.можеш да се изказваш.просто те наистина са объркали стратегията.и Рон Денис го призна индиректно в интервюто след това.беше ме яд ,че стана така с Хамилтън.не беше негова вината.грешката,която направи при старта,не беше причината за 18тото място и за неспечелването.

# 29
  • Мнения: 1 775
как извъртяха нещата и за един месец обърнаха шампионата , и при конструктурите , и при пилотите ...
При пилотите си беше въпрос на шанс. Преди това състезание титла за Ферари при пилотите беше в сферата на фантазиите.
нищо не са извъртяли.дори и да н ебеше станал този скандал за изнасянето на инфо,пак щяха да станат световни при конструкторите.това състезание няма нищо общо с печеленето им на конструкторската титла.явно не си следила събитията.
Тъй като цитираш мен, държа да ти отговоря. Следя събитията във Формула 1 от 13 години, върл фен съм на Ферари и Михаел Шумахер докато се състезаваше. Горното ми изказване е именно несъгласие с мнението на white_r, че Ферари са извъртели нещата при пилотите - какво общо може да има отбора със начина по който се стекоха обстоятелствата. Беше въпрос на шанс - преди това състезание дори не съм посмяла да се надявам, че Кими ще спечели титлата, това ми се струваше невъзможно, но ето че се случи /за моя огромна радост/. За титлата при конструкторите нищо не съм споменала.

Общи условия

Активация на акаунт