Отговори
# 15
  • Мнения: 2 746
И двата пъти отидох с изтекли води.Не зная доколко може да издържи бебето, всичко е индивидуално, според конкретния случай.Възможните рискове са:
- инфекция на бебето
- изпадане на пъпната връв
- задушаване на бебето
а вероятно има и други.При мен изчакаха около 4 часа, да започнат естествени контракции,и тогава ми влючиха окситоцин.Според докторката ми, по-рано от този срок не се включва система, защото родовия процес може изобщо да спре.Абе природата не обича да я насилват и това се знае. Wink

# 16
  • Мнения: 5 401
При мен водите започнаха да текат в 3 ч. през нощта, а родих на следващия ден в 20.20 ч. Много се забави раждането, понеже нямах никакво разкритие и контракции, а и исках да раждам нормално. Непрекъснато бях под наблюдение и на кислородна маска.

# 17
  • Мнения: 331
Моите води изтекоха в 1 през нощта, в 1:30 вече бях в болницата. Цяла нощ ме следяха и слушаха тоновете на бебето, но аз така и не получих болки (акушерката твърдеше, че съм имала контракции, но аз така и нищо не усещах). В 8:00 ме качиха в операционната (аз бях със секцио по медицински показатели), а след това ми казаха, че са давали на бебка профилактично 3 дни антибиотик поради опасност от инфекции.

# 18
  • Мнения: 999
Аз до вчера бях в болница под наблюдение защото ми бяха намалели водите. Стоях 5 дни и повечето момичета които минаха през моята стая бяха с изтекли води, но без болки. Стояха до 24 часа и ако не се появяваха болки предизвикваха раждането със система.А преди това им даваха антибиотик през 6 часа за да не стане някоя инфекция.

# 19
  • Мнения: 2 336
При мен 15часа мен 15 часа ми изтичаха водите. Защото ги беше страх да ме оперират без разрешението на наблюдаващият ме лекар. В деня когато родих трябваше да отида се разбера за деня на секциото,обаче дребния не мислеше така Crazy

# 20
  • Мнения: 82
Моите води изтекоха към 12ч през нощта,а родих в 7.10ч сутринта.Естесвено през цялото това време бях под лекарско наблюдение.

# 21
  • Мнения: 474
Да когато околоплодния мехур се спука, веднага трябва да се постъпи в болница - независимо дали има или няма болки....Там лекарите преценяват дали може да се изчака или трябва да се действа по-бързичко....  bouquet

# 22
  • Мнения: 192
Моите води изтекоха в 3 часа през ноща,а родих в 10:07 на другия ден.Но естествено бях в болницата през това време.

# 23
  • Мнения: 9
Моите води изтекоха в 9 и 30 вечерта и моментално отидох в болницата. Нямах нито разкритие нито болки, само водите продължаваха да изтичат-взех да се чудя откъде у мен толкова течности. Следяха тоновете, пуснаха ми четири системи окситоцин-болки получих, но разкритие йок. Цяла нощ ме проверяваше доктора, докато сутринта в 9 часа ми каза че вече е опасно за бебето и ще се наложи секцио.
Оказа се че плацентата е пречила на бебчо и затова е нямало разкритие. В 10 и 20 сутринта на следващия ден, след 12 часа чакане и мъдрене детенце проплака след успешна операция.

Общи условия

Активация на акаунт