Монтана-Есенно засмяна!

  • 10 703
  • 324
  •   1
Отговори
# 240
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Аз ще дойда със сигурност но не ми стана ясно защо няма да сме в новата сладкарница.А и нямам време да прочета всичко.Аз мислех че ще сме в новата иначе и аз ще съм без детето защото с нея е невъзможно да се  пие кафе.Ако може нека някой иде в новата сладкарница и да запази за нас една маса.А аз ще напечатам на един лист: "ЗА СРЕЩАТА" и така никой няма да се обърка къде да седне.Е това е от мен и да се похваля взех си изпита.Аз за това нямам време защото с много работи се занимавам.На срещата ще си говорим повече. Simple Smile

# 241
  • у дома
  • Мнения: 7 183
Петя-в новата сладкарница събота и неделя правят рожденни дни и е лудница,но аз чакам мъжа ми да се прибере и да отида до там да видя има ли рожден ден в неделя или не и ще докладвам.А иначе сладкарницата срещу Младежкия я предложих като резервен вариант.Аз днес цял ден работя и не успявам да вляза а вие сте изписали цял ферман.И ако обичате не се скатавайте тези с по-големите деца,щото няма само аз да съм с дете де...Надявам се на Небесна да вземе Дени,че се познават с Оги и да си играят,ама тя не е съвсем сигурна дали няма в неделя да отскочат до някакво село.Петя ,в теб ми беше надеждата,моля те не се скатавай.Засега чао,

# 242
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Е щом ще има и други деца значи ще има с кои да се гони в сладкарницата.Ще я доведа не се притеснявай.

# 243
  • Мнения: 1 858
Здравейте и от мен. Аз също ще дойда на срещата. Да се чакаме пред сладкарницата м?

# 244
  • Мнения: 123
Здравейте !!!

Petia благодаря ти много, че ми прати линка, тъй като напоследък изобщо не съм чела форума  Hug

Моля кажете кратко и ясно кога и къде ще е срещата. Аз от неделя съм си на Монтана, така че ако е в неделя ще дойда и аз...коя е тази "нова сладкарница"?
Maatete искаш ли да се чакаме някъде ако я знаеш тази сладкарница?
 Hug

# 245
  • у дома
  • Мнения: 7 183
Момичета,слушайте как стоят нещата-в неделя в новата сладкарница няма рожден ден,така че може да е там.Говорих с персонала може даже и маса да си запазим ,ако кажете аз утре ще ида и ще оставя 10 лв капаро и ще ни запазят маса.Само да не стане да си ида само аз ,че и без това килцата ми са в повече и за тези пари ще трябва да хапна няколко парчета торта ,а мисля да мина и без това...

# 246
  • у дома
  • Мнения: 7 183
Ели,новата сладкарница е в клуба на дейците на културата,ама не знам знаеш ли кое е това...Като тръгнеш от центъра за гарата през градската градинка и минеш градинката се пада точно преди левчето...Дано си ме разбрала....Иначе ви предупреждавам ,че аз със сигурност ще вляза вътре,че мойте деца патят много с ушите и на този студ изобщо не мога да стоя навън,да се неразсърдите нещо...

# 247
  • у дома
  • Мнения: 7 183
И забравих-честито на Петя за изпита!!!Продължавай в съшия дух!Аз много се чудих дали да запиша и информатика ,че е само две години,ама пусто мнооооого ме мързи да уча на тия години...

# 248
  • Мнения: 1 858
Здравейте и добро утро. Ели здравей и ти Hug. Да може да се чакаме някъде и да отидем заедно защото и аз не знам къде е. Обаче дайте да се разберем къде в крайна сметка ще е да не стане така, че едните да чакат на едната сладкарница а другите на другата Laughing. Много ще се радвам да се видим! Петя и аз ти благодаря за линка  bouquet.

# 249
  • у дома
  • Мнения: 7 183
Аз предложих като резервен вариянт сладкарницата срещу младежкия, защото не знаех в неделя в новата сладкарница ще има ли РД,но снощи ходих и проверих и няма...Иначе не се притеснявайте,ако се уговориме до довечера и сте съгласни с новата сладкарница аз ще занеса капарото да ни запазят маса и се ангажирвам да партя лично съобщение на вкеси който е изявил желание за часа деня и мястото на срещата.За тези дето сме с деца новата сладкарница е по-добрия вариант,иначе в тази срещу младежкия са ни правили забележка децата да са по-кротки и да не пипат вратите ,огледалата и така нататък да не изброявам...

# 250
  • Мнения: 13
Момичета, при мен има малка промяна в плана на шътуването ни към Монтана и в момента положението е 50 на 50 да успея да дойда на срещата Sad Мислехме да пътуваме в събота сутринта, но ако мъжа ми работи и в събота, то тогава ще пътуваме в неделя и няма да успея за срещата.
Така че стискайте палци, да свърши работата до петък,че да пътуваме в събота и в неделя да се видим.
Петя, честито за изпита. Направо не знам как смогваш.
Светла, дано не  ми се смееш, но кое е това левче до което е сладкарницата?

# 251
  • у дома
  • Мнения: 7 183
Рали ,изобщо не се смея-като ми я обясняваха първия път и аз ен се сетих къде е , а да не  казвам на колко години съм и че уж съм си живяла все в центъра...
Пак ще се опитам да обясня-дано ме разберете.Тръгвате от центъра за гарата през градската градинка минавате градинката и стария хотел ви се пада отляво продължавате малко и сладкарницата е отдясно,а малко след нея има магазин за един лев затова го споменах ориентировъчно....Ако някой мисли ,че може да се наема да обяснява по-добре да дава...Ама казвайте искате ли тама,за да ида довечера и да занеса капаро да ни запазят маса...
Рали,дано успееш да дойдеш!Нали си записа домашния ми телефон-ако си дойдете в събота вечерта ми звънни и ще ти кажа за последно къде е останало за срещата а и мога да те чакам ама ако не закъсняваш защото е студено и аз ще съм със сигурност с детето , а той много често ми прави възпаление на ухо и на студа не ми се стои изобщо.Ще ти пиша по късно ама на лични

# 252
  • Мнения: 1 858
Където и да решите да е срещата аз ще дойда без детето. В това време и при толкова вируси и сополиви хора не смея да го водя там където има много хора. Само кажете къде ще е и съм там.

# 253
  • Мнения: 13
Светла,мерси. Непременно ще ти звънна, ако се приберем в събота. 

# 254
  • у дома
  • Мнения: 7 183
Ами аз чакам да се включи Петя или някой още който ще е с дете и да каже...
Милица на скайпа ви няма ,,,И да казва още някой дали ще си води детето ,да не се окажа само аз и да ви го оставя вие да го гледате.На тези с малките бебешори и на Милица за Светли имат уважителни причини,ама другите защо се скатавате.Ако ви се не водят ваште да взема и дребния,че тогава ще видите какво е детище...

Общи условия

Активация на акаунт