Споделете - 27

  • 24 630
  • 1 174
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 371
Искам да си сложа Коледен аватар. Рано ли е newsm78
ти пък, как ще е рано. Баш си е време. Аз исках в събота да украся елхата
Снега е виновен.

# 76
  • Мнения: 2 070
Браво. На всички, за каквото имат там нужда да чуят Браво!

Благодаря на Сопрано за песента в подписа му, много ми е любим филма. Наистина ти става коледно като го гледаш. Саундтракът също е хубав.

# 77
  • Мнения: 2 212
В Пловдив чудно слънце е пекнало. Никви коледни аватари, само т'ва дето изразяват  Mr. Green

# 78
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Аз се радвам, че за тази НГ няма да имам подарък гсм, зщаото го получих миналата седмица. Мисля да си направ нещо, но още не съм избрала какво

# 79
  • Мнения: 516
Искам да се оплача. Всъщност не. Искам някой голям як манафин да заклещи тъпата ми колежка и да я ..... отзад- грубо и безапелационно!
Благодаря за вниманието!

# 80
  • Мнения: 4 406
Нека знаят хората, че детето иска сестричка, а мама и тати са изпълнителни.
мъхъм... туй е някаква мода сред 3- годишните... мойто иска, ако има братче, да го връщаме  Mr. Green Mr. Green

# 81
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 856
Искам някой голям як манафин да заклещи тъпата ми колежка и да я ..... отзад- грубо и безапелационно!
Флор, манафите са хора с влечение към собствения си пол (обичайно - мъжки)

# 82
  • Мнения: 4 586
А ако изпита множествен оргазъм?

# 83
  • Мнения: 4 371
Искам да се оплача. Всъщност не. Искам някой голям як манафин да заклещи тъпата ми колежка и да я ..... отзад- грубо и безапелационно!
Благодаря за вниманието!
Това пък от твоята уста не го очаквах Shocked Май много те е ядосала тази?

# 84
  • Мнения: 6 029
Флор, манафите са хора с влечение към собствения си пол (обичайно - мъжки)

Да...  
Обикновено от турски произход.

# 85
  • Мнения: 677
Джинджифил Мащерка и Джоджен, губя се в ника ти. Смени го, агресията ти може и да попремине след тва.

# 86
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Честит аватар на Дуци. И бъдеща лентичка, произтичаща от действията на ония дребните в подписа и  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 4 406
Искам да се оплача. Всъщност не. Искам някой голям як манафин да заклещи тъпата ми колежка и да я ..... отзад- грубо и безапелационно!
Благодаря за вниманието!
Карамфило, недей така де! как хубаво ти започна деня... и да я заклещи манафин, тя по- умна няма да стане, само задоволена ще е

# 88
  • Мнения: 4 406
Джинджифил Мащерка и Джоджен.
смея се с глас, добре че съм сама! мнного й ходи на Донята това...

# 89
  • Мнения: 293
Споделям, че сестра ми ми звъни, и двете казваме: Ало.
И двете решаваме, че става микрофония.. след като чуваме същия глас отсреща.

Като изключим темите за Коледния базар, нямаше да се сетя за Коледа скоро... още е октомври.

Общи условия

Активация на акаунт