Браво на нас !!!

  • 7 292
  • 81
  •   1
Отговори
# 15
Аз обичам да готвя  Mr. Green и особено сладки неща...мисля, че ми се отдава  Peace Обичам и да правя снимки...фотографията ми е страст и хоби! Обичам и моето бебо  Heart Eyes и най-много обичам да го  hug и да се  luvbed бе изобщо той ми е най-голямата страст  Heart Eyes


ОБИЧАЙТЕ СЕ!  Two Hearts

# 16
  • Мнения: 3 698
Висшето ми образование е икономическо, в интимни отношения съм със счетоводител, който се занимава и с данъчни консултации.
Готвя много вкусно  chef, обичам да рисувам, да разказвам приказки, обичам още хубавите парфюми  Laughing
Не умея да пея, но това само според слушателите, аз си харесвам пеенето ...Някога танцувах балет и спортни танци, но от 10-ина години не съм опитвала, всичко съм забравила, шпагата също  Confused Обичам да правя кукли, мечета и други подобни от плат, но дрехи не умея да шия.Обичам да изрязвам картинки и да правя с тях разни интересни неща.В момента се занимавам основно с чистене, миене, готвене, пране, простиране, подреждане, къпане, разказване на приказки, и отговаряне на въпроси.Станала съм експерт в последното, никой въпрос "защо?" "как?"и "какво е това?" не ме плаши, мога да обяснявам всякакви житейски ситуации на прост език.Например "защо се ходи на работа?" - "за да се купуват подаръци" Sunglasses .

# 17
  • Мнения: 120
Здравейте , мили мами. Поздравявам ви - темата е чудесна !
По образование съм счетоводител, по призвание - майка героиня. Винаги съм искала да бъда майка. Може би ще ми се изсмеете, но като малко момиченце си мечтаех да имам семейство и много дечица, за които да се грижа. Представях си как се грижа за децата и къщата докато таткото ходи на работа. Мечтата ми се сбъдна. Живеех си в същата тази приказка, за която си бях мечтала. Грижех се за децата , къщата и градината. Всичко цъфтеше и светеше от грижите на моите работни ръчички. За един ден живота ми се промени -голямото ми дете се разболя. Никога няма да се примиря. Но сега съм още по-щастлива. Радвам се на всеки миг от живота. А когато гликирания хемаглобин е в норма - направо летя от щастие.
Обичам да готвя, обичам да чета, да шия, да карам колело. Мечтая да скоча с парашут. А, забравих да кажа, че постоянно пея. Пеем , за да не плачем.
Любознателна, ако искаш мога да ти дам някои насоки при проектирането на новия ви дом. Новата ни къща(която беше построена от двете работни ръчички на съпруга ми)е направена изцяло по моя идея.
Извинявайте момичета, че пиша малко несвързано, но в момента съм голяма "дупка".

# 18
  • Мнения: 337
 smile3501 за чудесната тема Think! Не знам до колко мога да бъда полезна с моята професия - счетоводител съм. Но с компютъра ме бива - обичам да се ровя, да правя разни неща - покани, указатели, емблеми - от този род. Свиря на пиано. Добър шофьор съм. Страшно много обичам планината. Живея срещу единственото в България Национално училище за планински водачи. Ако някой се интересува - на линия съм. newsm10

Последна редакция: ср, 24 окт 2007, 22:13 от ramzy

# 19
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ЧУдесна тема

аз съм програмист по средно специално, и незавършен СУ - информатика
но - морално устарели са ми знанията и не ставам в тези области за нищо
бързо уча и схващам почти добре
иначе карам добре и обожавам да помагам на хората и да се занимавам с благотворителност - честно казано и ме "бива" в това когато имах време да го правя...но и сега се напъвам защото твърдо вярвам че не бива да минава ден без да съм подала ръка на някого
бива ме и да организирам всякакви неща

бива ме... в минало време - до пролетта за нищо не ставам май с тези две чевета

иначе обичам купоните и ме бива много да организирам с малко пари добри купони на тясно пространство

# 20
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
Полезна тема сте захванали, но не зная какво да напиша.
Май всичко е в минало време. Биолог съм, ама отдавна не работя това. Още помня едно-друго, но периодът, в който къщата мязаше на зоопарк и приютяваше бедстващи животни, е отминал. Откакто не можах да отхраня собственото си дете, не ми се гледа никакво жУвотно.
Някога харесвах БТР, ама нещо и тази страница я затворихме. Както пеят Щурците "Дявол да го вземе, станахме големи"
Работя в предпечатната сфера, скучни неща, които другите не харесват.
Въобще, така като правя една равносметка, всичко е в минало време.
Писнало ми е, искам друг живот.

# 21
  • Мнения: 4 451
И аз да си кажа. Simple Smile
Инженер химик еколог съм по образование. Наскоро защитих дисертация по Органична химия и вече съм доктор.
Владея доста добре руски език, завършила съм руска гимназия. Ако някой се нуждае от превод, моля! Hug
В миналото си бях манекенка и от там съм се научила на естетика във почти всяко едно отношение (ама, че съм скромна Embarassed).
Иначе като хоби се занимавам с поставяне на грим (гримьор съм) - дневен, вечерен... Гримирам абитуриентки, булки и всички желаещи, които имат някакъв повод, пък и без повод.
Имам добри организаторски качества и чудесни идеи и ме бива в организирането на детски рожденни дни, празненства и т.н.
Обичам красивите дрехи и мечтата ми е един ден да имам цех за производство на детски дрешки. Simple Smile
Стига толкова, че от много "скромност" ме хвана срам. Embarassed

# 22
  • Мнения: 950
Здравейте момичета професията ми е инженер -технолог в общественото хранене и хранително-вкусовата промишленост .
Най-добра съм в професията МАЙКА , като че ли , шофирам добре .
По -малко се занимавам със счетоводство  , с хвърчане от една институция до друга и то май друго няма .
хобитата са ми в миналото ... newsm78

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 00:19 от FEN

# 23
  • Мнения: 3 540
Здравейте,до сега може би живота ми минаваше еднообразно !
Завърщила съм средното си образование със специалност оператор в шевното производство.
И имам 21г.стаж в шивашка фирма но не като шивачка ,а като помощен работник и 10 г като гладач.Но си уммея като за вкъщи да правя някой козметичи ремонти по дрехите.
Вече 3та година съм в туризма.Работя в хотел на Златни пясъци.Имам понятие от работата на камериерките и съм служител химическо чистене.Но от 3 месеца настана обрат в моя живот.
Запознах се с прецедателката на фондация на деца с епилепсия и започвам като представител за район Варна към фондацията.На 27.10.07 ми предстои 1вата сбирка с родители с нашия проблем и много се вълнувам.
Надявам се да бъда полезна на много изстрадали родители.

# 24
  • Мнения: 3 743
Хайде и аз да се представя...
Завършила съм индустриален маркетинг и мениджмънт, след това инженерна педагогика. Предстои ми защита на дисертация (все още не знам кога Rolling Eyes) в областта на материалознанието и технологията на материалите.
Работя в института за космически изследвания, преподавам в частен колеж, през почивните дни съм барманка в едно заведение, консултант съм на Орифлейм, правя и застраховки от време на време... НО основната ми работа е да поддържам добър контрол на диабета на сина ми Peace
Готвя добре (когато ми остава време Wink), шофирам също доста добре Peace Не мога да шия, плета и др. подобни занимания...

# 25
  • София
  • Мнения: 4 412
Хайде и аз,
Инженер съм компютърни системи от ТУ София. Имам 2 годишна спициализация по финансово управление от УНСС. В ТУ учих и допълнителни курсове за педагогическа специалност.
Имаме фирма с основна дейност системна администрация на компютърни системи.
Мисля, че съм най-добра в тестването, оценката и част от ръководенето на софтуерни проекти.

В момента се опитвам до работя на половин ден. Също ме занимава положението на жената в семейството и възможностите за половин работен ден. Иска ми се да направя нещо за почасовата заетост на жените, за да се даде възможност за възпитание на децата, удовлетворение от това което правиш и относително спокойствие в семейството.

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 23:01 от tigonew

# 26
  • Мнения: 2 242
Такааа, темата е сууупер! Благодаря Think!
За апартамента ще са ми нужни много специалисти и отговорниците съм подредил така:

Изпълнение и аранжировка - ljuboznatelna, Think, mama Nina 1
Изолация - Think
Избор на цветовете - mammaPlam,
Финансово подсигуряване на идеите и осчетоводяване- setony, ajeliya, sisamir
Грижа за цветята - bluevelvet
Пълене на мазето - Think
Организация на веселията за всички - mama Igi, catnadeen
Изхранване - Валенцето, agneshka, Didka_888, FEN, ajeliya, tigonew
Медицински грижи - agneshka
Отговорник детски занимания - Валенцето, FEN, Didka_888, setony
Музикално оформление и танци - mama Nina 1, ramzy, bluevelvet,Think, ljuboznatelna
Грижа за домашните любимци - firebird
Облекло и външен вид - mari anka, HJKL-vanche, svetla bogeva, Think
Транспорт и застраховане - Ия, ramzy

А аз? При толкова помощници какво друго ми остава освен   grinning039 с  beer2 в ръка  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 9 862

В момента се опитвам до работя на половин ден. Също ме занимава положението на жената в семейството и възможностите за половин работен ден. Иска ми се да направя нещо за почасовата заетост на жените, за да се даде възможност за възпитание на децата, удовлетворение от това което правиш и относително спокойствие в семейството.
Ето това ако има как да направим,ще бъде супер.Малко се отклонявам от темата,но това ми е болен въпрос.Аз скоро няма да мога да започна работа на цял работен ден,ако въобще някога започна.Слава Богу,никога досега съпругът ми не е и намеквал по какъвто и да е начин,че това е проблем.Не съм кариеристка,нито страдам от липса на контакти...обаче финансово определено имаме нужда от това да започна работа.Опитах с надомна работа,засега не се получава.Как ми се иска да правя нещо..как ми се иска.Но зсега идеи нямам...освен да си отворя домашна хлебарница Mr. Green.
Ааа,ето че Френд ми предлага работа LaughingДоговор ще сключим ли,осигуровки,това онова Joy.

# 28
  • Мнения: 2 242
А ако трябва да отговоря по-сериозно...
Не споменавам френската гимназия, понеже не съм говорил френски почти от тогава. Е, не съм го забравил съвсем май  newsm78. След това станах машинен инженер конструктор. Това също не е за хвалба защото не съм работил по специалността си. Първата ми работа беше охрана в хотел още като студент. Минах през пазач на паркинг, механик на автомобили, таксиметров шофьор, служител в Ровър груп (сглобявахме автомобили) и някои други по дребни неща. Вече повече от 10 години се занимавам с организиране на международен товарен транспорт.

Ааа,ето че Френд ми предлага работа LaughingДоговор ще сключим ли,осигуровки,това онова Joy.
"Гаранция - Франция" Wink Абе нали съм посочил счетоводен отдел. Питайте тях Simple Smile

Последна редакция: чт, 25 окт 2007, 14:35 от Friend

# 29
  • Мнения: 1 193
Вале това с половин работен ден и аз си мислех че е мисия невъзможна.Но не знам как работата ме намери- водя се на не нормирано работно време. Т.е. сутрин водя Петето на рехабилитация следобяд се водя на работа. Това с което се занимавам в момента е еко-туризъм.Близо ми е,не ми плащат добре,но в момента се разведрявам от напрегнатото ежедневие. Най- важното е че съм навън, на чист въздух.Иначе,завършила съм Публична администрация,работила съм като барман,учител по история,оператор на ИИ,счетоводител по принуда .Мога да шофирам,по някога си мисля че принудили ме живота ще закарам детето и с трактор на рехабилитация,важното е да върви.
Хобитата отдавна съм ги забравила.

Общи условия

Активация на акаунт