Холандска Тема - 16

  • 11 379
  • 290
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 072
sterje, мерси за линка, ще го имам предвид за другия път, сега съм закъсняла, утре тортата трябва да е в наличност. Ама аз измислих друг начин за декорация - с топченца или бонбонки с такъв цвят. Ще ви покажа какво е станало.

# 16
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Сара  Peace желая ти успех и не се съмнявам, че ще стане хубава.  chef Чакаме снимки после. Утре ще ти честитим. Hug На тебе също още мъничко ти остана вече. baby_neutral
Меги - ами аз бях по друг повод да си правя изследвания и всичко си ми е наред newsm78, явно е на психическа основа. JoyHug, но все пак ако до януари не стане пак ще отида.... Praynig
Ти как си? Аз като бях бременна с Ванко нищо не усетих, нямах нито гадене,кръвното ми беше през цялото време 80/120 нямах киселини, само дето намразих пилешкото(докато бременеех) и китайското, ама това е защото миришеш много силно заради подправките. А да, и закъсняхме почти 2 седмици, ама то май е нормално за момченцата. Heart Eyes
На всички други момичета които също "тайничко" и явно Wink си мечтаят за бебчо им желая от сърце късмет  bouquet baby_neutral

# 17
  • Мнения: 1 550
Сара, успех с тортата fingerscrossed
рожденикът сигурно вече очаква с нетърпение рождения си ден Hug

на всички, които са си "поръчали" бебе- успех  bouquet
нали казват, че хубавите неща ставали бавно Heart Eyes и ние така първите 3-4 месеца бяха в тръпнещо очакване. после забравихме около приготовленията за сватбата и по време на медения месец - voila! за това толкова много обичаме Париж Heart Eyes

лек ден от мен   bouquet

# 18
  • Мнения: 2 195
...-плодовит жребец ми е той  Laughing
   Joy  хормони ли се обаждат  Wink

Мопи , по кой канал гледаш Секс ен дъ сити ?

# 19
  • Мнения: 1 559
...-плодовит жребец ми е той  Laughing
   Joy  хормони ли се обаждат  Wink



те не са спирали даже hahaha ..,с това кърмене Joy Joy

Мопи , по кой канал гледаш Секс ен дъ сити ?

Ние го глеаме от 20.00 chasa по NET 5

# 20
  • Мнения: 1 559
Между другуто Милика май се е сдобила с бебче,не се е мяркала из форума.Дано всичко е наред с нея. Praynig Praynig

# 21
  • Мнения: 581
а, дано Милика вече да не е две выв едно. Аз пиша рядко тук, защото синчето така се е разсополивило че......иска да се гушка през цялото време и това си е. Започнахме да ходим на peuter gym и musicale peuterpret и е много забавно, но не знам кой се уморява повече дали той или аз от тырчане подир него Simple Smile.
звезди - и аз сым като теб по выпроса за второто - като е здрав и весел и..ти се иска не едно а още няколко такива ангелчета, а после в някои по-черен ден, недоспала, уморена и не дай си боже някой и да е болен и си казвам " лелеее какво щеше да е ако бяха няколко". За мен вече всички майки си две деца са героини Simple Smile.

# 22
  • NL
  • Мнения: 520
megan79
Цитат
Между другуто Милика май се е сдобила с бебче,не се е мяркала из форума.
Тц,няма още нищо от Милика Wink.Ще си дочакам краят на двете седмици,така ми се струва.Вчера говорих с майка ми и се оказва,че в нашата рода повечето са били"закъснели раждания" та може и по наследство да е,знам ли.
Звезди благодаря за новата тема Hug.
sterje-успех с идеята за второ детенце.Аз пък бях убедена,че никога няма да се сдобия с поколение(живо и здраво да се роди де),пробваме с години откакто се познаваме със съпругът ми и вече се бях отписала.Първо забременяване ми е през живота.Чувствах,че нещо не ми беше добре но го отдадох на настинка,пушех си цигарки и едва мисля вторият месец се усъмних и взехме тест,то пък се оказа положителен.
А и да ви кажа,нали ходя на психолог та тя ми каза същото което Mari-7  е споменала,че спокойствието е много важно за зачеването.
Сега като ви чета и в  крайна сметка излиза,че при повечето от нас е станало след многобройни опити.
puh golqm-фен съм на акупунктурата,но то и затова не остана време.Докато ми запишат час,вече ще съм в родилното.Но виж,след това може с удоволствие.
Миленски-много романтично място ви е избрала съдбата за зачеването на Алекс.
Лек ден от мен

# 23
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
Звезди и Илче - звучи ми много познато това.  Wink Но - имам съседка която има 4 дечица - 3 момченца и 1 момиченце. На мене си ми беше доста трудно в началото и само с Ванко, а тя все ми казваше - когато е 1 детенце цял ден е след тебе и иска внимание, колкото повече са толкова по лесно е - сами си намират с какво да се занимават. Наистина е така. Аз в момента гледам 3 следобеди и дъщеричката на моята приятелка и на плуване ги водя заедно, та я разбирам много добре. Party Не, че е лесно, но бързо се свиква. Просто планираш повече всичко с времето. Иначе да не говорим какъв купон е ако има и 1-2 дечица от класа на Ванко.... Joy Joy #2gunfire Party Mr. Green Hug  bouquet

# 24
  • Мнения: 1 559
- когато е 1 детенце цял ден е след тебе и иска внимание, колкото повече са толкова по лесно е - сами си намират с какво да се занимават.

Да определено е така Peace.И аз имам лични наблюдения Laughing.Когато синът на мъжът ми е в къщи(всеки втори уикенд),Елисе въобще не ме занимава Wink.Тя е луда по него,дори сън не я хваща Joy..,става мн по рано,и си ляга по късно,само и само да се върти покрай него hahaha Joy.Той е на 7 ..,и много слуша,даже и помага Sunglasses.Така че мен ме притеснява,само първата година и половина,докато се поучовечи,и почне да разбира. Whistling


Milika  Hug Hug

# 25
  • Мнения: 1 132
Мимка,Нет 5, както е казала Мегън. Мъжа ми много се възмущаваше от сериалчето и не щеше да го гледа, обаче сега виждам как му хвърля тайно по едно око, докато  решава Судоко. Сега остава да го науча да гледа и Отчаяни съпруги   smile3508
Мегън, Стерче, сега с тия приказки ще ме накарате и аз да почна да работя за второ.
Миленски, наистина много роматично. Кога ще ходите пак в Париж?  Wink

# 26
  • Мнения: 1 559
Мегън, Стерче, сега с тия приказки ще ме накарате и аз да почна да работя за второ.


 Joy Joy Давай,по добре сега,наведнаж да се гледат бебетата Whistling...такмо сме в добра кондиция. hahaha

# 27
  • Eemnes, NL
  • Мнения: 421
 Sunglasses Меги - нас кучета ни яли, ли? Party Шегувам се. То винаги е така когато някой заговори за бебоци и те навяват едни мисли.... hahaha Joy baby_neutral Успех на всички с правенето. Wink

# 28
  • Мнения: 1 550
Миленски, наистина много роматично. Кога ще ходите пак в Париж?  Wink

Moppie, шегаджийка такава smile3534
ама тая холандска тема много бременлийска нещо се заформи smile3506 едни щъркели прелитата над главата ми  stork-boy stork-girl и ми подхвърляте едни такива фитили  smile3506  newsm32...но аз не се поддавам newsm47

Милика когато, тогава. в крайна сметка за всичко се иска търпение (нещо дето аз не го мога no)

Сара, ти как си? тортата сполучлива ли излезе? какво сте планирали за утре?

Мегън, а ако са две бебчетата? Thinking

лека вечер от мен  Hug

# 29
  • Мнения: 1 072
Ето ме и мен с обещаните снимки:

малко снимки от нашата спалня:
http://sarajk.multiply.com/photos/album/38/skokove_v_spalniata>skokove v spalniata
леглото: http://sarajk.multiply.com/photos/album/39/novoto_leglo
тортата: http://sarajk.multiply.com/photos/album/40/Torta_za_RD_na_Dani

тортата не я много догодихме, защото се оказа, че съм купила малко глазура. покрихме отгоре, колкото да украсим, а утре ще добавяме отстрани. Иначе стана добре. ама беше врътка. добре, че беше майка ми, тя я направи, аз нямам това търпение и изобщо не съм толкова сръчна.

Иначе как съм, Дани малко ме поизнерви днес. той нали е ваканция и по цял ден вкъщи, просто му писва. Започна и да не слуша много, аз му кажа "не прави това", той го прави. Накрая му казах, че няма да му прочета книжка. Той много мрънка и аз накрая му казах, че му отстъпвам за последен път, но другия път наистина ще го накажа. Може и просто да е превъзбуден заради РД утре.
А какво сме запланували: поканили сме 5 деца + нашите 2 - 7 стават. Ще дойдат в 14, ще режем торта и ще разопаковаме подаръци. После ще ги водим в някаква закрита зала за игра, защото вкъщи 7 деца нямам къде да дяна за 4 часа. Мъжо си взима половин ден свободен, аз най-малкото не мога да ги закарам сама в залата, да не говорим, че ще ми дойде в повече. Малко ми е напрегнато как ще мине, ама все ще се оправим някак си. Още не съм пазарувала обаче нищо за утре, нещо чипс поне трябва да купя...

Определено за това, че като е само детето е по-трудно понякога е вярно. Дани ми е доказателството, колкото повече се занимавам с него, толкова по-несамостоятелен става. Вече изобщо не иска да си играе сам. Вчера го водих при най-доброто му приятелче - те живеят в една къща с тия сламените покриви, и ходили да правят колиба в гората, ама както каза Дани - тя гората им била в двора. Та си беше изкарал много хубаво и беше щастлив, ама днес пак вкъщи...

Леле, Руби още не спи. В 20.05 бяха в леглата, а още е буден.

Лека нощ от мен.
Сара

Общи условия

Активация на акаунт