Плачете ли си понякога тайно вечер...

  • 2 732
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Колкото и силна да се правя,понякога-да,вечер когато си легна плача.Разликата обаче е ,че вече не плача за ;онзи; Twisted Evil а за мене си.От яд на мене си плача Crazy.Това вече е различното при  мен.......!!!!!

# 16
Плача, Ирра, много тихичко, сама.  Cry

# 17
  • Мнения: 357
Май всички плачем Rolling Eyes
Като бях с бившия плачех от него и от неговите изпълнения, като се разделихме пак плачех, не за него, а за разбитите си мечти. С времето и това отмина, имаше един период на спокойствие при мен, изобщо не се и сещах да плача. После дойде таз новата тръпка, тогава не плачех, бях много щастлива, имах всичко, което исках, ама много за кратко и сега пак плача, май почти всяка вечер плача, ама защо плача и аз незнам newsm78 Просто ми е криво, не се чувствам добре, наистина вече много яко ми писна да съм все сама (и имайте предвид, че аз не съм съвсем сама, живея при родителите си, а неискам и да си представям какво щеше да ми е, ако наистина бях съвсем сама). Мъчно ми е, щото като ме погледне човек отстрани, кво ли си вика: Я виж тая, намахана мацка, нагласена, токчетата, поличките, бръм с колата вози си малкия, кара го на ясла, айде на работа, луди пари изкарва, вечер по кафета с приятелки, че и на дискотеки си позволява да ходи... ooooh! Ама вечер като си легне таз намаханата мацки пак сама и й се иска да има на кой да се поглези, да има някой друг да е силния, а тя просто да седи до него, ама няма... Страшно много ми писна да съм силна, да си давам вид, че всичко ми е наред, а всъщност аз си знам какво ми е. Ама какво да направя като немога да мрънкам, да ходя и да рева на приятелките ми, да ги затормозявам и тях с моите проблеми, това няма да ми помогне, оправям се както мога и чакам и аз да изгрее и моето слънце! Sunglasses

# 18
  • Мнения: 2 327
Това за трите години идва от съвсем друго място. За пояснение става въпрос, че през първите 3 години детето се развива най бързо и тогава трябва да се полагат най-много грижи за него, да се внимава с храна, наранявания, болести и всякакви таквиа неща, защото те са бъдеща предпоставка за проблеми.
Няма нищо общо с това кой точно ще го гледа детето, стига да се грижи добре за него и да му даде добър старт.

За съллзите - плачех докато бях бременна, понякога от самота, понякога от болка по нещо, което изгубих. Сега ми се случва много рядко. Затворих много неща в себе си и не допускам повече да ме нараняват. Не мисля, че е по-добре обаче.

# 19
  • Мнения: X
Аз като един истински последовател на моя приятелка, луда по ню-ейдж философиите знам така - когато ти се плаче - плачеш, когато ти се смее - смееш се!
мен пък през ум не ми е минавал друг вариант ooooh!
квот ми се прави правя- па който не му харесва....
той затова и оня не ме издържа .. много истина му станаха

# 20
  • София
  • Мнения: 6 477
Каси, не си единствената - и аз така си правех и на БНД....и аз му дойдох в повече. Ама той беше просто емоционален инвалид и още повече не знаеше какво става! И аз хиляди пъти му обяснявах нещата, ама.... #Cussing out
А аз явно нямам проблем с това дето трябва да съм силна и сама да се справям с всичко. Може би идва от там, че съм живяла много години сама и без родители и съм свикнала....Даже ми е странно, ако някой друг вземе да ми свърши някоя задачка Joy Но аз адски добле мога да рева за глобални неща  Wink ама това е друга тема Stop

# 21
  • Мнения: 357
Ако проблема е в това, че сме силни, че си вършим работата сами, че сме открити и честни, че когато ни се смее се смеем, а когато ни се плаче, плачем и си казваме всичко в прав текст, явно и аз ще вляза в това число!
И аз все им идвам в повечко на мъжете около мен и... кво друго ми остава освен тайничко да си порева вечер като заспи малкото зверче!

# 22
  • Мнения: 660
A аз плаках снощи,защото вече дори и тука няма да мога да влизам в тоя форум заради бащата на детето,чете постоянно какво съм написала и ме тормози,поне тука имах утеха,сега вече край и с това,няма да пиша повече за да не знае какво става с мен повече,да не знае плачем ли смеем ли се с малкия....да няма информация за нас..искам просто да ме остави да си живея живота,тогава сигурно ще спра да плача за разбитите ми кули....
Вчера плаках също и затова как може да  е такъв комплексар,яд ме беше на мене си,че съм се доверила на такъв човек,е така от яд за първи път плача,дори си се развиках сама на себе си,абе момиче ти в час ли си,къде го намери тоя боклук дет ти отрови живота и айде пак рев... smile3518 Weary.
И да ви кажа плача не заради него,а заради неясното бъдеще,никога не съм се плашила от бъдещето,ама сега съм уплашена,което е много лошо....
 Embarassed Confused

вече само ще ви чета.....

Последна редакция: пт, 26 окт 2007, 09:11 от Ирра

# 23
  • Мнения: 26
A аз плаках снощи,защото вече дори и тука няма да мога да влизам в тоя форум заради бащата на детето,чете постоянно какво съм написала и ме тормози,поне тука имах утеха,сега вече край и с това,няма да пиша повече за да не знае какво става с мен повече,да не знае плачем ли смеем ли се с малкия....да няма информация за нас..искам просто да ме остави да си живея живота,тогава сигурно ще спра да плача за разбитите ми кули....
Вчера плаках също и затова как може да  е такъв комплексар,яд ме беше на мене си,че съм се доверила на такъв човек,е така от яд за първи път плача,дори си се развиках сама на себе си,абе момиче ти в час ли си,къде го намери тоя боклук дет ти отрови живота и айде пак рев... smile3518 Weary.
И да ви кажа плача не заради него,а заради неясното бъдеще,никога не съм се плашила от бъдещето,ама сега съм уплашена,което е много лошо....
 Embarassed Confused

вече само ще ви чета.....
Бе ти нормална ли си?Веднъж казваш,че бащата на детето не се интересувал от вас,а сега че се интересувал и ти видиш ли искаш да направиш "информационно затъмнение" така да се каже!....Нещо не наред при теб и май идва от главата проблема.......Ама какво ли се учудвам?!...То почти всички жени са такива-не знаят какво искат,а дори и да знаят не знаят защо..... #Crazy

# 24
Фреди брато ти си много зле нямаш ли си друга работа освен да четеш форума и да злобееш.

# 25
  • Мнения: 911
AL,

не се хаби! ние каквото имахме да му казваме на момчето му го споделихме вече, ама...то горкото няма гънка и от удар, та...няма смисъл да му се повтаря. зАрежи!

# 26
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ей,Фреди както ти е казал Al ти друга работа нямаш ли си? newsm78Ако е така я вземи си намери и се махай от тук.
Можеш да останеш ,ако обаче се държиш адекватно!!! Twisted Evil

# 27
  • Мнения: 651
Не плача вече. Не мога. Понякога просто се моля да мога да заплача за да ми олекне. Истината обаче е че напоследък не ми се плаче. Щото теглих една голяма м..на на БНД и всичко, което можеше да ме разревава и много ми олекна. Винаги съм била на принципа, че освен сина ми засега, никой няма правата да ми краде от съня-нито с идиотските си действия, нито с мислите които ме връхлитат след това. Затова го разкарах БНД за да живея спокойно и пълноценно. Пак припомням, като ви стане мнооооого мъчно за това което сте изгубили, веднага се сещайте от какво сте се отървали и веднага ще ви стане леко  Hug
Ирра, не прави тази глупост да подчиняваш живота си, избора си и желанията си на един нищожен , смешен човечец. Нямала да влиза във форума. Я стига! Ама да си воайорства смешникът,до толкова му стига  фундамента-само да бъде воайор. За истински участник в живота ти няма качества и той си го знае. Затова зяпа иззад ъгъла. Гледай си живота, радвай се на малкия бонбон,срещай се с хора, и се усмихвай! Simple Smile Апък ако ти се плаче понякога- поплачи си, но не вкарвай прекален драматизъм в тази естествена разтоварваща реакция на тялото Simple Smile И заведи/ изпрати майка си на лекар. Щастието ви ще бъде по-пълно ако сте заедно и здрави повече години!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт