Бижута Сваровски на повече от две години?

  • 3 246
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
...
Камембер, ето я едната гривна(другата не я намерих):

Да, точно за тази се сетих и аз  Peace Има подобна, пак кожена, но покрита с хиляди малки камъчета, много ми харесват този тип, но нещо ми се виждат много скъпи, все пак това е кожена верижка с няколко камъчета  Tired И какво точно ти потъмня на тази гривна? Тази металната джуджавка ли  ooooh! Оох, тъкмо си мислех дали да си купувам таква (както всяка Коледа, има дилеми пред сваровски  Mr. Green )ти направо ме разубеди.  ooooh!

# 31
  • Мнения: 2 309
Нямат промяна...

# 32
  • Мнения: 4 371
Не, аз нямам тази, тя е нова. Моята е изцяло метална, с едни мечки.

# 33
  • Countryside
  • Мнения: 11 645
Не, аз нямам тази, тя е нова. Моята е изцяло метална, с едни мечки.
Аха, ясно, значи мога да рискувам  Thinking
И все пак странно е, че ти е потъмняла гривната, моите неща не са мръднали  Thinking
Пробвай в златарско ателие или в магазините на сваровски там може да те светнат как да я оправиш.

# 34
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И аз има два комплекта, подарени, не са слагани повече от два пъти, откакто са купени.

Много са видоизменени. Единият е купуван от Швейцария, другият от Франция.

Така си и седят, прибрани, ще взема да ги дам на Луси да си играе с тях.

# 35
  • Мнения: 4 371
Много са видоизменени.
В смисъл?

# 36
  • Мнения: 1 541
Имам доста бижута.....повечето "потъмняват" по- скоро от издраскването (конкретно пръстените), но не е сериозен проблем. Това, което ме влудява е, че след година и нещо покритието на метала на пръстена започна да се бели и от долу се показа метал като мед  Crossing Arms Все едно съм ги купувала от пазара  #2gunfire

# 37
  • София, център
  • Мнения: 3 455

Ами в смисъл, че не приличат на това, което бяха.

Те са изцяло метални, с много камъни. Едно време приличаха на златни и бяха невероятно красиви. Сега металът е потъмнял, като на някое менте за 2 лева от пазара. Абе направо са си грозни. Само едните обици като че ли стават за носене, но те пък не ми каресват.

А би трябвало да са били оригинални, особено това, швейцарското, е купено от Лауда, от самолет. Навремето си баща ми го довлече за абитуриентския бал.

# 38
  • Мнения: 5 500
Имам 1 пръстен само и ме е яд, че изнудих мъжа ми за него, паднаха му камъните, иначе е красив!
Повече бижута на Сваровски  Naughty и без това нито материала им материал, нито камъните камъни!

# 39
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Само висулки за врата имам - някои са на повече от 5 год., не са мръднали.
Особено това:

Нося го през ден, супер си изглежда. От безмитни магазини са ми купувани.

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 13:58 от chockolina

# 40
  • Мнения: 1 313
Аз имам няколко неща, но са на по-малко от година. Доста се зарибих, след тази тема ще изчакам преди да купувам нови, все пак не са евтини, предполага се да издържат по-дълго.
Конкретно на въпроса - имам едни такива обеци:

Тази част от метала, която 'хваща' камъка е запазила цвета си, но много ясно се вижда къде свършва този метал и започва някакъв друг, който е в частта, която минава през ухото. Този другия метал потъмня за няма и месец. Малко тъпо ми се струва, защото е съвсем малко, не върви фирма с такова име да спестява така на дребно Confused
Моите бижута не ги мокря и не ги пръскам с парфюм, но не виждам причина да ги държа конкретно в кутийките, в които са ми ги дали и ги слагам в отделно чекмедженце на кутията ми за бижута.

# 41
  • Мнения: 757
моите са същите от когато сам си ги взела,много сам доволна

# 42
  • Cофия
  • Мнения: 1 213
И моите не са мръднали Peace
Не ме плашете сега, че съм си харесала един кръст, и ако дам 500лв за него и после се скапе направо незнам Tired
Ето го въпросния кръст

красив е, нали? Flutter

# 43
  • Мнения: 10
moita prijtelka e sigurno kato magazin za svarovski ima ne6te koito sa po stari i opredeleno sa zagubili bljsaka si ima edni obeci kato gi sloge i bojdisvat uxoto ina4e kristala laska  ami zvisi ot kade si gi vzela otidi i vig kakvo 6te ti kagat

# 44
  • Мнения: 10
krasta e mnogo jk mislj 4e njma da ima6 problemi
ima edna kapka i tj e super

Общи условия

Активация на акаунт