Отговори
# 75
  • Мнения: 252
пожелавам много сили и късмет бебенцето, на сестра ти и на цялото ви семейство!

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Към молитвите на всички се присъединявам и аз.Дай боже бебенцето да се оправи както си му е редно,и да върне радостта на родителите и близките си със своето адекватно присъствие на малко чакано същество.Стискам палци.Кураж на родителите и от нас!

# 77
  • Мнения: 291
Господи, моля те помогни на тази малка душичка да се пребори с изпитанието, което си й изпратил  Praynig  Praynig  Praynig

# 78
  • Мнения: 159
за всичко,което се случи непрекъснато се питам -  "как" и "защо"?
купих си  и една книга "когато на добри хора се случват лоши неща" .не съм я прочела докрай,но не мога да намеря отговор и в нея.мисля,че книгата,която ми дава най-много кураж и сила е "вашите слаби места" на уейн дайър.
чувствали ли сте се някога безсилни пред съдбата?как сте се справяли в моментите на слабост и отчаяние?къде сте намирали утеха?може някой от вашите начини да помогне?! най-вече на жани...

# 79
  • Мнения: 528
 newsm45 newsm45 newsm17 newsm17 newsm17 Praynig Praynig Praynigаз там родих преди2 години и 2 месеца и останах доволно но сега плача и се молявсичко с бебета да е наред.Още утре ще отида до църквата да запаля свещички-8 на брой и за всички болни деца защото нечетни били за умряло

# 80
  • Мнения: 1 155
Боже, дано се оправят душичките Praynig. Много ми е мъчно. Няма ли най-накрая някой в тая държава да поеме отговорност и да бъде осъден????????? #Cussing outМилите дечица, дано да се оправят. Незнам какво да кажа..............

# 81
  • Мнения: 377
Ами да ви кажа честно, не знаете цялата истина  за инфекцията. Нещата бяха представени доста едностранчиво и тенденциозно в медиите. Имам причини да го казвам, но имам и съображения да не споменавам точните факти.
Само се моля малките сладурчета да се оправят! Praynig Стига нещастия с дечица!

# 82
  • Мнения: 159
права си,стига!!! но защо се притесняваш да говориш и на кое казваш половин истина?
(не си длъжна да цитираш имена)

Последна редакция: чт, 01 ное 2007, 00:26 от delfina

# 83
  • Мнения: 48 061
хм , съгласна съм че вътреболничните инфекции са сложен проблем, и нещата може и да са представени едностранчиво, но всички сме били свидетели на мизерията в българските родилни отделения
ако вивиан 78 има достоверна информация, не е лошо да я сподели, ще бъде от полза на много бъдещи майки

# 84
  • Мнения: 377
Просто има причини в майката ( в бремеността й), които са предразполагали това да се случи, детето по-лесно да прихване някоя бактерия.Само да кажа, че майката не е виновна, не е направила нищо,с което да застраши детето си, а лошо стечение на обстоятелства около бременността. По телевизията казаха, че детето е недоносено, но не е само това. Аз също бях много възмутена от случая, а сега продължавам да се притеснявам за дечицата, които са пострадали, особено за Дариан. Дано да се оправи, щото още не мога да се съвзема от трагедията с Криско. Не трябва деца да боледуван и страдат! Не трабва да има майки, плачещи за децата си! Това е просто противоестествено! Аз съм много довола от Тина Киркова, е , имам някой забележки към Детско отделение и по-точно от грубото отношение на някои от работещите там към притесненията на майките, особено на неопитните майки.

Не бих се отказала да раждам пак в Тина Киркова. Доволна съм като цяло.

# 85
  • Мнения: 159
                                                                          Cry Cry Cry

Последна редакция: пт, 02 ное 2007, 22:20 от delfina

# 86
  • Мнения: 299
 Flowers Rose Flowers Rose
 smile3518Много сила на майката...

# 87
  • Мнения: 254
Покой за малкото ангелче и светлина на душата му...
 Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Много сила за вас!

# 88
# 89
  • Мнения: 163
Според мен проблема с въреболничната инфекция е доста по - стар, само че сега явно нещо го е активирало за да се разрази с такава сила и да засегне толкова деца.
Ето я нашата история - родих там почти преди година,един месец след раждането получихме някаква инфекция и се наложи да влезнем в болница за да се установи какво е.Лежахме в педиатрията за която не мога да кажа нищо добро и по една случайност в съседната стая се оказа, че лежи жената с която бяхме в една стая в Тина Киркова( там бяхме във ВИП-а ),след като споменахме този факт лекарите само се спогледаха и изкоментираха "Нали се сещаш кво е" - почнаха се разни изследвания и те само се споглеждаха,но на нас не казваха нищо.Слава богу отървахме се сравнително леко като гледам сега какво става,в същото време жена която беше родила един ден преди нас също бяха приети с бебо само, че в друга болица .Което още тогава ме наведе на мисълта , че е много странно  3 бебета родени по едно и също време в една и съща болница,да се разболеят по едно и също време от някаква неустановена инфекция.
Дано бебчовците да се преборят и да растат здрави и силни!

Общи условия

Активация на акаунт