Очакваме сладкото ритниче на Априлското момче или момиче.

  • 14 211
  • 290
  •   1
Отговори
# 195
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 106
Здравейте. Наистина дали си заслужава да се дадат толкова много пари за една количка? Има многофункционални и за половината пари.
Аз се чувствам добре след като повдигането ми премина и най-накрая оздарявх. От понеделник отново съм на работа и трябва да намеря подходящ момент да съобщя че съм бременна - много кофти за шефа момент newsm78

# 196
  • Мнения: 912
Ох и на мен тази среща с шефа ми предстои следв. седмица Tired А на всичкото отгоре, ще му кажа че се връщам на работа но за малко, колкото да си взема болнични и да изляза в отпуск пак...само,че не знам кой ще се чувства по-кофти- аз или той...

# 197
  • варна
  • Мнения: 147
Здравейте и от мен!
Относно името-нашия татко реши,че ще е на него -Борислав/а.Аз нямам нищо против ,защото ми харесва,а и предишния избор аз го направих още като малка Simple Smile.Като дете реших,че ще имам 2 деца-Виктория и Николай.С Николай не се получи.
Аз днес съм в страхотно приповдигнато настроение.Купих си едно дънкено сукманче и още не мога да се нарадвам.Надявам се ,че малкия Борко иска да види мама хубава,защото по принцип не нося поли и рокли Simple Smile.Решила съм да изненадам тати тази вечер с вечеря на свещи.
Сега ви пожелавам страхотен ден на всички!

# 198
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 106
При мен е по-кофти. Шефа ме повиши на ново място. И сега какво - ще изляза след 4-5 месеца отново в майчинство. Отново трябва да наемат нов човек и да го обучават. Определено шефа няма да е доволен.

# 199
  • Мнения: 200
Здравейте и от мен Simple Smile
И мен ме гони параноята за бебо, вчера излизахме на заведение с колеги и едното от момичетата ми каза че ми е много малък корема , въобще не съм приличала на 4-ти месец и че може бебо да е по-малък. Леле аз както си въобразявам че ми е много малък корема сега вече направо луднах, все си мисля че бебчето не е добре! Плюс това като бяхме при док, той му мери главата и каза че всичко било ок ама аз видях на ехо-то че се показа 14 седмица и 1 ден като му мери главичката, а аз бях в 15 и 1 ден.  А ако се окаже по-малък #CrazyНа преглед сме на 13ти тогава ще правим и ФМ, много ме е страх! Незнам дали е параноя или не ама май психясвам яко. Иначе се чувствам ок, само сутрин си драйфам, снощи изядох 2 салати, порция задушени зеленчуци, пържени картофи и какво ли не. Бая си хапнах Simple Smile
Макар че се надявам да е момиченце, чувствам че  е момче Simple Smile За имена само женско сме измислили -Габриела Simple Smile
Утре най-накрая ще се наканя да си купя кантар, кажете какъв според вас е по-добре, електронен или механичен?
Днес или утре ще пусна снимки на корема да ми кажете вие какво мислите че вече луднах ви казвам.
Лек ден майчета   bouquet

# 200
  • Мнения: 319
Ей Aquariel не се притеснявай толкова-на всяка жена по различно време започва да й личи бременността.Аз допреди 2 седмици имах плосъм корем за няколко дни порасна до това положение.Имам мои снимки в албума можеш да погледнеш.
Виждам,че ти си с една седмица по-назад от мен,пусни и ти твои снимки да видим колко ти е коремчето,че толкова се притесняваш.какво слушаш твоята приятелка която едва ли е толва запозната с бременността.Щом лекаря ти е казал,че всичко е ОК не се притеснявай Peace
Когато отидеш на ФМ сподели притесненията си с лекаря и ще видиш,че си  се тревожила напразно Heart Eyes

# 201
  • Мнения: 2 531
Aquariel изобщо не се притеснявай, до сега и двете ми бременности са вървели назад с 7-10 дни и накрая родих деца 3500, 3600 и то в термин!Това с изчислението от закъснението е по скоро за удобство и се разчита че овулацията е към 14 ден от цикъла, което много рядко е така!

# 202
  • Мнения: 319
Чувала съм,че пушенето на цигари по време на бременността допринася за по-малкото тегло в последствие на бебето Thinking

# 203
  • Мнения: 200
sisee коремчето ти е много сладко пу-пу! спрях цигарите преди година, не пия, дори кафе и кола не смея да пия. благодаря за успокоението момичета. Simple Smile

# 204
  • Мнения: 319
а ти пусна ли на твоето?Това е хубаво че не пушиш и че не пиеш кафе и кола и аз ги спрях тези неща.С колата ми беше мнооооооооого трудно,но за бебчето правя всичко Hug

# 205
  • Мнения: 200
не съм ама ще карам таткото да ме снима днес Simple Smile

# 206
  • Мнения: 410
aquariel не слушай хората.моето коремче също не е много голямо-но нали съм с момиче така е.казват че мамите с момче имат по щръкнало коремче,а аз се раздух отвсякъде Joy.утре ще кажа на таткото да ме снима и ще видите.

# 207
  • Мнения: 194
Aquariel   , с първата бременност в 5 месец имах съвсем малко коремче, пролича ми чак тогава. Имах и една колежка също бременна в 5 месец, която се явяваше на изпити и по нищо не личеше, че е бременна. Беше много стройна с лятна рокля по тялото и въобще  нямаше  корем. Тя даже се ядосваше, защото си мислеше, че ако изпитващите виждат, че е бременна, изпитът ще мине по- лесно. Така, че стига с тези притеснения.

Що се отнася до кафето и аз не пия. Пих два пъти и имах сърцебиене, така че сега от време на време си правя какао.

# 208
  • Мнения: 139
Благодаря ви много за успокоението,все пак си мисля,4е ако нещо се слу4и с бебо няма как да не ми се отрази по някакъв на4ин! newsm78 И аз все си мисля,4е нямам достатъ4но голямо корем4е,макар 4е моето беб4е върви с 1 седмица напред Joy! Bibobibo ако смяташ да ходиш във Фемина трябва да си запазиш 4ас 2-3 седмици по-рано,аз ходя там и с 4асовете е малко трудно!  bouquet

# 209
  • Мнения: 200
Благодаря ви за успокоението  newsm51, сега се чувствам по-спокойна Simple Smile ася20 точно така е като че ли корема не ми е щръкнал а е разплут малко. Няма да се притеснявам излишно, щом доки казва че всичко е ок му се доверявам въпреки моите съмнения и откачания :)reiana и аз мисля че ако бебчето не е добре ти ще усетиш първа все пак сме свързани с тия мъници по всякакъв начин и физически и психически. И аз изпадам в някакви паники и добре че сте вие да ми вдъхнете оптимизъм и вяра че всичко е ок Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт