Бащата изневерява- синът изневерява

  • 5 316
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 123
Мм да ама какво да се прави,тъпата глава неможеш я смени.

# 16
  • Мнения: 27 524
Зависи от възпитанието и от поведението/реакцията на майката. Ако тя търпи и остане с него, синът го намира за нормално. Ако се разведе и възпитава сина си правилно, смятам, че мъжете ужасно намразват това поведение и подобни неща. Поне имам 3 такива наблюдения за баща и синове. Което, разбира се, не е гаранция за никога изневяра, но все пак има отвращение от подобно нещо.

# 17
  • Мнения: 3 521

Шафрантия не се ли казва? Или е с "В"  newsm78

И ако жена, която изневерява е шафрантия, то мъжът, който го прави, шафран ли е? И ако да, то жена му може ли с чиста съвест да му свети маслото, да му стрие праха и да го сложи в манджата си(имайки предвид, че май шафран беше подправка някаква )  Laughing

Няма идея дали е шафрантия, шаврантия или гювендия, но ако някой почувства душевен дрисък от замяната на ф и в в думата шаф/врантия може да се разпише в БисИрите с пълната ми бла гословия. Останалата част е просто гениално заключение. Peace

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 18:38 от surfline

# 18
  • Мнения: 9 093
Шафрантия не се ли казва? Или е с "В"  newsm78
С "ф" се пише, има интересен произход думата "шафран", име е на подправка, обаче самата дума "шафрантия" идва от името на един унгарец, ето тук пише повечко,много тразвлекателна историйка: http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=715&sectionid=6&id=00001

Има такава подобна тема в Дом и семейство, на Касиди е темичката, доста интересни съждения прочетох там Simple Smile

# 19
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Това е модел на поведение!
Дядо ми е изневерявал на баба ми, баща ми особено горд със своя баща изневеряваше на майка ми. Не знам дали защото съм жена, но аз мразя изневерите, защото знам как страдаше мама, но пък привличах мъже, които ми изневеряваха. Живот - можеш ли да го разбереш. Сега аз ходя на психотерапия и знам как ще възпитам сина си!

# 20
  • Мнения: 5 622
Всички мъже изневеряват... следователно и бащата и синът... и внукът.... Tired

Не е баш така. Стига с тия заключения. Въпросът не е "Всички мъже ли изневеряват"...Който мисли по този начин, ОК, но нека каже и нещо по темата, все пак....

# 21
  • Мнения: 516
Не харесвам обобщенията. Всичко е въпрос на отношение на родителя към  детето. Възпитанието е важно.

Последна редакция: вт, 23 окт 2007, 19:45 от Габриела, карамфил и канела

# 22
  • Мнения: 25 633
Чета и се чудя... Ако и майката, и бащата са кръшкали и синът знае, това значи ли, че е бисексуален и ще кръшка и с двата пола?  newsm78  Joy

Когато човек реши да изневерява, винаги може да си намери причина/оправдание. Това, че копира баща си например не е с нищо по-лошо от това, че жена му не готви хубаво.  Mr. Green

# 23
  • Мнения: 5 622
Сийо, не става дума за търсене на оправдание. Пък и не знам някой, който изневерява, да се опрадвава някому  Crazy

# 24
  • Мнения: 2 212
Нямам наблюдения такива...но се чудя друго, ако бащата изневерява, но синът не знае и не разбере....тогава той би ли изневерявал или е само ако разбере и това му се офроми като модел на поведение...

# 25
  • Мнения: 3 405
Наблюдавам подобна зависимост.

Tц, не са свързани признаци.
Имам други наблюдения  Grinning

Естер, глобален въпрос заформи..
Колкото бащи и синове - толкова и модели на поведение Simple Smile

# 26
  • Мнения: 4 371
И да, и не. Зависи. Обаче от какво - не знам Confused
Имам двама братя познати, бащата изневери на майката, двамата са отвартени от него и за сега не изневеряват или поне аз така знам.

Дядо ми много пиеше, направо си беше алкохолик. Чичо ми е същия като него за съжаление Confused Баща ми не е, слава Богу.
Примера не е много подходящ, но пак е във връзка с темата си мисля.

# 27
  • Мнения: 5 577
Момичетата по-копират майките си, отколкото синовете бащите, си мисля  Thinking

мъжете са по-глупави като цяло, но са по-страхотни и самостоятелни.

(иван ми виси на врата, опитах се да кажа нещо)

# 28
  • Мнения: 2 212
Ами, просто ми е много чудно, защото аз лично не мога да го приема като генетично заложено. По-скоро ако бащата е изневерявал, синът е разбрал, но това някак си синът го възприеме като един вид плюс, тогава сигурно дори подсъзнателно би повторил този модел. Иначе ако синът никога не разбере, може да изневерява, може и да не, но това не би имало общо толкова с бащата.

# 29
  • Мнения: 3 405
Възможни са и двата модела. Примерът на Дуци е показателен (макар и за друг проблем).
Зависи как синът възприема поведението на баща си, зависи и от това, как възприема мнението на околните за баща си и как той се /се е/  чувства/л/ при такова поведение. Няма как да се обобщи, може да се говори за конкретни случаи, но не и изобщо.

Общи условия

Активация на акаунт