ТОАЛЕТНО МЛЯКО

  • 1 828
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 844
ползвам на регал и съм доволна-евтино е/3.50/и върши идеална работа.

# 16
  • Мнения: 90
на па-па ми е -доволна съм
а на талодерма колко струва?
на талодерма е към 2,50лв.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 672
Българско тоалетно мляко използвам. Това е единствения български продукт, който използвам за лицето. Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 4 752
Ползвам Лореал, двукомпонентното. Мазничко е като олио,което обаче много бързо попива, изобщо не пари на очите. Много съм доволна. Струваше около 6 лв., има го в Метро.
Вчера никъде не го открих, май са го спрели  Crossing Arms

# 19
  • DE
  • Мнения: 967
Българско тоалетно мляко използвам. Това е единствения български продукт, който използвам за лицето. Peace
Peace

# 20
  • Мнения: 125
Ползвам тоалетно мляко и лосион на Roc за нормална кожа.Малко съм маниачка на тема почистване,и в нас продукти колкото искаш...но тези най-ми допадат като че ли.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ползвам на Лореал розовото тоалетно мляко, но не съм особено доволна и май ще го сменям...

# 22
  • Countryside
  • Мнения: 11 629
Аз ползвам на Авен за чувствителна и раздразнена кожа - много е хубаво, кремообразно, става и за очи. След това кожата ми не седи мазна, мека е и почиства много добре.

# 23
  • Мнения: 35 968


Lait Demaquillant Douceur, но в Бг е без помпичка

# 24
  • Мнения: 491
На орифлейм много люти на очите.

Кое от всичките? Те са доста видове. Да не взема да си го поръчам и да го оставя така, че са ми много чувствителни очите.

За почистване на очи-в бяло прозрачно шише, то е синкаво на цвят и мазничко като олио.Ползвах го два-три дни и го подарих на колежка. Нямам каталог, за да ти кажа с точност как се води, но наистина много пари на очите.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 654
Ползвам Ив Роше с лайка 2в1-мляко и тоник, Па-Па също Wink

# 26
  • Мнения: 98
Hydrabio на Биодерма, става както за лице така и за почистване на очи.Много е нежно,кожата ми става много мекичка  newsm10

# 27
  • София
  • Мнения: 1 423
Използвам обикновено тоалетно мляко, българско за лев и нещо  Peace

# 28
В момента съм на почистващото мляко Enydrial na ROC. Понеже имам суха кожа,то ми действа страхотно.Има карите вътре,и дори преди да сложа крем вече си чувствам кожата мека и нежна.... Peace

# 29
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Ей ма и аз май ще си взема на Roc...очевидно сте доволни от него...  bouquet Peace

Общи условия

Активация на акаунт