Карирана поличка..къде?

  • 3 398
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 880
Мерси:) Днес бях в теранова и я имаше тази поличка,която си харесала,струваше 30 лв,явно са я намалили.Имаше и други сладки модели.

# 31
  • Мнения: 3 794
LaPerla, може би си видяла други модел. Аз като ходих имаше 2. едната беше 30, а другата 50.
Тази, която аз си харесах имаше кожено коланче от едната страна. Тази ли видя или другата?

# 32
  • Мнения: 880
Коланче да ти кажа не помня дали имаше..А ти в кой магазин ходи?Аз ги гледах в този в мола.

# 33
  • Мнения: 3 794
Аз си намерих  newsm44 Магазина, от който я купих е на SETRE. Българска фирма. Прави дрехи за износ във Франция. Намира се зад Radisson, с/у училището...на Шишман. Беше намалена от 70лв на 30лв  Peace Има страхотни палта в този магазин. Такива кройки само...страхотни. Но аз сега нямам нужда от ново палтенце. Догодина  smile3521 Палтата са с цени над 160лв Simple Smile
Ето я и полата

# 34
  • Мнения: 1 371
Ей, с тези полички ми взехте акъла. Днес излизам да си търся. Имам две от преди няколко години - червено-черно и бяло-сиво-черно, но трябва да си ходя до нас и да търся, пък и не се знае на какво ще приличат!

echolalia, харесва ми поличката. Ако не е много студено за бебето, отивам да си търся, че в Мола ми писна.

Общи условия

Активация на акаунт