Люта зима на вратата чука,а на МАРТенчето хич не му пука!

  • 9 599
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 1 710
Може ли някой да ми каже нещо за ТАТ и МАТ? Направих си ги в една лаборатория, за която после чух лоши отзиви, та не знам дали са достоверни резултатите. Лекарката, която ми назначи изследванията, няма да я има 3 седмици и няма с кой да обсъдя резултатите. Имате ли представа дали имат референтни стойности, защото при мен като резултат на единия пише положителен, а на другия отрицателен.

# 211
  • София
  • Мнения: 211
Благодаря на Къдричка за поста вместо мен   bouquet
Явно на никоя мама не и се ходи утре на 3Д  newsm78 
Момичета, мислите ли, че е вредно да се ходи на видеозон два дни подред?
Иначе днес на ФМ всичко мина мноооого добре- потвърдихме женската прогноза, бебка се развива направо като по учебник,плацентата ми е добре разположена-вс е супер  Laughing
Зарадвах моята мама, че със сугурност ще си има внучка  Heart Eyes

# 212
  • София
  • Мнения: 3 123
Лори,не мисля че е проблем.На мен ми се е случвало и по 3 пъти в седмицата да ходя.

 Дея,трябва да има референтни стойности.Направи ги на друго място.А Т4,Т3 и ТСХ прави ли и как са те.

 За БХС - прави се до 19-та г.с.

# 213
  • Мнения: 13
Здравейте момичета!
Едва сега сядам пред компа,защото цял ден бачках,но аз се кефя така,защото по-бързо ми минава времето и после спя по-добре.
Къдричка аз се глася за ФМ ,но до колкото знам трябва да съм между 19-21 гс,а аз още не съм.За кога е този час?Ако искаш ми остави някакъв телефон на лични и ще ти звънна да ми кажеш повече.Аз заминавам за Габрово и ще се върна в неделя.Там няма да имам нет,така че до неделя вечер  или понеделник.
Добре дошли на новите мами!  bouquet
Радвам се за хубавите резултати на всички и се надявам да продължаваме в същия дух
Желая ви весел и позотворен уикенд и другата седмица да вземем да си направим пак една срещичка А?

# 214
  • Мнения: 69
expetka, ти тук ли си сега в София?!
Защото този преглед е конкретно за утре в 9.30 Rolling Eyes
Май никой няма да се възползва Sad

пп.а ти защо да не си в 19-та г.с., нали в подписа ти пише 18 и 5 дни newsm78

# 215
  • Мнения: 1 369
Честит рожден ден на Ронибони! Да си много здрава и щастлива и на пролет-мама на най-прекраното бебенце:) newsm59  party023 newsm67

# 216
  • Мнения: 473
Добро утро и от мен.   angels_zg може да ме включваш в синия отбор  newsm44 newsm44 Ще си имаме момченцееее
 newsm44 newsm44Надявам се д-р Димитров да не се е объркал, защото досега имаме само неговата прогноза. Иначе всичко друго си е наред, в нормите за седмиците  newsm74

# 217
  • Мнения: 3 621
Добро утро от нас
Ронибони  newsm59  bigdance2 newsm59  bigdance2 пожелавам ти много здраве щастие и късмет и през март да си получиш най-хубавия подарък
Лорисита да ти е жива и здрава твоята майка и още много години да ти се радва колко прекрасна майка си ти
Благодаря на всичко за милите пожелания
Иначе от вчерашния преглед нямам новини  #2gunfire #2gunfire #2gunfire не ми дадоха да си видя бебчо , ама в Бургас е така нашите лекари са 10 години назад  newsm11, само ми дадоха болничния и ми изписаха Магнерот
с нетърпение чакам 07.11. когато съм на ФМ
Добре дошла на новата мама  smile3525
Честит  stork-boy на Цветелина
На всички мами и бебчета в коремчета пожелавам много хубав уикенд   love001

# 218
  • Мнения: 82
Честит рожден ден,Рони baloniМного щастие и любов,а на пролет да посрещнете най-прекрасното попълнение в семейството!
Аз вчера бях на преглед,но понеже от няколко дни имам гости не ми остана време да се отчета-бебата е станала 490грама,а и на сантиметри доста е наддала.Вече нямам търпение и така ми се иска да ходя по магазините и да купувам бебешки работи,но още сякаш ме е страх.

# 219
  • Мнения: 326
 Момичета много мерси за пожеланията!!!  Hug Леле, колко сте бързи с поздравите - дори не съм почерпила още!!! Днес ставам на 26 г. и наистина най-желаният ми подарък ще се появи през март. Heart Eyes

# 220
  • Мнения: 473

Честит рожден ден !!!! Много здраве, любов и през март най - големия подарък за цялото ти семейство   smile3525

# 221
  • Мнения: 69
честит рожден ден, Рони Hug
да си жива и здрава и много щастлива ... следващият рожден ден да го празнуваш с най-сладкото бебче на света  bouquet


# 222
  • София
  • Мнения: 3 123
Ani 77  ,Рони , честит рожден ден и на двечките!Да сте живи и здрави,много обичани,глезени и щастливи,а през Март и щастливи мами на здрави бебчета!

                         
 
 
 Цвети
,честито мъжленце. Grinning

# 223
  • София, Борово
  • Мнения: 1 773
Roniboni, Честит Рожден Ден!
Много здраве, любов и сбъднати мечти!




Цвети, честит син щъркел

# 224
  • Мнения: 594
Здравейте и от мен момичета!
Първо: Честит рожден ден на Roniboni!   smile3525
Моите очни занятия свършиха и вече мога да съм по-редовна.
В четвъртък бяхме на ФМ при д-р Димитрова - Дея ще си има братче  Mr. Green . И двамата с баща и гледахме ей така  #Crazy, защото бяхме убедени, че ще е момиче.  Така че angels_zg , можеш да ми сложиш вече  stork-boy Simple Smile. От мен толкова за сега, че трябва вече да будя "каката" и да ходим да се възползваме от хубавото време.
Хубав и слънчев ден на всички!  newsm51

Общи условия

Активация на акаунт