Отговори
# 60
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 371
Ха добър ден!Стига вече с тес издънки,а Naughty.Спирайте се вече както писа Мис Каприз,че май всички ще итидем на номинации за най-добро праУе  smile3560 Animal Pig Animal Pig Animal Pig Crazy Crazy Crazy.
Сега сериозно.....значи днес се е видяло,че пак цял ден ще вали и ще духа ужасно и ще трябва да си уплътнявам времето и мисля да понапрява малко коремни преси и някаква гимнастика,каквато се сетя  261uu  animal085  animal037.За обяд мисля да хапна 2 яйца, а за вечеря малко ориз със зеленчуци,вода около 1.5л,3 кафета за целия ден и може би 1 зелен чай HugДано си спазя режима и малко по-малко да вляза в пътя Rolling EyesДовечера ще споделя какво съм направила Peace
irka ,то вашето пътуване наближило Shocked.Нали от там пак ще пишеш в дневничето и си с нас до края HugКофти за колата,но така или иначе тук няма да ти трябва
Тедъ ,тези твоите манджи много вкусно звучат,но недей разваля дисциплината бе жена Laughing.Шегувам се мен=то ти е много диетично Peace
epsilon ,добре дошла и успех с Японското чудо! welcomeМомичетата знаят,че и аз бях на нег,но бързо се отказвам и освирепявам от глад,но има резултат Hug
Рокси,видя ли,че няма нищо страшно да драснеш някой ред тук и си ни добре дошла newsm10
Heartbeat  и РИДИК,успех с 90-дневната и шеметен резултат въпреки прегрешенията newsm03
Chocolata ,ей тоз твоя мъж много те глезунка newsm47.
Миранди,не се скътавай ами казвай как върви плодуването Whistling
На всички останали мадами много успешен диетичен ден!!! newsm20

# 61
  • Мнения: 352
Здравейте и от мен!
И аз от отбора на грешилите вчера.Направих си една много хубава въглехидратна вечеря и си я изядох. Mr. GreenЗа наказание, ще продължа с диетата като пропусна вечерята на 7 ден,която е по избор.
Иначе,стигнах до извода ,че диетата Японско чудо щеше да е много по лесна за спазване ако имаше и някаква закуска,било то и само някакъв зеленчук.Мисля, че този който я е измислил не е предполагал ,че докато дойде време за обяд вече си прегладнял.
Аз ставам в 7:30 часа и в 11:00 вече умирам от глад.

# 62
  • София
  • Мнения: 618
Силваната, може да хапнеш  - "Тези които не могат да издържат, когато огладнеят много да си хапнат един плод или зеленчук."  Wink Това ми е любимото уточнение към диетата  Joy

# 63
  • Мнения: 352
Здравейте на всички и благодаря за милото посрещане! Hug
Силваната напълно съм съгласна с теб.Аз като го правих първия път бях адски стриктна,без нито едно прегрешение,даже грамове мерих InnocentНаистина свалих,но пък за сметка на това цялата бях бледа и всички мислеха че съм болна. Tired
Аз днес сутринта си закусих с една натурална активиа...решила съм да пробвам,че проблема с  smile3550е голям BlushЗа обяд съм си намислила омлет от 2 яйчица и салатка от моркови подправена със сок от лимон,а за вечеря зелена салатка eatАко огладнея следобеда(както почти винаги става) ще хапна круша Simple Smile
Вие как сте момичета?Ползотворен ден  на всички и много минусчета  bouquet

# 64
  • Мнения: 463
Здравейте прекрасни. newsm47.Как сте тази сутрин?
Heartbeat и аз като тебе я почнах тази диета вчера, ама още в самото начало-издънка.
Та, да ви кажа, че засега се отказах аз от тази диета и до края на месеца, ще си карам по моя режим, като включа и няколко плодови дни, а пък от началото на ноември, ще започно 90 дневната. Тъкмо  Heartbeat, ще ми каже как са резултатите при нея.
Rus0koska [ b], мерси за кафенцатаРокси,Епсилон добре дошли 
MissCaprice ,много, много, много си права. Заради мен го написа това, нали, а може и гузен негонен да бяга newsm09. Ами срам ме е от мен ама ...........

Не съм , оправяй се скоро мила, много е кофти когато си болен Hug
valeria81 , много хубаво си го намислила. Остава само да го изпълниш
galateia , и аз така казвам, край на шоколада и на кроасаните и на еклерите и на всички вкусни сладки нещица smile3512, отивам да се самоубия, не мога да живея без тях, но ще пробвам.
irka , завиждам ти за свободното време. Използвай го и се наслаждавай
Chocolata ,"Ридик, моля, моля, титлата за Най-Несериозна ще бъде връчена на мен "- можем да си я делнем, бе душа, така срама ще е по-малък Hug
Миранди , сигурна съм че в момента си погълната от крос или от кростренажор или от въженцето и затова те няма Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes, шегувам се.

Хайде мацки, затваряйте хладилниците и започвайте коремните преси. Безапетитен ден ви желая.  bouquet  bouquet  bouquet

# 65
  • Мнения: 498
Здравейте сладки дневничета!!!
Виждам,че много сте писали,но сега нямам време да чета,че имам сумати задачи за изпълнение.
Аз само да ви кажа,че съм на линия,вчера бях диетична,но цялото папане си го изядох вечерта,през деня не ми остана време.А днес ми дойде МЦ-то,след доста голямо закъснение и сега се чувствам много подута,затова и сутринта не се мерих.

Много Hugна всички!!!

Аз тичам по задачи,по-късно ще се включа по подробно,когато ви изчета.

# 66
  • Мнения: 463
Момичета, как да си срожа "Член на дневническа група"?

# 67
  • Мнения: 1 384
Здравейте, милички!   bouquet
Rus0koska, Благодаря за кафенцето!   bouquet Сега си пийвам сутрешното  hahaha

epsilon Pokcu, добре дошли и успех   bouquet

galiq_82
  Hug

На всички устискали на режимчето си   bouquet, а на издънилите се - каквото било- било! Всеки има такива моменти, но важното е да се гледа само напред и вместо да се самосъжаляваме, нека просто се върнем   и  прочетем червените редове, написани от  MissCaprice   bouquet , защото те наистина карат човек да се вгледа в себе си и да събере сили, за да постигне целта си ! Peace


Днес ще съм пак на ябълки и мляко, защото нямам друго в хладилнкика и да искам   hahaha

РИДИК, в края на миналата тема момичетата са го обяснили подробно, надникни там  Wink


Хубав ден на всички bouquetbouquetbouquetbouquetbouquetbouquet

до после Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 701
Здравейте и от мен!  Hug За няколко дни без Интернет и съм изпуснала тооолкова много изписано от вас... Горе- долу успях да прочета почти всичко!  #Crazy

Rus0koska  , мерси за кафенцето!!!  Hug
 
Ридик и Мери, честити годишнини. Много любов и безпроблемен семеен живот ви желая!  Heart Eyes

epsilon, Pokcu , добре дошли! И успех с диетите!  Flutter

Heartbeat , успех с 90- дневната! И чакаме отзиви!  Heart Eyes

MissCaprice , права си! Аз съм една от вечните издънки! И като гледам някой от титлите ще са за мен  Grinning Ще ви ги грабна всичките!  hahaha Като гледам съм шампион в "Най-много угояваща се'', "Сгазила лука и НЕ спазваща диета'', "Най-много 'мрънкаща' и 'оплакваща' се''!!!  bowuu

Не съм да се оправяш по-бързо!  Naughty Heart Eyes

А сега ще ви оставям, че пак съм на лекции!  ooooh!

# 69
  • Cacao Land
  • Мнения: 603
Добрто утро, милички!
Вчера си легнах преди 10 и тъкмо сега станах преди малко (днес ми е почивен ден) и сега гледам опулено от многото спане. Русокоске, много апетитни кафенца си направила, ще ме извиняваш, ама май ще ги опитам всичките Twisted Evil Междудругото, много добре се справяш с храненето, браво!!

епсилон, стана ли да тичаш днес? Sunglasses

Рокси, успех с диетата ти  bouquet

ирка, то верно само три седмици остават ooooh! Ще ни липсваш, докато се приспособиш към новата обстановка и си вземете компи Cry

Ридик, Тедъ, Ле Плезир, абирена  bouquet

Галатея, аз смятам да направя същото днес, един разчет не само на храненето, но и на много други неща, явно оттам ми избива приблема на мен newsm78

Силванче, ми вкарай една закуска, бе душо, не се мъчи така гладна-гладна Naughty

луда тиквичке, супер си с папането, радвам ти се  bouquet

Лек и усмихнат ден, красавици  bouquet

# 70
  • Мнения: 6 958
Тук сън момичета, но не пиша, защото нямам време да чета и да отговарям на ясяка една от вас...

Вчера ядох и то много и не беше плодове, упорито си дебелея... Не ми е добре просто нещо на душицата  Crossing Arms Ако мога да печеля и аз в конкурса, то ''най-мрънкаща и оплакваща се'' е тъкмо за мен  Mr. Green

Желая ви весел и спокоен ден  Heart Eyes

...

Добре дошли на новичките   bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 701
Миранди, спокойно! Стегни се! (То пък кой ти го казва!) Ама разбрах, че колкото повече мислим за слабеене, толкова повече си разваляме диетите! И съответно дебелеем! Аз съм жив пример за това! В началото като се записах тук в ханша бях 98см, а сега прогресивно дебелея и вече съм 103см....  ooooh!  Blush (не можах да ти дам новите мерки, ама следващия път!!!)
Аааа, днес си купувам чай Инхуа! Освен намаляването на апетит, отсабвате ли от него???  newsm78
  bouquet

# 72
  • В друго измерение
  • Мнения: 155
Вмъквам се набързо, че от работа не ми остава време изобщо да надникна, а ми липсвате  bouquet

Благодаря на всички за подкрепата Heart Eyes

Дано не я оплескам диетата, че май хората са срещу мен ooooh!
Да ви се оплача, за днес бях планирала боб на обяд, да си купя от тези салати в кутиите, че ми е най-удобно за офиса, а вкъщи, за вечеря, има леща...е, не било писано, друг път когато и в който и магазин да вляза, все тоя боб ми се набива на очи, сега обиколих всички възможни магазини и магазинчето в огромен периметър около офиса ми и няма и няма салата с боб #Cussing out #2gunfire
Та си купих ориз със спанак, че другото беше ризото с пиле #Crazy
И досега съм на 1 кафе, 1.5 литра вода, и няколко бодвания ориз, зарязах половината Sick
Започнах да си правя и пу-ер чай, сетих се, че имам в офиса... newsm78

Ще я видим моята до довечера....от няколко месеца проблем ми е това, че цял ден не ми се яде и вечер като се прибирам капнала от работа, като съм оставила работата за деня зад гърба си и тогава май се сещам, че съм живо същество и трябва нещо да хапна...и ми се дояжда Blush
А този режим е кофти, ям много малко, но и малкото е нещо, когато е по този начин Sad

Пак се разписах, ама изчезвам, че лудница ще стане при мен...

Прегръщам ви топло   bouquet

# 73
  • Мнения: 621
ей ме и мен Hug
Чоки и моя разчет вече е готов, че и в табличка съм го турна и приоритетно съм го подредила Mr. Green Успех и на теб   bouquet
Heartbeat и аз съм така, като реша да си пазарувам готова салата и точно тя е свършила във всичките околни магазинчета Rolling Eyes
abirena точно за тез конкурси май много конкуренция се навъди Mr. Green ама ще се стегнем де, и после няма да има кой да номинираме за тях  bouquet
Миранди ще се оправят нещата - горе главата, както изплагиатствах от една дама във форума "няма начин, да няма начин", много те  Hug
РИДИК успех с режима   Peace

Аз бях на пазар - имама си костюм и панталон, щото в тез никви кила дет съм пак нищо не ми става #2gunfire Почвам кът Клонето да си разширявам гардероба Hug

Чао от мен, после пак ще намина Hug

# 74
  • Мнения: 1 092
Здравейте момичета,за малко да ви остави човек и писалиииии  Heart Eyes

След многото издънки до вчера  Embarassedот днес съм решила да изкарам 4 дни на овесени ядки,но да не чуе дявола  Twisted Evil,че пак ще ме подгони към  newsm55 Joy

Шоколада как беше сладкишчето  Crazy

Ирка къде ще ходиш,извинявай но аз съм от новите  Blush

Не съм оздравявай  Peace,че в това време е много лошо да си болен

Рокси за проблема с  Toilet пия чай"Инхуа"

Abirena аз пия вече втора опаковка,да съм заслабнала не съм, hahaha но както писах и на Рокси поне нямам проблем в 00

Общи условия

Активация на акаунт