Работна тема на Добричките майки

  • 20 485
  • 699
  •   1
Отговори
# 630
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Joy сгъбясах вече! Реших че се заяждаш с точка... Crazy

И аъ си го помислих в пзрвия момент. Mr. Green

Люси, не се хаби повече, докато не решим от какво имаме нужда.

# 631
  • Мнения: 4 392
Няма време за анкета. ..Няма да чакаме, кой откъдето мине, да гласува..Казвайте тук и сега! Довечера пиша на Дяволинка.

Сега се върнах да чета: Къдрушо, 5 дни не са ли много?
Дайте 4 дни да го направим..До 10.

# 632
  • Мнения: 4 392
Пропуснала съм Embarassed:
sladka hapka, хиляди благодарности за картичките!  bouquet

hrisi_06 , браво! Heart Eyes
Можеш ли да качиш снимки и на другите неща?

Кеми, изчезнах, защото правих картички. Crossing Arms

# 633
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Цитат
Къдрушо, 5 дни не са ли много?

Не мисля, че ще са много, но знае ли човек... Thinking Всичко зависи от покупателната способност на купувачите, от това, дали ще харесат стоките ни, от броя на артикулите ни, от обслужването и т.н. Ако можехме да ги придвидим всички тези неща, хич нямаше да се чудим, ама сега...Единственото нещо, което ме притеснява, ако е 5 дни базара е, ако изпродадем всичката стока първите 4 дни и на 5 хич не отворим.  Sick Ще е голям резил - по плакатите обявили 5 дни, а не работят толкова.  Whistling И друго има, ако пък го направим 4 дни дали ще успеят да дойдат всички, които са решили и дали няма да стане малко набързо всичко - докато се разчуе и хоп ние  пък затворили.  Blush Абе, не знам, ама аз повече няма да коментирам тия дати, щото  Crazy Crazy Crazy

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 18:15 от kadrokosa

# 634
  • Мнения: 166
Така и аз дА се включа.
Говорих за картичките и ми казаха ако имаме готови файловете може да отидем и колкото броя и вида искаме толкова ще ни ги направят като само ще се заплати за матириали и по 1,2 лева за труд.И крайна цена не повече грубо казвам 0,35ст.като когато се избере вида на картона ще се сметнат и може и по-малко да струват.Май не го  обясних както трябва.Ако има въпроси казвайте.

# 635
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ани, нищо не разбрах.  Sick Дай пак, моля те.  Praynig Hug

# 636
  • Мнения: 4 392
Така и аз дА се включа.
Говорих за картичките и ми казаха ако имаме готови файловете може да отидем и колкото броя и вида искаме толкова ще ни ги направят като само ще се заплати за матириали и по 1,2 лева за труд.И крайна цена не повече грубо казвам 0,35ст.като когато се избере вида на картона ще се сметнат и може и по-малко да струват.Май не го  обясних както трябва.Ако има въпроси казвайте.
За същата печатница, в която правим и плакатите  ли става дума newsm78?

# 637
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Последно вече наистина за датите:

Датите за базара са: 07.12 - 10.12

Спираме се на 4 дни, за да не се орезелим с нямане на стока или пък да висим да продаваме само картички.  Mr. Green Joy Ако остане пък стока, ще си я пуснем в Продавалника като си направим виртуален базар!  Wink

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 19:19 от kadrokosa

# 638
  • Мнения: 4 392
Последно вече наистина за датите:

Датите за базара са: 07.12 - 10.12

Спираме се на 4 дни, за да не се орезелим с нямаме на стока или пък да висим да продаваме само картички.  Mr. Green Joy Ако остане пък стока, ще си я пуснем в Продавалника като си направим виртуален базар!  Wink
На мен това ми се вижда по- разумно..По същите причини. Peace

# 639
  • Мнения: 3 810
Мисля че Ани има в предвид печатане на принтер, според цената, която казва.

# 640
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Тези дати мисля, че са разумни, но ека всички които ще участвам да се изкажат.

Ани, за картички на цветен принтер ли говориш или пълноцветен печат гланцирани?

# 641
  • Добрич
  • Мнения: 958
При положение, че в неделя не работи Младежкия дом, остават 3 дни. Ако е някой кучи студ отвън, не виждам кой ще застане на открито да продава.
Аз вече съм пас, относно дните, защото станахме банални.

Искам утре готов файл с новите дати, за да се занесе на хората, защото те няма да ни търпят безкрайно.

# 642
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Кеми, от теб научавам, че Мл. дом не работи в неделя.  ooooh! Това сигурно ли е 100% ?

# 643
  • Мнения: 166
не не е на принтер.за гланца допълнително ще се уточни.Крайна цена ще се разбере като се изберът материали,но ми казаха,че няма да  е повече от 0,35

# 644
  • Добрич
  • Мнения: 958
Питах - така ми отговориха. За 100 % как да кажа  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт