перманентен грим къде?

  • 5 488
  • 74
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 672
Темпераментът е „съвкупността от устойчиви индивидуални психични свойства, определящи динамиката на психическата дейност на човека и оставящи относително постоянни при различни мотиви, съдържание и цели на дейността”. Психологическата характеристика на типовете темперамент се определя от следните основни параметри:

1.Сензитивност. За нея се съди по най-малката сила на външните въздействия, необходима за предизвикването на психична реакция у човека. Става дума както за най-малката сила на дразнителя, необходима за възникване на усещане, така и за най-малката степен на незадоволеност на потребността, която причинява психична реакция.
2. Реактивност. За нея се съди по това в каква степен индивидът реагира емоционално на външните или вътрешните въздействия с една и съща сила.
3. Активност. Определя се от това колко дейно индивидът въздейства на околната среда и преодолява външните и вътрешните препятствия при осъществяването на своите цели.
4. Съотношение Реактивност-Активност. Става дума за това кое е доминантно за поведението на индивида – случайните вътрешни или външни обстоятелства или целите, намеренията и стремежите.
5. Темп на реакциите. За него се съди по скоростта на протичане на психичните реакции и процеси.
6. Пластичност и ригидност – в каква степен индивидът лесно и гъвкаво се приспособява към изменящите се външни въздействия, респективно в каква степен инертно е поведението му. Класическата типология на темпераментите се базира на една древна класификация. Хипократ през V век пр.н.е. описва четири човешки типа според „преобладаващата в организма им течност”: сангвиник (кръв), холерик (жълта жлъчка), флегманик (лимфа) и меланхолик (черна жлъчка). Естествено, в наше време от Хипократ са заимствани само имената на четирите типа, а делението между тях се извършва на основата на разгледаните по-горе шест критерия, свързани с типа висша нервна дейност на човека. Четирите класически темпераментови типа могат да бъдат описани най-общо по следния начин.

И се определя с какъв грим да си ? Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 435
Ама вижте с това заглавие,колко отговора събра,а? Wink

# 17
# 18
  • Мнения: 1 885
Аз ще си правя другата седмица Grinning ама на вежди и ПЕРМАНЕНТЕН!  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 4 435
Аз ще си правя другата седмица Grinning ама на вежди и ПЕРМАНЕНТЕН!  Mr. Green

Ти не си за тая тема тогава.Ние тука сме за темпераментният. hahaha

# 20
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз ще си правя другата седмица Grinning ама на вежди и ПЕРМАНЕНТЕН!  Mr. Green

Колко струва процедурата? За ПЕРМАНЕНТЕН грим обаче

# 21
  • Мнения: 7 112
И аз искам да знам.  Thinking
Заради характера му, ще мина само веднъж през темпераментното студио. После с един грим ще си имам ефест я на устата, я на косата, я на веждАта.  

# 22
  • Мнения: 4 435
Аз ще си правя другата седмица Grinning ама на вежди и ПЕРМАНЕНТЕН!  Mr. Green

Колко струва процедурата? За ПЕРМАНЕНТЕН грим обаче

Магама-220лв за два пъти.

# 23
  • Мнения: 3 459
Ама вижте с това заглавие,колко отговора събра,а? Wink
Може пък нарочно да е задено така бе  Wink Еййййй, ама вие пък кВи сте наЧи  Grinning

# 24
  • Мнения: 4 435
Ами като не си сигурен в нещо не питаш нали така?Тука ще ми забраните да се смея ли?Простете за просташкото ми поведение. bowuu Как не ме е срам?

# 25
  • Мнения: 1 885
Аз ще си правя другата седмица Grinning ама на вежди и ПЕРМАНЕНТЕН!  Mr. Green

Колко струва процедурата? За ПЕРМАНЕНТЕН грим обаче

В ДермаПро ще ходя. Там е 175 Simple Smile

# 26
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз мисля, че това не беше грешка. Това са две супер различни думи. Пък и като публикуваш, провери си го все пак !   bouquet
Има предварителен преглед !

# 27
  • Варна
  • Мнения: 672
Аз ще си правя другата седмица Grinning ама на вежди и ПЕРМАНЕНТЕН!  Mr. Green

Колко струва процедурата? За ПЕРМАНЕНТЕН грим обаче

В ДермаПро ще ходя. Там е 175 Simple Smile

Малко странен въпрос - тази сума какво включва?  Blush

# 28
  • Мнения: 4 435
Ами като не си сигурен в нещо не питаш нали така?Тука ще ми забраните да се смея ли?Простете за просташкото ми поведение. bowuu Как не ме е срам?
АБЕ НАЛИ ТРЯБВА ДА ПОПИТАШ И ТОГАВА РАЗБИРАШ СИГУРЕН ЛИ СИ НЕ СИ ЛИ.
МНОГО ТЪПО ОТ ВАША СТРАНА ДА СЕ СМЕЕТЕ
ТОЗИ ФОРУМ НЕ Е ЗА НАСМЕШКИ.
НЕ ТИ Е ПРОСТАШКО ПОВЕДЕНИЕТО ,А ДЕТИНСКО,НО КАКТО И ДА Е ТИ СИ ОЩЕ МЛАДИЧКА  Joy Joy Joy

А ПЪК И НЕ Е ЗЛЕ ДА СЕ ПОЗАБАВЛЯВАМЕ МАЛКО НАЛИ ТАКА ХАХАХАХАХАХАХ

Така сме младите..... hahaha

# 29
  • Мнения: 4 435
И не разбирам защо само на мене ми говориш.Всики паднаха от смях,даже са те изтипосали в Бисерите.Много навътре приемаш всичко.И недей да викаш.

Общи условия

Активация на акаунт