Lirene

  • 18 201
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 73
Jeszcze Polska nie zginela! Благодаря ви за отговорите!

# 16
да ви кажа,че марката Lirene e произвеждана от DR.irena Eris лаборатории,а това е всъщност най-голямата и най-добрата козметична полска компания.това го знам от моя позната полякиня,която още преди да имаше продукти от тази серия в България ми е изпращала от Полша.Там са толкова популярни и се ползват с доверие,че се продават даже повече от Лореал,Гарние.Като инфо...фирмата произвежда и луксозни кремове с името- DR.irena Eris с цени по 60-80лв и се продават в луксозните магазини наред с Ланком и други подобни,но тях ги няма в БГ по разбираеми причини,според мен

# 17
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
може би просто не са толкова известни.
да питам пак за околоочния - за около 23-24 год. подходящ ли е? нямам някаква специална нужда, просто искам да си слагам някакъв крем там, защото пренебрегвам тази част от лицето.  Blush

# 18
хубавото е че кремовете за очи са няколко вида,а не само един(за различни възрасти или за различни типове кожа-взела съм си каталози от магазина !!!),таке че има и за по-млада кожа

# 19
  • Мнения: 1 722
Аз съм ползвала антицелулитния им крем и определено съм доволна. Сега ме заинтригувахте с този за околоочния контур  Thinking

# 20
  • Мнения: 249
та околоочния за каква възраст е все пак? в момента ползвам на Lumene но ме заинтригувахте с тази полска козметика

# 21
има различни кремчета за очи за всички възрасти-от 25 до 50г

# 22
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Имам околоочно кремче на тази марка -13 лева дадох да седи в шкафчето-люти ми на очите -кошмар,но моето мнение може да не се взима под внимание,като се има предвид чувствителната ми кожа.

# 23
  • Мнения: 1 322
Аз ползвам Lirene Aqua и съм много доволна.

# 24
  • Мнения: 776
Някой ползвал ли е противобръчковата серия Folacyna:
http://www.sklep.eris.pl/p932-lirene-zestaw.promocyjny.htm
и горе долу как са цените? Rolling Eyes Имам проблеми с намирането на продукти на марката, ако някой знае координати на магазини в София, да сподели! Peace
Благодаря предварително!  bouquet

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Точно от тази серия ми е крема за около очи,но не го използвам.

# 26
  • Мнения: 10 691
Имам проблеми с намирането на продукти на марката, ако някой знае координати на магазини в София, да сподели! Peace
Благодаря предварително!  bouquet
ЦУМ - на първия етаж. Също има и щанд във Халите  Peace

# 27
  • Мнения: 35 968
аптеките в ХИТ и Кауфланд

# 28
  • Мнения: 120
Lirene  Някой ползвал ли е продукт на тази марка?

Много съм доволна от скиорския крем !
 Наистина дава 100% защита и се понася от чувствителната ми кожа , момичетата които бутат количките в парка също ще са доволни от него.
http://www.nisea-bg.com/i.php/products/view.html?iid=194&cid=

# 29
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Става ли за нормална към смесена кожа?Има ли възможност от възпаления и обриви през лятото?

Общи условия

Активация на акаунт