Предстои ми ин-витро, да поговорим ..... 2

  • 56 767
  • 863
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 46
Ани, и от мен честито и тук!
Пожелавам ти 22-ри ,да бъде твоя Коледен подарък!

# 796
Здравейте момичета.И на мен ми предстои инвитро. В петък  ще ходя на първи преглед и много се вълнувам. Кажете ми ,какво ми предстои. Какво ще ми преглеждат и как ще продължи процедурата? newsm78
 ЖЕЛАЯ НА ВСИЧКИ УСПЕХ И   smile3504 smile3504

# 797
  • Мнения: 1 284
Ани,дано това е твоята коледа! Praynig Praynig Praynig

# 798
  • София
  • Мнения: 55
Благодаря за подкрепата страхотни сте.Пожелавам на всички успех. Hug

# 799
  • Мнения: 2 422
Ани честито мила   bouquet
Розали какво става пиле спря ли тъпото кървене-зацапване. Praynig Praynig Praynig

# 800
  • Мнения: 41
Здравейте момичета.Да споделя какво се случва и с мен.Днес ми е 10 ден след трансфера,но от вчера сам с кървене , което започна бледо,но става все по тъмно кафяво ,но все още не е обилно.Лежа не ставам от леглото и се надявам всичко да отмине....доктора каза ,че все още нищо не е загубено напълно..........моля се да е така

# 801
  • Мнения: 3 246
nefertali  и Рози  стискам ви палци и се моля това да е само премеждие по пътя  да спре кървенето и да карате една щастлива брементост, и аз си мисля че нищо не е загубено Praynig Praynig Praynig Hug

# 802
# 803
  • София
  • Мнения: 55
nefertali  Hug Praynig Praynig Praynig

# 804
  • София
  • Мнения: 55
Rozaly как си?Стискам палци и неспирам да се  Praynig Praynig Praynig и те прегръщам  Hug.

# 805
  • Мнения: 2 422
nefertali само спокойствие и пази леглото а не като мен като ми зацапа и юруш да чистя къщата , тъпа овца то чистинето няма край ама аз реших че е дошл края  на моето икси.
Розали виждам те кажи какво става Wink

# 806
  • Мнения: 41
Благодаря са солидарността.То само това ми остана да пазя леглото да не избяга и да се надявам.А къщата ми е потънала в мизерия,но изобщо не ми пука...

# 807
  • BG
  • Мнения: 793
Тук съм  Rolling Eyes
Не съм ставала от леглото от вторник. Лежа, и аз незнам на какво се надявам  Rolling Eyes Силното кървене с всички екстри беше 2 дни, сега имам леко розово зацапване, но си пия стриктно хапченцата.
Nefertali, стискам ти палци мила, твоето чхг да е голямо и да се удвоява  Praynig

# 808
  • Мнения: 7 716
А обикновено колко ти е дълъг цикълът?

# 809
  • Мнения: 41
Розали,какви хапчета пиеш ти?Аз взимам 3 по 2   100.Преди го слагах  ,но сега ми каза доктора след като кървя да го вземам през устата.На мен първото кръвно изследване ще ми е в вторник на 18.Ти казваш ,че кървенето ти е било обилно ,сега вече не и въпреки това има бременност,така ли?

Общи условия

Активация на акаунт