Работна тема на Добричките майки

  • 20 453
  • 699
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
ОК...100х10 Wink

# 16
  • Мнения: 167
привет девойки работливи, говорих с младежки дом за базара.Може от 7 до 20 декември да се разположим там
В органова зала не може че имало други мероприятия и ще е топло след 15 дек.В мл. Дом може и отвън да разположим масички и да припкаме на топло вътре.
Става ли така? За разпределението на средствата от базара- на центровете за деца с увреждания в ясла 4 можем да подарим само неща от базара или кой каквото и колкото иска като дарение.Все пак това са деца,обгрижвани в семейна среда и там самите родители сме събирали и събираме пари и играчки за коледа.
усмихнат ден на всички, ще ме четете довечера.

# 17
  • Мнения: 4 392
привет девойки работливи, говорих с младежки дом за базара.Може от 7 до 20 декември да се разположим там
Чудесно!  bouquet Само липсата на отопление може да уплаши някои, но се надявам и времето да съдейства. Wink

Цитат
на центровете за деца с увреждания в ясла 4 можем да подарим само неща от базара
ПОмисли, моля те, на какво биха се зарадвали и ни нахвърли някои идеи..Трябва да ги обсъдим на срещата и да видим, какво можем да изработим за тях Peace

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 11:48 от Amarena

# 18
  • Мнения: 2 821
привет девойки работливи, говорих с младежки дом за базара.Може от 7 до 20 декември да се разположим там
ехеее...толкова много дни..ще има ли продукция?...
иначе мястото е чудесно...браво Краси Hug

# 19
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Краси, супер! Мястото е много подходящо! Браво, браво!   bouquet
МамиБлю, това предполагам, че е възможният период, в който бихме могли да се поместим там, а колко дни ще си изложим стоката, си зависи от нас.  Wink Hug

# 20
  • Мнения: 166
Здравейте,сетих се с какво мога да у4аствам в базара стига да ме искате.Хем няма да ми отнеме време и хем ще мога и аз да допринеса с нещо полезно.
Мога да направя календари за следващата година.Ако смятате,че мойто мнение ще се зачете и е добра идея бих могла да направя няколко.

# 21
  • Мнения: 4 392
Здравейте,сетих се с какво мога да у4аствам в базара стига да ме искате.Хем няма да ми отнеме време и хем ще мога и аз да допринеса с нещо полезно.
Мога да направя календари за следващата година.Ако смятате,че мойто мнение ще се зачете и е добра идея бих могла да направя няколко.
Разбира се, че е добра идея.  bouquet Давай! Hug

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ани, как да няма да ти зечетем мнението, бре?  Crazy Идеята ти е суперска! Давай смело!  Hug

# 23
  • Мнения: 4 392
Някой знае ли, кога ще се връща Кеми..А спинки?

# 24
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
За Кеми не знам, но Спинки беше казала, че към 10.11 ще са си тук вече.  Peace

# 25
  • Мнения: 774
Гласувах!

# 26
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
ani_ji  идеята ти е страхотна,мислех да предложа,на майките боравещи с фотошоп-нали от тия на който се залепят снимките на децата.  Peace

# 27
  • Мнения: 166
Аз не мога да работя с фотошопа,и не за съжаление няма да си такива календарите,а най-обикновенни с рисунки

# 28
  • Мнения: 335
Привет  Hug

Ани,и аз те подкрепям за календарите  Peace Дори и с рисунки пак знам че ще станат хубави  Hug
за късметите,ние с Борито вече се видяхме и се разбрахме  Mr. Green И аз мисля че 100 комплекта по 10 късмета е най-добре.
Красе,браво мила   bouquet
За средствата и аз нямам притенции.Притесняваме само това че може да не съберем достатъчно парички за да ги разпределим на 3-4 места  Confused Ако съберем по-малко пари можем да помогнем на две институции сега,а на Великден на останалите.Имам позната която работи в "малкият дом" и мога да я питам дали имат спешна нужда от нещо  Rolling Eyes

И пак казвам:Дайте да се разберем за срещата  lalalala Някой да напише ден,място и час!Най-добре е да се съберем и да го обсъдим,друго си е на живо  Wink

# 29
  • Мнения: 335
Сега прочетох че софиянки събират списания и също ги даряват на домовете.Мислите ли че и ние ако съберем,ще можем да ги занесем в Дом Дъга.Дали изобщо ще им са необходими на тийнейджърите  Rolling Eyes Примерно аз имам няколко броя Космополитан и Журнал за жената,може би и някоя от вас има списания който събират само прах  Wink

Общи условия

Активация на акаунт