Идея за врата на вграден гардероб/килер

  • 15 506
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 800
Аз бих я оставила нормална врата Peace. Така всички врати ще са еднакви,нормално за коридор. Ако се смени, става едва ли не акцентна врата, всички ще забелязват, а зад нея няма нищо вълнуващо Wink. Единствено ми хареса идеята за плъзгаща, ако наистина се налага да се смени, но задължително в такъв случай бих я направила в цвета на стени или близък до него Peace.

# 16
  • Мнения: 2 149
Аз препоръчвам огледало на нея, винаги е нужно и "отваря" тесните коридори

# 17
  • София
  • Мнения: 794
Аз бих я оставила нормална врата Peace. Така всички врати ще са еднакви,нормално за коридор. Ако се смени, става едва ли не акцентна врата, всички ще забелязват, а зад нея няма нищо вълнуващо Wink. Единствено ми хареса идеята за плъзгаща, ако наистина се налага да се смени, но задължително в такъв случай бих я направила в цвета на стени или близък до него Peace.
Не искам да е обикновена врата, защото капацитета на помещението няма да се използва максимално в такъв случай, т.е. нали идеята ми е горната част на помещението да е като гардероб, а долната като килер. Слагайки обикновена врата горната част на помещението ще е неизползваема.
В понеделник ще отида до строителите да заявя корекцията за отвора на вратата, решихме го вече как ще е Simple Smile

И много благодаря за идеите, много ми помогнахте!!!

# 18
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Ако е нормална врата, може да се отваря навън,посока  към банята, точно огледално на тази на чертежа.. Ако е плъзгаща - пак натам. И аз превърнах тоалетната в килер, където е пералнята и още куп неща. Малко е трудно с тоалета сутрин, когато има само едно помещение, но съм доволна от направеното.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 478
И азсъм новодомка и на дрешника си направихме врата като на показаната снимка по горе само че не със стъкла а само от ПДЧ.В разпънат вариант е 0.80см.т.е.две половинки от по 0.40см.Поръчах е на мебелна фирма и заедно с касата ми излезе около 250лв.

# 20
  • София
  • Мнения: 794
Ако е нормална врата, може да се отваря навън,посока  към банята, точно огледално на тази на чертежа.. Ако е плъзгаща - пак натам. И аз превърнах тоалетната в килер, където е пералнята и още куп неща. Малко е трудно с тоалета сутрин, когато има само едно помещение, но съм доволна от направеното.
В жилището на родителите ми имаме 2 тоалетни, т.е. голяма баня и тоалетна в едно и отделна малка тоалетна, която си е пригодена като такава, но почти никога не сме я ползвали. Живели сме 4 човека - аз, сестра ми, майка ми и баща ми и стигнах до извода, че едно WC си е напълно достатъчно Simple Smile И сега, въпреки, че тоалетната е пригодена (има тоалетна чиния, мивка, даже и бойлер с душ), майка ми си я ползва като килер Simple Smile
Та за това реших да преустроя нашата директно в килер Simple Smile
А и килера е едно много ПОЛЕЗНО помещение на етажа Simple Smile Имам куп боклуци, които ще бъдат запратени там Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 794
И азсъм новодомка и на дрешника си направихме врата като на показаната снимка по горе само че не със стъкла а само от ПДЧ.В разпънат вариант е 0.80см.т.е.две половинки от по 0.40см.Поръчах е на мебелна фирма и заедно с касата ми излезе около 250лв.
А как са ти вратите,  до горе ли са?
Ще се радвам ако пуснеш снимка...

Общи условия

Активация на акаунт