Питанка. Пак за форума и потребителките.

  • 6 422
  • 156
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 677
Вие сте ясни.  Mr. Green
Предположих, че ще попита някой, мислех, че Тони ще се хване за това.

Тони нито е "младо", нито е "момиче". А набора си мисли, че винаги става дума за него.

# 16
  • Мнения: 2 212
Аз не търсих купонджийско място. Просто с моите приятелки верно много рядко сме обсъждали темите за деца и това ми дойде като на тепсия просто. Не си и представях, че има място, където да е събрано всичко, което ми е интересно и където тема номер едно да са децата. А аз просто съм такава, от дете си мечтая за деня, когато ще имам свое дете. Щом от гимназията съм си приготвила и Нията за щерката...смятай... казват, че съм по-зряла и по-пораснала от връстниците си, в смисъл казвали са ми го и тук, сигурно за това си попаднах все едно на мястото в този форум. Е, разбира се, някой ден, живот и здраве като станем 'пълноправни' членове на бг-мамма, ще чета кърмаческия, захранвания и майките от А, Б, но важното, е че ще ползвам търсачката  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 4 435
А моето любопитство надделя една сутрин, когато гледах ''Сблъсък'' и Иван обясняваше как жена му по цял ден висяла в сайта и така...........

# 18
  • Мнения: 212
Вие сте ясни.  Mr. Green
Предположих, че ще попита някой, мислех, че Тони ще се хване за това.
Тони нито е "младо", нито е "момиче". А набора си мисли, че винаги става дума за него.
еее наборе недей така бе. Млади сме още.  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 803
И аз съм от неомъжените и "необебените". Laughing
Не помня как точно, но първо се озовах в сайта на Бгмамма. Попаднах на някаква секция с разкази на родители - разказваха за ражданията си, различни впечатления от АГ-та и т.н. Стана ми интересно, макар и на 19 (тогава), ме интересуваха неща като раждане, деца и т.н. Винаги, от както се помня, съм искала семейство и такива теми са ми интересни. Четях редовно в "Майки - бъдещи и настоящи", но никога не съм писала там (по разбираеми причини).
Пиша главно в "Клюкарника", чат-пат в "Красива мама", понякога в "Дом и семейство", "Хоби".
Интересно ми е, но не се правя на знаеща по "мамешки" въпроси.
Намирам много и интересна информация тук, която смятам, че ще ми бъде полезна някой ден, когато имам семейство и деца.
Не приемам нищо, случващо се във форума лично. Не влизам в интриги, не споря с никого. Просто извличам най-хубавото и не се задълбавам в глупости.

# 20
  • Мнения: 1 813
Написах на google.com Цеци Красимирова,излезе ми някаква тема с компромати и вътре обсъждана,обсъждана.Регистрирах се и започнах да разглеждам.Сега пиша в Клю-то и в Красива мама.Много рядко драскам в други подфоруми. Но си чета на няколко места. Например вися си в "Бъдещи и настоящи майки" понеже доста неща са ми интересни около бременността и раждането,както и първите месеци на бебетата.
Впрочем имам си гадже,което ми запълва друго време от деня.

Последна редакция: пн, 22 окт 2007, 00:42 от аХ`Не!

# 21
  • Мнения: 1 100
Поименно, моля!
Мърмораната, АхНе, ДжейЛо, Арабеск, Естер и още кои?



Жестоко съм обидена, честно. Tired

# 22
  • Мнения: 1 100
По темата: на 16 съм.
Във форума съм от около 13 годишна. Вкара ме едно момиче, което познавах от 1 друг форум. Харесаха ми емотиконите и заради тях започнах да пиша. В началото като влязох в Клюкарника, много се изплаших и повече не влязох. Казах си, че по-разхвърляно място не съм виждала. И дълго не влизах. По-късно пак започнах да влизам по неясни за мен причини. Зарибена съм.
Посещавам:
Близнаци, Родители в чужбина, Красива мама, Клю-то, рядко здравния, Нашите деца, Дом и семейство, преди често Татковци, но вече ме мързи, посещавам и осиновителския, но нито съм осиновена, нито съм осиновявала, нито имам осиновени познати  Laughing (или поне така мисля).
В компанията на жени по-големи от майка ми се чувствам добре. Отлично се разбирам с бебета, малки, пубертети като мен, възрастни, а най-много с баби и дядовци - обожавам ги тези хора.
Интересни сте ми, когато пускате яки теми, даже препращам и на съученици и приятели да четат какво пишат майките им, особено сексуалните теми.  Wink
Скучни ми бяхте, когато пълнехте Клю-то с теми за филми и все те отпред. newsm78

Иначе не всички потребителки са свЕстни като мен.  Wink
Лично аз знам за един персонаж, която е маниак на тема близнаци. В най-различни форуми лъже, че има близнаци, че е близначка, че брат и и сестра и са близнаци... И тук има поне 2 регистрации. Последно се оказа с 5 деца.
Имаше и една със силикон на 18 години и с дете, по стечения на обстоятелствата отдавна аз и дадох линк към този форум.
Все откачалки ми се лепят в нета. Вече избягвам такива контакти.
Колкото до пристрастяването към форума. При мен беше болест. Понякога предпочитах да си седя и да пиша, отколкото да излизам, но лятото нямах нет и се излекувах от тази болест ... почти. Понякога си взимам лаптопа и от заведения разглеждаме с приятели. Та тъй реших аз моралната си дилема БГ-мама или приятелите.  Crazy

# 23
  • UK
  • Мнения: 3 959
О, чак първа съм спомената. Поласкана. Аз влязох тук и почнах да пиша за да си направя проучване. Единствения друг форум, в който съм редовна е Егмонт - там съм по голяма от масата форумци, а и съм от най старите - различно е. Тук е точно обратното, исках да видя дали отношението на по старите и по големите ще е такова каквото е в Егмонт - тук просто съм малката. Има известно снизходително отношение към мен когато се изказвам по теми, засягащи децата, примерно оня ден не помня каква потребителка направи забележка, че много обичала когато хора без никакъв опит с гледането на деца се изказват по въпроси като "какво трябва да си носим за детето на разходка" - по повод че бях написала че едва ли някой разчита на салфетките от ресторанта за хигиената на детето си. Веднъж да излезеш с дете е достатъчно, за да знаеш какво може да ти потрябва - аз вече четири месеца го правя всеки ден. Такива ми ти работи. Иначе тук ме посрещнаха учудващо добре, дори опитах да вляза в спор с по стара потребителка (като регистрация, де) и наистина нямаше никаква негативна реакция заради това, че съм малка или нова.

# 24
  • Мнения: 6 909
Толкова неща сте обсъждали тук, че то каквото и да напише човек в гугъл все ще му излезе някоя тема от форума. И накрая просто от любопитство влязох и започнах да чета наред. Интересно беше, много неща научих тогава, преди това не знаех почти нищо за раждането и отглеждането на деца. Радвам се, че стана така, сега се чувствам много по-сигурна и знам какво искам колкото и някои хора да са ми твърдяли обратното.

# 25
  • Мнения: 2 386
Само аз ще прошепна ''от скука''.. и никой няма да ме чуе дори. Mr. Green

Всъщност и мен Гугъл ме препрати тук. От 2 години списвам и не съм усещала особено отрицателно отношение, презрение към ''новака'' и т.н... Може би защото не съм го просила.  Grinning

Основно в Клюкарника вися, но в последно време взех да се заглеждам в Кърмаческия и аз...  Crazy

# 26
  • Мнения: 4 585
Искат да се отъркат о Лиска, затова.
Добре, де, и да заговорят Тони Сопрано.
А защо не у Волф да се отъркат, а? Joy

# 27
  • Мнения: 2 070
Само аз ще прошепна ''от скука''.. и никой няма да ме чуе дори. Mr. Green

Всъщност и мен Гугъл ме препрати тук. От 2 години списвам и не съм усещала особено отрицателно отношение, презрение към ''новака'' и т.н... Може би защото не съм го просила.  Grinning

Основно в Клюкарника вися, но в последно време взех да се заглеждам в Кърмаческия и аз...  Crazy

Абе ти се и ожени бе момиче. Не помниш ли.   Wink

Мерси на тези, които споделиха. Замислих се за мен на тази възраст. И продължавам да не я сквързвам с висене пред компютъра, но пък наистина за много неща би могло да ми помогне тогава навремето...Знам ли.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 1 201
Здравейте и от мен.Мен също "Гугъл" ме препрати тук и оттогава се вманиачих в бг-мама.Отначало около 1 година само четях разни мнения и всичко,което ме интересуваше от разните подфоруми,а в последствие се регистрирах и започнах да се включвам постепенно тук-там.Сега съм бъдеща февруарска мама и съм много щастлива,че съм сред вас.Толкова неща научих от този форум и продължавам да научавам и се надявам да е така и занапред,а и аз ще съм полезна доколкото мога./На 23 години съм,ако това има някакво значение/.Приятен ден на всички!

# 29
  • Мнения: 727
По темата: на 16 съм.
Във форума съм от около 13 годишна. Вкара ме едно момиче, което познавах от 1 друг форум. Харесаха ми емотиконите и заради тях започнах да пиша. В началото като влязох в Клюкарника, много се изплаших и повече не влязох. Казах си, че по-разхвърляно място не съм виждала. И дълго не влизах. По-късно пак започнах да влизам по неясни за мен причини. Зарибена съм.
Посещавам:
Близнаци, Родители в чужбина, Красива мама, Клю-то, рядко здравния, Нашите деца, Дом и семейство, преди често Татковци, но вече ме мързи, посещавам и осиновителския, но нито съм осиновена, нито съм осиновявала, нито имам осиновени познати  Laughing (или поне така мисля).
В компанията на жени по-големи от майка ми се чувствам добре. Отлично се разбирам с бебета, малки, пубертети като мен, възрастни, а най-много с баби и дядовци - обожавам ги тези хора.
Интересни сте ми, когато пускате яки теми, даже препращам и на съученици и приятели да четат какво пишат майките им, особено сексуалните теми.  Wink
Скучни ми бяхте, когато пълнехте Клю-то с теми за филми и все те отпред. newsm78

Иначе не всички потребителки са свЕстни като мен.  Wink
Лично аз знам за един персонаж, която е маниак на тема близнаци. В най-различни форуми лъже, че има близнаци, че е близначка, че брат и и сестра и са близнаци... И тук има поне 2 регистрации. Последно се оказа с 5 деца.
Имаше и една със силикон на 18 години и с дете, по стечения на обстоятелствата отдавна аз и дадох линк към този форум.
Все откачалки ми се лепят в нета. Вече избягвам такива контакти.
Колкото до пристрастяването към форума. При мен беше болест. Понякога предпочитах да си седя и да пиша, отколкото да излизам, но лятото нямах нет и се излекувах от тази болест ... почти. Понякога си взимам лаптопа и от заведения разглеждаме с приятели. Та тъй реших аз моралната си дилема БГ-мама или приятелите.  Crazy
нямам коментар...какво правиш тук ????още повече да раздаваш на врастници линкове към форума,това някаква патологична нужда да лъжете ли имате #Crazy newsm78 Crazy
Съвет...не пиши повече
Достатъчно ми беше последния пост тук
 ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт